Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

Skaitinėjau čia, kad nerandate silkės be konservantų. Šiandien Thomas Philippse paskaitinėjau silkių skardinėse etiketes, tai rašo, kad be konservantų ir kitų priedų.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 07 19, 20:29)
Skaitinėjau čia, kad nerandate silkės be konservantų. Šiandien Thomas Philippse paskaitinėjau silkių skardinėse etiketes, tai rašo, kad be konservantų ir kitų priedų.


Tam pačiam Philipse yra prieskonių mišinių be E. Aišku, jie neekologiški, nes nėra jokio ženklo, bet pagardinti sriubai, mėsai vis geriau nei sultinio kubeliai su visais skonio pagerintojais ir t.t..
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 07 19, 20:29)
Skaitinėjau čia, kad nerandate silkės be konservantų. Šiandien Thomas Philippse paskaitinėjau silkių skardinėse etiketes, tai rašo, kad be konservantų ir kitų priedų.

cia as ieskojau smile.gif aciu biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas žinote Klaipėdoje kokiu eko parduotuvių, ar bent aplink Klaipėdą, nes nu košmaras kažkoks, nieko neimanoma rasti, vienas kioskelis prekiauja "almavin" valymo priemonemis ir tai tik darbo dienom. Dviejose vaistinese dar šiek tiek "Weledos" produktu yra. Nejaugi Klaipėdoje niekam neidomi ekologija doh.gif g.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimira: 24 liepos 2008 - 16:13
QUOTE(Deimira @ 2008 07 24, 17:09)
O gal kas žinote Klaipėdoje kokiu eko parduotuvių, ar bent aplink Klaipėdą, nes nu košmaras kažkoks, nieko neimanoma rasti, vienas kioskelis prekiauja "almavin" valymo priemonemis ir tai tik darbo dienom. Dviejose vaistinese dar šiek tiek "Weledos" produktu yra. Nejaugi Klaipėdoje niekam neidomi ekologija doh.gif  g.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Klaipėdoj galima madara kosmetiką įsigyti. Man l. patinka jų veido prausimosi putos ir kremukas veidui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 14:29)
As jau parasiau  biggrin.gif Bet geriau butu jei Nuko Direktorius suprastu, kad organic produkcijos nori toli grazu ne viena mama  mirksiukas.gif


Dar sveikuose produktuose yra tyrelių, bet brangios, 6lt. Anksčiau pirkdavau hipp bio, dabar pati viską gaminu. Gaminu ne savo noru, o todėl, kad vienoj iš tyrelių radau stiklo šukę mad.gif padariau vaikui košės, sumaišiau ją su tyrele, pradėjau ją valgydint, o mažė man šaukštą iš rankų išmetė ir visas turinys ant stalo nutiško. Valau ką pridarė - o ten stiklo šukė. Gal kelių mm storio ir ilgis apie 1cm. Būtų nenutėškus, tai ir būčiau sumaitinus. Apžiūrėjau visus įrankius, kuriais gaminau, tai tikrai nuo nieko nebūtų galėjus atskilti, net tyrelės indelis sveikas, reikškias gamybos metu nuo kažkokio kito stiklainiuko atskilo ir įkrito. Būčiau tą šukę išsaugojus, tai į kokią maisto ir veterinarijos inspekciją būčiau nunešus, bet tuo momentu susinervinau ir išmečiau viską. Tai dabar vaikas valgo mano gamybines, ir jos nė kiek ne prastesnės, o netgi geresnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 25, 15:06)
Dar sveikuose produktuose yra tyrelių, bet brangios, 6lt. Anksčiau pirkdavau hipp bio, dabar pati viską gaminu. Gaminu ne savo noru, o todėl, kad vienoj iš tyrelių radau stiklo šukę  mad.gif padariau vaikui košės, sumaišiau ją su tyrele, pradėjau ją valgydint, o mažė man šaukštą iš rankų išmetė ir visas turinys ant stalo nutiško. Valau ką pridarė - o ten stiklo šukė. Gal kelių mm storio ir ilgis apie 1cm. Būtų nenutėškus, tai ir būčiau sumaitinus. Apžiūrėjau visus įrankius, kuriais gaminau, tai tikrai nuo nieko nebūtų galėjus atskilti, net tyrelės indelis sveikas, reikškias gamybos metu nuo kažkokio kito stiklainiuko atskilo ir įkrito. Būčiau tą šukę išsaugojus, tai į kokią maisto ir veterinarijos inspekciją būčiau nunešus, bet tuo momentu susinervinau ir išmečiau viską. Tai dabar vaikas valgo mano gamybines, ir jos nė kiek ne prastesnės, o netgi geresnės  biggrin.gif



Sakes, Zirklutes blink.gif friends.gif Svarbu, kad vaikiukui viskas gerai wub.gif Aisku, taip su bet kokia kita tara gali nutikti, bet vis tik neduokdie.
Maniske tai megsta ta Hipp, ka daryt blush2.gif Tiksliau labiau desertus megsta biggrin.gif Siaip tai as pati irgi gaminu, negi tik is stikliniu visa gyvenima maitinti blink.gif Bet kartais vat tenka kur isvaziuot ar ka ir taip patogu ax.gif
Tiesa, Tymo turgely pabandymui nupirkau Clearspring firmos kriausiu-bananu tyrele, tai ten du indeliai is...hmmm...tipo kaip folijos, zodziu paspausti galima, minkstas, ne metalinis visiskai. Tai vis ne stiklas smile.gif

Tiesa, apsvieskit mane, kur ten tas Markas ir Spenseriukas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 24, 13:56)
O cia mano megstama parduotuve

NEPRIEINAMASIS PUSLAPIS

Na ir aš puoliau tyrinėti šią parduotuvę. Asortimentas tikrai puikus, pradėjau krautis krepšelį... Ir finale mano išvada tokia, kad į Lietuvą jie tiesiog nesunčia. Kadangi shiping destination yra labai konkretus šalių sąrašas, kuriame LT nėra. Tai, kad jie invoicui leidžia pasirinkti "none of the above" tai dar nereiškia kad jie ir shipina visur. Bet užtai siunčia į Estiją, galima nuvažiuot pasiimti doh.gif rolleyes.gif ... Žodžiu, nekeliam mes jiems pasitikėjimo verysad.gif .

QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 15:13)
Tiesa, apsvieskit mane, kur ten tas Markas ir Spenseriukas?  bigsmile.gif

Vilniuje, Gedimino 9, didelė rūbų parduotuvė, kurioje yra maisto skyrelis, kuriame daug pakuočių, besipuikuojančių užrašu ORGANIC, kuriose nežinia ar tikrai organic maistelis, bet... įpakavimas gražus biggrin.gif . Ir mano išbandytos arbatos skanios mirksiukas.gif (dvigubai pigesnės nei Holos parduotuvėje ax.gif ).
Atsakyti
Tai va ir as ten perku tik nezinia kaip su kokybe ar galima pasitiketi?
Atsakyti
Man truputi nesirisa drabuziai ir ekologiskas maistas g.gif Ar cia toks prestizas, mada tureti savo ekologiska linija? rolleyes.gif Beja, Lindex parduotuvej yra ekologisku drabuziuku, tik nelabai daug.
Vistik, ar pirktumet koki Dolce/Gabana ekologiska sokolada ar Versace ekologisku rukytu desreliu ar Prada ekologisko tualetinio popieriaus biggrin.gif
Na nezinau, kazkaip nesirisa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 26, 21:24)
Man truputi nesirisa drabuziai ir ekologiskas maistas  g.gif Ar cia toks prestizas, mada tureti savo ekologiska linija?  rolleyes.gif Beja, Lindex parduotuvej yra ekologisku drabuziuku, tik nelabai daug.
Vistik, ar pirktumet koki Dolce/Gabana ekologiska sokolada ar Versace ekologisku rukytu desreliu ar Prada ekologisko tualetinio popieriaus  biggrin.gif
Na nezinau, kazkaip nesirisa  g.gif

Negi dar nepastebėjai, kad EKO dabar vos ne paskutinis mados klyksmas? Na, Markas ir Spenceris nėra dizaineriai biggrin.gif . O šiaip tai nematau skirtumo kieno vardu įpakuota. Vis tiek gi ne patys augina pvz. tas arbatzoles, kurias aš kasdien užsikąsdama pyragėliu geriu tongue.gif , lygiai kaip ir Biovela ne pati jaučius ekologiškai augina, o iš ūkininkų perka. Be to, glaudžiantis prie jau visiems žinomo vardo, manau, yra lengviau į rinką įeiti. Hampstead Tea (Holos parduodama) arbata, kaip suprantu, irgi ne Londone auga ax.gif .
ČIA šioks toks straipsniukas apie M&S maistelį cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 26, 22:21)
Negi dar nepastebėjai, kad EKO dabar vos ne paskutinis mados klyksmas? Na, Markas ir Spenceris nėra dizaineriai  biggrin.gif . O šiaip tai nematau skirtumo kieno vardu įpakuota. Vis tiek gi ne patys augina pvz. tas arbatzoles, kurias aš kasdien užsikąsdama pyragėliu geriu  tongue.gif , lygiai kaip ir Biovela ne pati jaučius ekologiškai augina, o iš ūkininkų perka. Be to, glaudžiantis prie jau visiems žinomo vardo, manau, yra lengviau į rinką įeiti. Hampstead Tea (Holos parduodama) arbata, kaip suprantu, irgi ne Londone auga  ax.gif .
ČIA šioks toks straipsniukas apie M&S maistelį  cool.gif .




Patebet tai pastebejau ax.gif Tik man tiesiog keista, kai prie drabuziu dar atsiranda maistas unsure.gif Panasiai kaip kokioj mesos parduotuvej kaip Cesta atsirastu skyrelis su ekologiska kosmetika lotuliukas.gif Ar jei parduotuvej zvejams dar pradetu prekiauti moteriskais apatiniais lotuliukas.gif
Bet siaip man idomu paziuret ka tas M&S parduoda ax.gif
Kokia arbata geriat? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 27 liepos 2008 - 06:34