Įkraunama...
Įkraunama...

Margarinas ar sviestas?

Sviesta valgome nuo 9 men, tik ne margarinas schmoll.gif
O dabar taip megsta,kad sviesta valgo be nieko, gabalais. Kaip ir as... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 09, 12:12)
todėl kad sviestas yra natūralus produktas naudingas organizmui , reikalingi riebalai vaiko augime, o  margarinas tai nesveiki riebalai ir vaiko mityboj jo neturėtu būti  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Traleliushke @ 2008 10 27, 11:34)
Visiskai pritariu Lerai - kiek patirtis ir domejimasis sia tema parode, butent margarinas, ne sviestas yra daug geresnis variantas:)

Atsakyti
sviesta.... thumbup.gif thumbup.gif
svists gerai , tai , kad jame yra , daug daugiau vitaminu , kuriuos vaikui geriau isisavinama . tongue.gif
ir dar svieste yra vitamino D kurio vaikams labai reikia... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 09, 12:12)
todėl kad sviestas yra natūralus produktas naudingas organizmui , reikalingi riebalai vaiko augime, o  margarinas tai nesveiki riebalai ir vaiko mityboj jo neturėtu būti  smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mūsiškė valgo tik sviestuką ir tai, stengiamės pirkti kaimišką ax.gif Be to ji valgo jį be nieko, tiesiog nuima nuo duonytės, ir taip vieną gabalais maumoja blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sviesta i koses ir plonai ant duonytes thumbup.gif .
Atsakyti
Aš naudoju tik sviestą. Ir ne tepalų mišinį (čia mano vyras taip vadina tą sviesto pakaitalą), o tikrą 80% sviestą. Margarino mūsų racione nėra. Jį naudoju tik tuomet, kai to reikalauja kokio nors pyrago ar kepinio receptas

QUOTE(rositafoto @ 2008 11 27, 22:43)

jas čia per spamas?
Atsakyti
as visad perku sviesta, ne riebalu misini ar margarina.
Atsakyti
o mes valgom ir sviestuka ir margarina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 11 27, 22:05)
Aš naudoju tik sviestą. Ir ne tepalų mišinį (čia mano vyras taip vadina tą sviesto pakaitalą), o tikrą 80% sviestą.

Mes irgi naudojam tokį tikrą sviestą ax.gif Vaikui į košytę vieną dieną dedu šaukščiuką sviesto, kitą - alyvuogių aliejaus thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai naudojam sveista grietineles skonio, pagardina kosytes ax.gif
Atsakyti

Tik tikra nesudyta sviesta. Margarino negalima, jame daug priedu nereikalingu ir net pavojingu..Juk ir sausainukus rekomenduoja dietologai namuose kepti su sviestuku, nes pirktiniuose visuose dedamas pigus margarinas doh.gif
Atsakyti
į košeles dedu tikrą sviestą arba alyvuogių aliejų
Atsakyti