Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Stoju i eile naudosianciu siuos kontraceptikus ax.gif Pries tai isgeriau dezute LOETTE,buciau ir toliau gerus,ale kad jie dingo is vaistiniu,bent jau pas mus g.gif Ziuresim,kaip su tais seksis.Geriu Lindynette 30
Atsakyti
Nu as jau 6 menesiuka vartoju situos KT. Nu lyg ir gerai ax.gif Tik kad va agurkeliu norisi, tai tikrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Priezasti atradau, kodel as ju vis noriu ir noriu laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
drauge geria sias KT, sake viskas liux smile.gif
Atsakyti
As jau kokie metai, kaip Lindynette 20 naud. Svoris kaip ir nepriaugo, ir siaip salutiniu poveikiu jokiu nepastebejau.... O vartot pradejau situos po vaistininkes konsultacijos...Nes ginekologes patarti KT kainavo apie 30-35 lt...Na sitie man geri, tad nematau reikalo pirkt anu....
Atsakyti
as lindinette 30 nuadoju daugiau nei metus.. jokiu salutiniu poveikiu nepatyriau tik kad kerta per kisene.. biggrin.gif trims menesiams kainuoja 54.50Lt
Atsakyti
Gal galetu kas pasakyt,ar tai normalu g.gif Baigiu gert Lindynette,liko dar 2 tabletes,bet siandien pradejo tepliot rausvom isskyrom.Manyciau sirgt dar kaip ir netureciau,juk tableciu dar nesugeriau,ar klystu? g.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes. na as jau pirma porcija lindenety 30 suvartojau, padariau pertraukele, ir rytoj vel startuoju. rodos kad tinka man sis vaistas.
bet noreciau konsultacijos gal galima veliau bus pereit prie lindenety 20. gal yra taip pakeitusiu ? ten gal mazesnis kiekis hormonu, tai kam gerti daugiau , jei yra maziau?????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mameliukas @ 2006 04 07, 15:01)
4u.gif sveikutes. na as jau pirma porcija lindenety 30 suvartojau, padariau pertraukele, ir rytoj vel startuoju. rodos kad tinka man sis vaistas.
bet noreciau konsultacijos gal galima veliau bus pereit prie lindenety 20. gal yra taip pakeitusiu ? ten gal mazesnis kiekis hormonu, tai kam gerti daugiau , jei yra maziau?????? g.gif


As geriau pasikonsultuociau su savo ginekologe del to pakeitimo.. Man, pvz., iskart israse Lindynet 20. Matyt, ne siaip sau jos skiriasi..?
Atsakyti
na as vartojau bet nytraukiau nes labai jau prastai jausdavaus pirmom dienom pykindavo ( nezinau gal ir nuo kitu taip buna) ir seip nuotaikos nebudavo man jos netiko tad reikes keisti i kitas
Atsakyti
sakykit o kaip reikaliukai su lytiniu potraukiu vartojant šiuos tabletukus?
Atsakyti
su potraukiu prastai blush2.gif bet kad ir geriant kitas taip pat buvo.... kaip kotos supermamos sprendzia sias problemas??
Atsakyti
Paaiskinkit, man zioplei, o kaip is viso suzinoti, koks hormonu kiekis tau yra pakankamas?

Na kad per dideles dozes nevartoti, bet ir nenusimazinti tiek, kad kontraceptikai neatliktu savo paskirties?
Atsakyti