Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(ragana @ 2008 06 23, 17:46)
Aš irgi paskaičiusi laikraštyje apie atidarytą parduotuvę "Sveikatos dovanos" labaio susidomejau. Važiuodama pro šalį sugalvojau užsukti, bet darbo laikas nuo 11 iki 20 val., taigi kai aš buvau dar nedirbo sad.gif

o tai čia gal tokia pati parduotuvė kaip Vilniuj, kur stepono 6 dabar vadinas g.gif ?
Atsakyti
Siuksliu maisiukai tai is plastiko kazkokio,bet ten pagrindas bulviu krakmolas, kaip ir vaiku suaskelnes.
Siandien buvau tai prisipirkau kosmetikos ... 4u.gif Kristala dezodoruojama pirkau, egipto zeme ir eterini alieju.. thumbup.gif
O del dislokacijos...Cia prie Girstupio , sonine ta gatvyte kur yra, tai tokia pilis raudona stovi.Tai vat joje.
Kadangi uzpirkau uz 200 gavau pastovia nuolaidele.. cool.gif
Atsakyti
Zinot ir as siandie buvau toje parduotuveje, bet sakyciau siek tiek nusivyliau. Maniau, kad ten tik ekologiskos prekes, bet radau dantu pasta su parabenais, neturejau daug laiko studijuot etikeciu, bet maciau ir muilu sudetis neeko. O kosmetikos priemones visai nematytos, negirdetos.
O dantu sepetelis ir mane sudomino ir pigesnes nei joninis smile.gif
Parasykit ispudzius kaip jie valo.
Atsakyti
QUOTE(motera @ 2008 06 26, 14:20)
Kadangi uzpirkau uz 200 gavau pastovia nuolaidele.. cool.gif

Va dėl tų nuolaidėlių dar norėčiau pasiteirauti. Kaip supratau, Vilniuje Stepono 6 kai kurios irgi gaunat nuolaidas. Aš ten pirkau maždaug už 120 Lt. Ar tokiai sumai jau galėjau prašyti pritaikyti kokią nuolaidėlę ax.gif ?
Atsakyti
Man tai gerai labai valo..wink.gif
Dabar weleda pas juos sake atveza ryt poryt ir dantu pastu ir vaikams priemoniu kosmetiniu eko bus ir tyreliu leliukams eko bus.. smile.gif
Atsakyti
Ekologisku kuno prieziuros produktu (LOGANA, FLORAME, SANTE, SONG OF INDIA), maisto papildu, prieskoniu, arbatu galite isigyti ir Ajurvedos centre SHANTI (Subaciaus g. 17).

PS ir sidabrinis dantu sepetelis ten yra smile.gif ir dar dantu pastos su sidabru smile.gif
Atsakyti
kas per stebuklas tas sidabrinis šepetėlis, kiek kainuoja? biggrin.gif Kažin kiek jis man laikytų, nes aš visus šepetėlius "suvalgau" maximum per kelias savaites doh.gif
Atsakyti
Dantu sepetelis su sidabro sereliais pasizymi itin geromis antibakterinesmis savybesmis (sidabro poveikis), labai gerai isvalo tarpdancius ir nenusidevi labai grietai (paprastai jis naudojamas apie metus). Ne tik "nesusitrina", bet ir bakteriju nekaupia... tongue.gif

O kaina berods 45 Lt.


QUOTE(katutis @ 2008 06 29, 18:13)
kas per stebuklas tas sidabrinis šepetėlis, kiek kainuoja? biggrin.gif Kažin kiek jis man laikytų, nes aš visus šepetėlius "suvalgau" maximum per kelias savaites  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliuka: 30 birželio 2008 - 09:28
Sveikutes, pirkau ir as ir atejau pasipildyt pastos vaikui 4u.gif ...Weledos ten yra tai patiko labai.
Sepetukas 35lt , dantu pasta su sidabru nuo 40-50lt.
Kitos pastos (tarp ju ir ekologiskos) nuo 8lt.
Cia sveikatos dovanose.
Atsakyti
nesuprantu,o tai kur vilniuje rasti tokį dantų šepetėlį? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2008 06 30, 15:21)
nesuprantu,o tai kur vilniuje rasti tokį dantų šepetėlį? blush2.gif


Shanti ajurvedos centras, subačiaus 17 4u.gif
Atsakyti
Tik tarpdanciu be siulo ar tarpdanciu mazuteliu sepeteliu tikrai joks sepetelis neisvalys ar sidabrinis ar joninis ar dar koks stebuklingas, net tai "techniskai" neimmanoma 4u.gif
Spec priemones tarpdanciams butinos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaja: 30 birželio 2008 - 19:22