Įkraunama...
Įkraunama...

Margarinas ar sviestas?

mes tai valgome Vilniaus margarina arba sviesta
Atsakyti
man vien tas zodis "margarinas" nelabai apetitnai skamba schmoll.gif o ypac dar kai atidarai ir pamatai oranzine spalva dezuteji,kox geris ten gali buti?? o sviestukas, tai nugriebta susmusta grrietine ..man daug skaniau skamba..o apie holesteroli galvosim kai busim senesni tongue.gif
Atsakyti
Sviestas 4u.gif Tik ne toks, kur smulkiom raidem parasyta 'tepus riebalu misinys'. Margarinui tiesiog skiriamas didziulis marketingas is ten ir informacija apie jo 'geruma'.
Atsakyti
sviestas tikrai yra sveikiau.bet as saviskei jau kelis kartus i kosyte esu idejusi ir margarino,kai netiketai buvo baigesis sviestas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,norejau paklausti,ar yra Lt okologisko sviestuko.o kokios firmos naudojat sviestuka,koks skaniausias.Mes irgi naudojam arbatini sauksteli sviestuko arba aliejaus pakaitom.
Atsakyti
manom, kad augalinių riebalų mišinys yra geriau, nei sviestas. dėl cholesterolio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienes_pukelis: 17 birželio 2008 - 14:00
QUOTE(pienes_pukelis @ 2008 06 17, 13:59)
manom, kad augalinių riebalų mišinys yra geriau, nei sviestas. dėl cholesterolio.


O jus manot kad mazam vaikui taip aktualu cholesterolis? Tuomet kaip reikia maitintis, kad pradetu kimstis kraujagysles? Ar manot, kad pats tinkamiausias dalykas vartojant riebalus yra sumaisyti augalines ir gyvulines kilmes riebalus???
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 06 17, 15:04)
O jus manot kad mazam vaikui taip aktualu cholesterolis? Tuomet kaip reikia maitintis, kad pradetu kimstis kraujagysles? Ar manot, kad pats tinkamiausias dalykas vartojant riebalus yra sumaisyti augalines ir gyvulines kilmes riebalus???

na man atrodo, vaikas gyvulinių riebalų gauna ir iš kitų šaltinių. sviesto mes atsisakom, ir kitus pieniškus produktus renkamės liesesnius, arba visai be riebalų. O augaliniai riebalai yra svarbūs. Juk taip? Aš pati apie tai labai daug neišmanau, bet taip patarė vaiką prižiūrinti seselė, panašai ir elgiamės. Ir papasakokit daugiau apie sumaišytuus augalinius ir gyvulinius riebalus. Kodėl tai negerai?
Atsakyti
QUOTE(pienes_pukelis @ 2008 06 17, 14:22)
na man atrodo, vaikas gyvulinių riebalų gauna ir iš kitų šaltinių. sviesto mes atsisakom, ir kitus pieniškus produktus renkamės liesesnius, arba visai be riebalų. O augaliniai riebalai yra svarbūs. Juk taip? Aš pati apie tai labai daug neišmanau, bet taip patarė vaiką prižiūrinti seselė, panašai ir elgiamės. Ir papasakokit daugiau apie sumaišytuus augalinius ir gyvulinius riebalus. Kodėl tai negerai?


Vienas iš argumentų galėtų būti (36 psl.):
http://www.farmaheli...f/BM_2000_1.pdf
Negaliu tiesiogiai atkopijuoti pastraipos, nes apsaugos uždėtos ant failo. Jeigu pasidomėtumėte, atrastumėte ir daugiau panašios informacijos. Kaip sakant, komercija valdo.
Atsakyti
QUOTE(pienes_pukelis @ 2008 06 17, 15:22)
na man atrodo, vaikas gyvulinių riebalų gauna ir iš kitų šaltinių. sviesto mes atsisakom, ir kitus pieniškus produktus renkamės liesesnius, arba visai be riebalų. O augaliniai riebalai yra svarbūs. Juk taip? Aš pati apie tai labai daug neišmanau, bet taip patarė vaiką prižiūrinti seselė, panašai ir elgiamės. Ir papasakokit daugiau apie sumaišytuus augalinius ir gyvulinius riebalus. Kodėl tai negerai?


pirma apie hidrogenizuotus riebalus paskaitykit (pvz http://galirpasiseks...opic,188.0.html, http://www.blogas.lt...altinis/363908/ ), o paskui jau rinkitės natūralaus maisto pakaitalus <-- specialiai paryškinau, kad lebgviau suvokt esmę būtų wink.gif
kam vartot pakaitalus, jei galim naudot natūralų produktą?.. g.gif
Atsakyti
as duodu ir to,ir kito... smile.gif Ir nesipykit g.gif ....nera visiskai del ko wub.gif kiekviena mama zino ko jo vaikui reikia... mirksiukas.gif
Atsakyti
o mus beria ir nuo sviesto ir nuo margarino,todel i koses dedu alyvuogiu aliejaus
Atsakyti