Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(bamba @ 2008 07 18, 12:13)
man tai gydytoja patarė sodos tirpalu praustis. Arba netgi gulėti vonioj įpilus poką sodos į vandenį.

o šiaip tai prisiskaičiau straipsnių visokių ir jau esu tikra, kad man ta bjaurybė dėl neteisingo maitinimosi atsirado. Jau antras mėnuo, kai nespėju normaliai pavalgyti ir tik visokiais sumuštiniais ir šokoladais gyva esu doh.gif Tai dabar jau žadu keist savo mitybą blush2.gif

jup. mityba, ko gero, vienas iš pagrindinių veiksnių verysad.gif
negalima saldumynų, ir apskritai jokių kepinių, grybų, riešutų, pelėsinio sūrio, alkocholio, ypač alaus, ir t.t....žodžiu, viso to, kas man labiausiai patinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2008 07 18, 11:48)
negalima saldumynų, ir apskritai jokių kepinių, grybų, riešutų, pelėsinio sūrio, alkocholio, ypač alaus, ir t.t....žodžiu, viso to, kas man labiausiai patinka  verysad.gif

aš tai skaičiau, kad riešutus atvirkščiai rekomenduoja valgyt g.gif va čia skaičiau http://www.sekunde.l...=read&tid=43070
o šiaip tai liūdna dėl tos mitybos, nes ir sūrius ir grybus ir alų mėgstu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2008 07 18, 12:48)
jup. mityba, ko gero, vienas iš pagrindinių veiksnių verysad.gif
negalima saldumynų, ir apskritai jokių kepinių, grybų, riešutų, pelėsinio sūrio, alkocholio, ypač alaus, ir t.t....žodžiu, viso to, kas man labiausiai patinka  verysad.gif


Mityba iš tiesų labai daug lemia. Visokių riešutų ir pan dėl pelėsių ir kitokių grybelių juose esančių negalima. Dėl alkoholio - negalima to, kuris daug cukraus turi (likeriai ir pan.) ir alaus (nes jis mielių pagrindu), o pvz. sausas vynas nieko nekeičia.
Šiaip tikrai pastebėjau, jog ištrynus cukrų ir baltus kepinius (palikus juodą duoną, ryžius rudus ir pan) labai pagerėjo savijauta. Dar vartoju bioclin gelį profilaktiškai ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal galit man patarti.Man gydytoja pasake kad man yra pienlige.israse vaistu bet jie man nepadejo paskui vel buvau pas gydytoja tai vel israse kremo bet nuo jo dar daugiau skauda.tai dabar net nezinau ka daryt penktadieni vel eisiu.tai ziuresiu ka dabar pasakys.ar kam taip yra kad tik skauda labai
Atsakyti
QUOTE(saima11 @ 2008 07 22, 21:47)
Sveikutes gal galit man patarti.Man gydytoja pasake kad man yra pienlige.israse vaistu bet jie man nepadejo paskui vel buvau pas gydytoja tai vel israse kremo bet nuo jo dar daugiau skauda.tai dabar net nezinau ka daryt penktadieni vel eisiu.tai ziuresiu ka dabar pasakys.ar kam taip yra kad tik skauda labai



Skauda is vidaus ar isores?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2008 07 18, 13:04)
aš tai skaičiau, kad riešutus atvirkščiai rekomenduoja valgyt g.gif va čia skaičiau http://www.sekunde.l...=read&tid=43070
o šiaip tai liūdna dėl tos mitybos, nes ir sūrius ir grybus ir alų mėgstu... verysad.gif

Na, truputis netiesos tame straipsnyje. partnerį gydyti būtina. Ne tik keli ginekologai man tai patvirtino, bet ir praktika parodė.

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 07 18, 13:06)
Mityba iš tiesų labai daug lemia. Visokių riešutų ir pan dėl pelėsių ir kitokių grybelių juose esančių negalima. Dėl alkoholio - negalima to, kuris daug cukraus turi (likeriai ir pan.) ir alaus (nes jis mielių pagrindu), o pvz. sausas vynas nieko nekeičia.

psio. gersiu tik sausą vyną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 07 22, 23:06)
Skauda is vidaus ar isores?


Skauda viduj .patikrino nieko nera nei cistu nei augliu kokiu.visalaik skauda vienoj pusej viduj net nebezinau ka toliau daryti g.gif Viskas man prasidejo po gimdymo.niekad neturejau jokiu bedu
Atsakyti
QUOTE(saima11 @ 2008 07 23, 11:24)
Skauda viduj .patikrino nieko nera nei cistu nei augliu kokiu.visalaik skauda vienoj pusej viduj net nebezinau ka toliau daryti g.gif Viskas man prasidejo po gimdymo.niekad neturejau jokiu bedu

sergant pienlige pirmieji nemalonūs pojūčiai pasijaučia išorėje.

dėl to skausmo viduj gal reiktų rimtesnius tyrimus pasidaryti, bet neįsivaizduoju kokius, jei jau tikrino ir nieko nerado g.gif O gal čia ne ginekologinė problema?
Atsakyti
QUOTE(saima11 @ 2008 07 23, 11:24)
Skauda viduj .patikrino nieko nera nei cistu nei augliu kokiu.visalaik skauda vienoj pusej viduj net nebezinau ka toliau daryti g.gif Viskas man prasidejo po gimdymo.niekad neturejau jokiu bedu


Man daktare sake, jei pradetu kuri nors sona skaudet, tai galetu but kiausintakio uzakimas ar kazkas panasaus, nes man uzciuope kad kazkoks ten sukietejimas yra. As nieko nenoriu gasdint, tik sakau, ka man sake gydytoja, o is tikro, gal pas tave net ne ginekologine beda g.gif
Atsakyti
Labuka, man patare pasidaryti tyrimaBakteriologini su antibiotikugrama is gimdos kaklelio
gal kas daret?

Atsakyti
QUOTE(saima11 @ 2008 07 23, 11:24)
Skauda viduj .patikrino nieko nera nei cistu nei augliu kokiu.visalaik skauda vienoj pusej viduj net nebezinau ka toliau daryti g.gif Viskas man prasidejo po gimdymo.niekad neturejau jokiu bedu

skausmas gali ir klaidinti,atrodo kad skauda viduj ten,bet gali buti ir ne ginekologines problemos,jug ir kiti organai salia,jei tepinelis nerodo uzdegimo,o mylintis irgi neskauda ieskok problemu kitur,mane irgi skausmas klaidino,puse metu ieskojau problemos,kol po laparaskopijos pasake,dideles problemos zarnyne,
Atsakyti
Siandien buvau pas ginekologe, paeme tepineli, pirmadieni bus atsakymas, del ko gausios isskyros. Sake gali but uzdegimukas. Ir dar viena paeme tyrima profilaktikai, bet atsakymo jo bijau bijau.gif
Atsakyti