Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs saldumynai

QUOTE(adele3 @ 2005 09 05, 22:40)
Nežinau ar čia bus į temą, bet aš kepu tokius sumuštinius, jie skanu ir prie kavos. Batono riekelę plonai aptepu sviestu, tada dedu burokine tarka sutarkuotų obuolių, užbarstau cukrumi, cinamonu ir į orkaitę kokiai 20 min. apie 200 laipsnių. Gal patiks ir jums, skanaus.



bandziau thumbup.gif leeeeeeeeeeeeeeeebai skanu,bet pusryciam man biski per kaloringa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(adele3 @ 2005 09 05, 22:40)
Nežinau ar čia bus į temą, bet aš kepu tokius sumuštinius, jie skanu ir prie kavos. Batono riekelę plonai aptepu sviestu, tada dedu burokine tarka sutarkuotų obuolių, užbarstau cukrumi, cinamonu ir į orkaitę kokiai 20 min. apie 200 laipsnių. Gal patiks ir jums, skanaus.


Šį rytą išbandžiau thumbup.gif Buvo super sekmadienio pusryčiukai thumbup.gif Nors obuolių vyras nelabai mėgstam bet jam patiko thumbup.gif Ačiū už receptuką thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tongue.gif tongue.gif
QUOTE(dute1 @ 2005 09 18, 16:48)
Šį rytą išbandžiau thumbup.gif  Buvo super sekmadienio pusryčiukai thumbup.gif  Nors obuolių vyras nelabai mėgstam bet jam patiko thumbup.gif  Ačiū už receptuką thumbup.gif  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adele3 @ 2005 09 05, 21:40)
Nežinau ar čia bus į temą, bet aš kepu tokius sumuštinius, jie skanu ir prie kavos. Batono riekelę plonai aptepu sviestu, tada dedu burokine tarka sutarkuotų obuolių, užbarstau cukrumi, cinamonu ir į orkaitę kokiai 20 min. apie 200 laipsnių. Gal patiks ir jums, skanaus.



Labai skanu,jei tu dar uzdesi arbatini sauksteli grietines,atrodo netinka,bet isigeria i obuoliukus ir labai skanu,as dar abarstau vanile.Dar tinka isplakti kiausinio baltyma,ir pastatyti toki bokstafantastiski vaisiu "pyrageliai"
Atsakyti
Niam niam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adele3 @ 2005 09 05, 22:40)
Nežinau ar čia bus į temą, bet aš kepu tokius sumuštinius, jie skanu ir prie kavos. Batono riekelę plonai aptepu sviestu, tada dedu burokine tarka sutarkuotų obuolių, užbarstau cukrumi, cinamonu ir į orkaitę kokiai 20 min. apie 200 laipsnių. Gal patiks ir jums, skanaus.



as irgi panasiai darau tik ant virsaus grietines uzdedu ir kepu
mmm..skanumelis ipac pusryciams thumbup.gif
Atsakyti
Vaikystėj mama panašų skanėstą kepdavo, tik obuoliukus su varške sumaišydavo, o ant viiršaus cinamono truputuką thumbup.gif
Atsakyti
Pigu, daug ir labai gražu-puošia stalą:

Saldainiai, gaminti namuose:

Nusipirkus baltojo šokolado širdelę (berods po 200gr būna) ištirpinti ją mikrobangėje.
ir į ištirpintą suberti kokoso drožlių, lukštentų saulėgrąžų, sezamų, džiovintų vaisių ar kas tik šauna į galvą panašaus ir sumaišyti gerai. (dėti tiek, kad daugmaž pakaktų to šokolado jiems). Tada masę šaukštu išdėlioti ant padėkliuko "debesėliais". jie suaušta ir būna gražūs, saldūs, skanūs ir neįprasti.

Nedaug laiko užima pabandyti. 4u.gif
Atsakyti
Na parašysiu ir aš čia vieną receptuka,nors gyvenime nieko tokio rimtesnio saldaus nesu darius smile.gif Man patiko, paprasta, greita, pigu ir skanu, tik kad terlionės daug. Reikia 3 pokelių kokoso drožlių ir indelio kondensuoto pieno. Viską suminkom ir formuojam rutuliukus, ar taip ką norite. Galima dar pavolioti kokoso drožlėse. Tikrai skanu ir labai gražiai atrodo ant stalo thumbup.gif
Atsakyti
Nebrangus, bet thumbup.gif biskvitas. Kitą dieną, jei išlauksit, nereikės nei pertepimo, kaip skanu.
200g margarino,50g sviesto,nepilna stiklinė cukraus, 3kiaušiniai, 5šaukštai grietinės, 1a.š.sodos, 2,5 stiklinės miltų, sviesto formai patepti.
Margariną ir sviestą ištirpinti, sudėti ckrų, įmušti kiaušinius. Sudėti grietine nugesiną sodą, supilti miltus.
PRIEŠ DEDANT KITĄ PRODUKTĄ, LABAI GERAI IŠMAIŠYTI
200laipsniu temp. kepti keturiasdešimt min.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
labux visoms,

ash pasidalinsiu tokia maza patirtimi paie koshes...aishku jos gal ir ne prie saldumynu, bet ta kuria dabar mudu su vyriskiu kapojam rytais laabai skani ir saldi. Taigis AVIZINIU DRIBSNIU KOSE-SVENTISHKAI.

zodziu verdat kaip iprasta avizinius dribsnius ( arba 4 grudu, arba su selenelem) ir kai jau isjungiat ugni, ir paliekta kokia 2-3 min. kad pabringtu reikai ipjaustyti 1 banana (kvadrateliais) ir ideti pora saukstu RUDUDU kremo, ir sviestuko zinoma.
niam niam kaip skanu tongue.gif

tai gal pradziai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti

Konkreciau:
Plikyti sausainiai
1 stiklinė vandens
1 stiklinė miltų
100 g sviesto
3 kiaušiniai
Cukraus is akies dedu
sviestas formai patepti
(nu nemanau, kad brangu) rolleyes.gif

Pasidarom ta plikyta tesla ir kepam biggrin.gif T.y. uzverdam vandeni, sudedam sviesta ir cukru, tada i ta verdanti vandeni, maisant mediniu saukstu supilami miltai ir maisoma kol atsoka nuo sieneliu, tada nukeliam nuo ugnies, truputi atausinam, sudedam kiausinius ir raitom sausainius. Vsio rolleyes.gif



O kepti ju nereikia?
Atsakyti