Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

http://ekologiskipro...u-produktu.html
čia labai panašiai, kas kalbėta šitoj temoj, tik viskas susisteminta, kokiuose miestuose, adresai ir t.t. Tikiuosi naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 29, 12:18)
na va, išbandžiau vakar dvi ekoparduotuves: Sveikus produktus ir Barocą  4u.gif

galiu pasakyti, kad kiek teko lankytis tokio tipo parduotuvėse, visose jose dirba išskirtinai malonios konsultantės  thumbup.gif Patiko labai ir vienoje, ir kitoje  rolleyes.gif

Barocoje, man pasirodė, daugiau visokių žaislų, o Sveikuose produktuose maloniai nustebau atradusi higienos priemones - dar ten yra maisto papildų, maisto produktų, prieskonių.

abiejose vietose tuo metu buvau vienintelė pirkėja, kas tikrai liūdino sad.gif

Tų moteriškų higienos priemonių tai va ir čia yra http://www.ekomama.l...ex.php?cPath=38, čia tiems kas atvažiuoti tingi ar negali:D
Mums ypač tie kasdieniniai patiko blush2.gif
Atsakyti
Aišku ir gyvai pirkti gerai biggrin.gif Nors mes kažkaip pradėjom pirkt iš elektroninių parduotuvių tai laabai patiko thumbup.gif Tik reikia žiūrėti, kad būtų toks kurjeris, kur paskambina prieš atvažiuojant. ax.gif

Benzino gerokai susitaupo ir nereikia ieškoti, kur mašiną pasistatyti thumbup.gif
O apie prekes dažniausiai gali daugiau pasiskaityti, negu vietoj parduotuvėj, tik aišku visokių tų elektroninių yra.

O iš ekologiškų tai valymo priemones pirkom www.jiko.lt, tik čia kurjeris nepaskambina, bet atvežė greitai. Ir www.ekomama.lt, tai čia ir paskambina ir greitai atvežė.
Atsakyti
sveikos,
informacijos apie ekologiskus produktus galite rasti adresu
http://www.vic.lt/ris
Atsakyti
O gal zinot ar Siauliuose kur yra ekologisku maisto prekiu pirkti? Specializuotu kokiu parduotuviu? nes pati tai nesu macius...
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2008 06 15, 11:32)
O gal zinot ar Siauliuose kur yra ekologisku maisto prekiu pirkti? Specializuotu kokiu parduotuviu? nes pati tai nesu macius...


Pietiniam prie "Nuko" yra toks kioskelis, ten prekiauja ekologiškomis daržovėmis, vaistažolėmis ir kitais produktais. Dar yra Verpsto kieme tokia maža parduotuvytė, nebepamenu kaip ji vadinasi. Ten visokiais sveikuoliškais produktais prekiauja, yra ir ekologiškų. Turguje ant stalų viena moterytė prekiauja daržovėmis pasidėjusi ekologiško ūkio sertifikatą. Ji būna tik trečiadieniais ir šeštadieniais, asortimentas nedidelis. Didžiuosiuose PC yra ekologiškų produktų skyreliai arba jie pažymėti ženklais. Na, produktų gausa ir kokybė neypatinga, bet šis tas yra.
Atsakyti
Čia dar šiaulietėm
Atsakyti
Ekologiska mesa

Nuo šio šeštadienio (imtinai, 2008-06-21), kiekvieną šeštadienį, nuo 8:30 val. iki pietų (kol bus pirkėjų), aikštelėje prie Žemės ūkio ministerijos (Lelevelio g./Vienuolio g.) ekologiškus rūkytus mėsos gaminius parduos Audros Žilienės ekologinė mėsinė (šeimos verslas) iš Algimantų kaimo, Jurbarko rajono.

Atsakyti
Sveikos mergaites, as buvau "Sveikatos Dovanos" parduotuveje Kaune, labai patiko, vaikams visa linija eko ir naturali, prieskoniai, maistas , aliejai, valymo priemones, kosmetika, visokie vitaminai, dantu pastos ir sepetukai su sidabru, net siuksliu maisiuku ekologisku yra bigsmile.gif
O labiausiai patiko varine vonia, tokia karaliska... thumbup.gif
Pati pirkau negyvosios juros kosmetikos, eko arbatele, dantu sepetuku ir pasta su sidabru,juros dumbliu sampuna ir zinoma prieskoniu...smile.gif Plaukams linija fantastiska,sepetukai irgi, ir aptarnavimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(motera @ 2008 06 23, 10:42)
Sveikos mergaites, as buvau "Sveikatos Dovanos" parduotuveje Kaune, labai patiko, vaikams visa linija eko ir naturali, prieskoniai, maistas , aliejai, valymo priemones, kosmetika, visokie vitaminai, dantu pastos ir sepetukai su sidabru, net siuksliu maisiuku ekologisku yra  bigsmile.gif
O labiausiai patiko varine vonia, tokia karaliska... thumbup.gif
Pati pirkau negyvosios juros kosmetikos, eko arbatele, dantu sepetuku ir pasta su sidabru,juros dumbliu sampuna ir zinoma prieskoniu...smile.gif Plaukams linija fantastiska,sepetukai irgi, ir aptarnavimas thumbup.gif

Nagi nagi, papasakok, kur Kaune ta parduotuvėlė yra bigsmile.gif . Kokios firmos linija vaikams yra? Ir dar labai domina ekologiniai šiukšlių maišeliai - kokie jie, popieriniai ar kokie nors iš perdirbto plastiko g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 06 23, 14:08)
Nagi nagi, papasakok, kur Kaune ta parduotuvėlė yra  bigsmile.gif .

http://sveikatosdovanos_lt/
Atsakyti
Aš irgi paskaičiusi laikraštyje apie atidarytą parduotuvę "Sveikatos dovanos" labaio susidomejau. Važiuodama pro šalį sugalvojau užsukti, bet darbo laikas nuo 11 iki 20 val., taigi kai aš buvau dar nedirbo sad.gif
Atsakyti