Įkraunama...
Įkraunama...

Atliekų tvarkymas

QUOTE(ingalp @ 2008 04 27, 19:39)
nu va aš irgi neutral savo vaikučiams nupirkau thumbup.gif
paskaitykit http://www.delfi.lt/...php?id=16824307  doh.gif


Aš irgi neseniai skaičiau, kad išveža tas šiukšles bendrai, gali būti, kad ir tas pats straipsnis, kaip kad dabar būna - visi tą patį perspausdina.

Tikiu, kad ne visur taip pat. Prie mūsų yra Ecoservice aptarnaujami konteineriai, tai savo akimis mačiau, kaip žalias šiukšlių sunkvežimis atvažiuoja ir susipila šiukšles TIK iš žalio konteinerio, nors šalia stovi ir melsvas ir geltonas.

Taip kad jei viena įmonė apgaudinėja ir vėl sumaišo, nebūtinai taip daro visi. Galų gale manau, tokie skandalai vistiek privers ir tuos apgavikus rūšiuot, kur jie dėsis?!
Atsakyti
o pas mus iš Mažeikių dingo visi plastiko konteineriai doh.gif . dar prieš porą savaičių buvo keli, o dabar nebeliko verysad.gif . o šitiek plastiko atliekų kasdien prisikaupia, net širdį skauda mest su buitinėm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 28, 08:05)
o pas mus iš Mažeikių dingo visi plastiko konteineriai doh.gif . dar prieš porą savaičių buvo keli, o dabar nebeliko verysad.gif . o šitiek plastiko atliekų kasdien prisikaupia, net širdį skauda mest su buitinėm unsure.gif


Tai gal kur nors pakeliui yra? Mes tai irgi prie pat namų neturim, tai rūšines šiukšles įsimetam į bagažinę ir kur nors pvz. pas tėvus važiuodami išmetam. Gal ir jums kur tenka važiuot su kokiais reikalais, kur netoli yra rūšiniai konteineriai?

Vilniuj pvz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 28, 09:25)
Tai gal kur nors pakeliui yra? Mes tai irgi prie pat namų neturim, tai rūšines šiukšles įsimetam į bagažinę ir kur nors pvz. pas tėvus važiuodami išmetam. Gal ir jums kur tenka važiuot su kokiais reikalais, kur netoli yra rūšiniai konteineriai?

Vilniuj pvz  biggrin.gif

schmoll.gif visą miestą aplaksčiau doh.gif
Atsakyti
O ką daryti su nebereikalingais kompaktiniais diskais? g.gif Pas mane nemažai prisikaupė, kur įrašyta nebereikalingi dalykai, ir nežinau kur juos išmest g.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 05 02, 16:34)
O ką daryti su nebereikalingais kompaktiniais diskais?  g.gif  Pas mane nemažai prisikaupė, kur įrašyta nebereikalingi dalykai, ir nežinau kur juos išmest g.gif

teoriškai gal reiktų mest į plastiko konteinerį g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 05 02, 16:56)
teoriškai gal reiktų mest į plastiko konteinerį g.gif


kazkur skaiciau, kad kompaktinius diskus butent i plastiko ir reikia mest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(limbi @ 2008 05 02, 16:34)
O ką daryti su nebereikalingais kompaktiniais diskais?  g.gif  Pas mane nemažai prisikaupė, kur įrašyta nebereikalingi dalykai, ir nežinau kur juos išmest g.gif


Į EMP konteinerį, nesvarbu su dėklu ar be 4u.gif
Atsakyti
jenna, sveika prisijungus 4u.gif as apie greifruktu seklu blogybes nieko nezinau schmoll.gif apskritai nieko apie juos nezinau, tik tiek, kad vaikam duodu "Citrosept" greifruktu seklu ekstrakto imunitetui stiprinti..

Noriu jum pasipasakot:
Einu siandie gatve ir ziuriu vyrukai (vienas jaunesnis , kitas vyresnis), graziais juodais kostiumais, kartono dezes meta i bendra konteineri, kaip SALIA stovi spalvotieji konteineriai. Mintyse, galvoju sau,.... baisiuosi tokiais zmonemis... ir jau lyg praeinu,bet kur tau... na nebuciau as lotuliukas.gif sakau: "as labai atsiprasau uz issireiskima, bet noreciau paklaust, ar tikrai negalit uzpakalio pajudint ir karonines dezes ismesti i ruosiuojama konteineri?" Ziuri jie i mane blink.gif Vyresnysis (!)sako, ale cia tai zinokit papildomas darbas, ale tai tegu zmones (turejo omenyje siukslininkus) juos ir rusiuoja... Jaunelis, kitaip teisinos : " a, tai vat kokia maza skylute tam konteineri, kaip mum dabar sutalpint...?" Sakau: "Islankstyt reikia. Nemokat? As galiu parodyti.." Visai suglumo lotuliukas.gif Jauna padoriai atrodanti moteraite musu dezes lankstys g.gif Sakau:" tikrai galiu", paemiau, islanksciau deze, parodziau , kad puikiai telpa. Jaunelis: " aaaa tai as jum padesiu" sakau, " cia as jum padedu" cool.gif
Noreciau suzinot kas per zmones, bo vyresnysis, tai dar bande man visokias "siukslininkiu " pareigas pasiulyti ... ale paemiau ir atkirtau, "Tamsta jei cia norit tik stovet ir ieskot priekabiu ir izeidinet, tai galite buti laisvas smile.gif na tas ir nukulniavo...

Vat tokia istorija biggrin.gif
Atsakyti
Apie siuksliu rusiavima:pas gamtininkus klausiau siandie... sake,juos mokino kad, metalo atliekas reik mesti prie stiklo... ax.gif
Atsakyti
Turiu nemažai prikaupusi senų baterijų. Čia paskaičiau kad joms išmesti yra skirtos dėžės prekybos centruose, degalinėse. Kažkaip man akis už jų neužkliuvo, o gal Šiauliuose jų nėra g.gif . Jei kas matėt, kuriose vietose jų ieškot?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 04 22, 21:51)
verysad.gif Vargsti, rūšiuoji, plauni jogurto indelius ir še tau, kad nori  doh.gif


Vakar buvo musu daugiabucio namo susirinkimas, tai pirmininkas patvirtino, kad isrusiuotas siuksles pila i viena ir ta pati konteineri, nes atidarius nauja savartyna pakilo supirkimo kainos ir siukslininkams nebeapsimoka atskiromis masinomis vezioti, del to ir krato i viena. verysad.gif
Tai ka mes su vyru sugalvojome, kad popieriu priduosim i makulatura (dar tualetinio popieriaus uz tai gausim), o stikline tara kaip duzenas i stiklo supirkimo punkta (1 kg - 15 ct), tik va ka su platiku daryt. Ji tikrai kazkas superka. Gal zinot kas ir kur?
Atsakyti