Įkraunama...
Įkraunama...

Margarinas ar sviestas?

Vaikiukų maistui (o ir savo pačių ) naudoju tik sviestą ,tą tikrą 82 proc.,ir extra virgin alyvų aliejų.Pirmo spaudimo kokybišką. ax.gif .Vėlgi viską su protu,šaukštais nekabinam mirksiukas.gif ...Margarinų nemėgstu ir nevertinu maistiniu požiūriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisa1: 16 gegužės 2008 - 17:08
Vaikams tai sviestuka naudoju,manau sveikiau nei margarinas.
Atsakyti
QUOTE(spain @ 2008 05 16, 12:13)
o sita gi ar zino kad ir svieste yra tu transriebalu, skaiciau kazkada cia Seimininkes laikrastyje issamu straipsni apie sviesta margarina ir kitus augalinius misinius. Stukas yra pareiskes, kad svieste yra ir cholesteriolio ir trans riebalu, margarine tran riebalu...o E raideliu , kur ju tik nera siais laikais....juk visur. tik ar blogieji riebalai esantis svieste ar daug e raideliu margarine blogiau tai sunku pasakyti....


Nemanau, kad margarine butu kas nors "sveiko" ar "maistingo". Pigus pilvo kamsalas... Internete yra pakankamai info sia tema.
O del E priedu. Topine fraze - ja daznai tekdavo girdeti is Maksimos pardaveju, kai ko nors paklausdavau... blink.gif Kas nori maitintis sveikai (kiek tai yra imanoma siais laikais), tas sugeba rasti maisto be priedu. Tik, aisku reikia atsisakyti daug "patogumu": pusfabrikaciu, gatavo maisto ir... padirbeti virtuveje. ax.gif
Atsakyti
Mums rekomendavo į visas košes dėti tik alyvų, saulėgrąžų ir kitokius aliejus, o sviesto aplamai iki trejų metų vaikui neduoti. Apie margariną net kalba nėjo.
Atsakyti
Visada naudojau ir naudoju tik sviestą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2008 05 16, 15:06)
Vaikiukų maistui (o ir savo pačių ) naudoju tik sviestą ,tą tikrą 82 proc.,ir extra virgin alyvų aliejų.Pirmo spaudimo kokybišką. ax.gif .Vėlgi viską su protu,šaukštais nekabinam  mirksiukas.gif ...Margarinų nemėgstu ir nevertinu maistiniu požiūriu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

as taip pat arba grietineles sviestukagrynai 100% arba alyvu alieju... o riebaliukai vaikuciams reikalingi,kad lengviau isisavintu maista skrandukas..mes irgi margarino nenaudojam, tik sviesta , todel ir mazajam duodu ji...
Atsakyti
O juk svieste tik gyveulines kilmes riebalai, su aliejum sutinku. Is alieju, kiek skaiciau ir yra margarinas.
Atsakyti
Mums pediatre patare i darzoviu koses deti sviestuka, o i kruopu koses-alyvuogiu alieju.
As pati naudoju margarina-man jis skanesnis, bet vaikui kolkas jo duoti nesiruosiu.
Atsakyti
Ispradziu vartojom alyvuogiu alieju,dabar kartais idedu ir tikro kaimisko sviesto(mano mama daro).Siaip riebalais maista gardinu retai. Pati nevartoju nei sviesto,nei margarino.Uz tad mano vyrui ir vyresneliui patinka margarinas,o man jis dantyse veliasi.
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2008 05 21, 07:46)
Ispradziu vartojom alyvuogiu alieju,dabar kartais idedu ir tikro kaimisko sviesto(mano mama daro).Siaip riebalais maista gardinu retai. Pati nevartoju nei sviesto,nei margarino.Uz tad mano vyrui ir vyresneliui patinka margarinas,o man jis dantyse veliasi.



o kodel vyrui patinka margarinas? kad sveikesnis produktas ar kad lengviau tepasi? smile.gif
Atsakyti
O as tai megstu margarina, jis visi lengvai tepasi ir skaiciau berods Lietuvos ryta ar kazkuriam kitam dienrasty, kad yra sveikesnis savo sudeties prasme, kad ten nera gyvulines kilmes riebalu, kurie uzkemsa kraujagisles ir didina cholesterolio kieki kraujyje.
Ir vaikui duodu, man rodos, reikia neuzsiciklinbti ant to sviesto, jei stengiesi sveikai gyventi, reikia imti sudeti gaminiu skaityti rolleyes.gif
Atsakyti
Musu visa seima naudoja tik sviesta. Margarine visokiu cheminiu priedu daugiau negu tikru vertingu medziagu ir valgant tas tikrai jauciasi. Gal retkarciais galima paivairinimui duoti ir margarino, bet nuo sviesto atsisakyti tikrai neverta. schmoll.gif
Atsakyti