Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

[quote=Avis,2008 07 15, 13:16]
Ech, nedaug ir man tenka laiko pasidžiaugt pagėrėjimu sad.gif Jau trečią mėnesį iš eilės kartojasi ta velnio pienligė.... Pirmus du mėnesius gelbėjausi Mycomax tabletėmis, naudojau Lactacyd losjoną, gėriau Bifoval'į, Tantum Rose miltelius, ramunėlių voneles, atrodo, lyg ir saugojaus kaip įmanydama, o šiandien - še tau, kad nori - vėl pajutau perštėjimą, atsirado baltos išskyros, reiškia, vėl prasideda... Ir taip visus kartus - likus maždaug savaitei iki mėnesinių...
Velnias žino, ką daryt toliau?... Nežinau, ar gert vėl tą Mycomax'ą, ar nepripras prie jų organizmas?...


as Tau siulyciau nebegerti Mycomax. as bandziau daryt taip, kaip tu, vaistininke paklause kelinta karta gersi Mycomax ir pasake, kad daugiau kaip 2 kartus nerekomenduotina per metus jo gerti. paskui pienlige isisiauteja g.gif
Atsakyti
Siandien tyrimas man parode, kad man ne pienlige, o maksties uzdegimas, o simptomai panasus. Israse Metronidazolum tableciu.
Atsakyti
Sveikos

As irgi sirgau ta liga, susirgau keliones metu, matyt kad pasikeitė klimatas ar panašiai. Gerai, kad šalia buvo gydytoja tai davė porą kažkokių tablečių, kurios iš karto padėjo. bet po to man kažkaip skauda mylintis, ar jums to nėra? Jei neraeis galvoju eit pas gine
Atsakyti
Deja nusivyliau homeopatiniu pienligės gydymu verysad.gif

Bet įdedu nuorodą straipsnio toms, kurioms pienligė nuolat kartojasi ir yra sunkiai pasiduodanti gydymui, tikiuosi pravers, man padėjo (arbata ir jodo lašai), bijau dar džiaugtis, nes tik porą sav.neturiu jos, bet tikiuosi kad tai nėra laikina.

http://lmedicina.dnp...ai/grybelis.htm

Linkiu visom pasveikti !!!
Atsakyti
Aš irgi pastebėjau, kad klimatas daug duoda ir organizmo būsena, geras miegas ir t.t.
Atsakyti
Labas vakaras mirksiukas.gif mane paskutiniu metu irgi puola pienlige verysad.gif vakar pradejo niezteti "ten", ir isskyros gelsvokos, bei su taskiukais kazkokiais , bei skauda pilvo apacioje g.gif siaip jei ka pajusdavau, tai visada turiu Tantum Rosa milteliu, tai jais apsiplaunu. Esu vartojusi ir Macmiror zvakutes, taciau po ju vel mane pienlige uzpuole verysad.gif tada geriau tabletes kazkokias, kur 2 buna, tik pvadinimo nepamenu unsure.gif buvo ir MB uzsikretes, ir jam pirkau siu tableciu. Kuri laika buvo viskas gerai, o se tau ir vel doh.gif nezinau ka benaudoti man, ir ka MB? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistika_21: 12 rugpjūčio 2008 - 20:33
Sveikutės

Aš irgi susidūriau su šia liga, ir manau, kad man nuo vyro vėl prasideda, kokius ten vaistus jam reiktų gerti, kad praeitų, nes pas gydytoją jis nenori eit. g.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2008 08 13, 09:22)
Sveikutės

Aš irgi susidūriau su šia liga, ir manau, kad man nuo vyro vėl prasideda, kokius ten vaistus jam reiktų gerti, kad praeitų, nes pas gydytoją jis nenori eit. g.gif

Mycomax, Diflucan, yra ir dar kažkokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2008 08 13, 09:44)
Mycomax, Diflucan, yra ir dar kažkokių  ax.gif



Ačiū, o jos parduodamos be recepto? blush2.gif
Atsakyti
Na stai, nuo siandien pradejau kovoti su pienlige, nes jauciu kad ta nelaboji apsigyveno pas mane doh.gif verysad.gif Jauciu tos vietos sioki toki nieztejima, isiskyros gelsvos, su taskeliais kartais. Nusipirkau siandien vaistineje zvakuciu Polyginax, MB nupirkau Myxomac, dar pirkau zuvu tauku kapsuliu, Bifoval geruju bakteriju. Zvakute tik desiuos vakare. O kaip manote, del pienliges gali buti apatines pilvo dalies skausmai ir viduriavimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2008 08 13, 09:52)
Ačiū, o jos parduodamos be recepto? blush2.gif

be recepto. mirksiukas.gif

QUOTE(Mistika_21 @ 2008 08 13, 16:12)
O kaip manote, del pienliges gali buti apatines pilvo dalies skausmai ir viduriavimas?  g.gif

Pilvo skausmas ir viduriavimas nėra pienligės požymiai schmoll.gif
Atsakyti
Tai vadinasi man kazkas kito negerai darosi verysad.gif
Atsakyti