Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Aš puse metų gįriau lindynette 30. Pirmus men. pykindavo o paskui viskas ok.
Preitą mėnesį nutraukiau ir 8 dienos negaliu sulaukti mmm. Gal ne vietoj teiraujosi, mačiau yra tema ." mmm po Kt nutraukimo" ar kažkaip panašiai. Bet ten neminimos kokias KT vartojo. Geriau kontraceptines ir ankščiau prieš nėštumą, bet ne šitas. Ir nebuvo jokių problemų jog po mėn. neateitų mmm.

Norėčiau paklausti gal kuri taip pat nutraukėte gerti Lindynnete, ir ar velavo mmm kitą mėn.
Atsakyti
as lindinete20 geriu, ginekologe tokias nuo cistos prirase. Kai sugeriau 2 men doze liepe pakeist i 30-ines, bet kai jas pradejau gert tai galva labai skaudejo ir pykino. Pasitarus su daktare grizau prie 20-iniu ir viskas vel normaliai, jokiu salutiniu poveiki neliko. Kiek man paaiskino, tos 20 nuo 30 skiriasi estrogenu kiekiu ir del to neturetu kaip savijauta kist, na bet man tikrai kitaip veike. Tai as tik uz lindinette20! Na bet cia kiekvienai individualiai;)
Atsakyti
Na ir man ginekologe prirase Lindynette 20 - tikiuos bus viskas čiki ir man jos tiks, nes perskaicius jusu komentarus nusiraminau 4u.gif Kazkaip budavau pries kontraceptines, tipo jau geriau prezervatyvas g.gif Na o apie jas taip kazkaip protingai parasyta (čia aš del to mazo estargono kiekio) clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(mameliukas @ 2006 04 25, 10:53)
su potraukiu prastai blush2.gif  bet kad ir geriant kitas taip pat buvo.... kaip kotos supermamos sprendzia sias problemas??


As sitas geriu pirma menesi. ir paskaitinejusi cia supratau, ko man taip nesinori, kai visa laika labai norejosi. tikriausiai tabletes!!! O as jau galvojau, kas cia man darosi. Ir padidejusi nervinguma tikriausiai tabletems galeciau priskirti. Galvojau vis, kas cia man daros. g.gif g.gif Nebuvo net i galva ateje, kad del tableciu gali buti. ragas. teks tikriausiai keisti kita menesi, o gal praeis?
Atsakyti
Jungiuos ir aš prie jūsų 4u.gif
Dabar tik baigiau pirmą Lindynette30 pakuotę. Prieš tai gėriau KT Cilest, tai žiauriai buvau palikusi nervuota, labai stipriai skaudėdavo krūtinę, tuos KT gėriau 4mėn., bet tie simptomai nemažėjo, o netgi didėjo. Dabar jau visą mėn. gėriau Lindynette30, tai tų pašalinių poveikių daug mažiau, na išgėrus pusę pakuotės šiek tiek buvo pradėjusi skaudėt krūtinė, bet daugiau jokių pašalinių reiškinių kaip ir nepastebėjau, tikiuosi šios KT man tiks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. As jau pirma menesiuka vartojau Lindenete30. Siandien pradesiu gerti antra pakuote. Na negaliu skustis pasaliniais reiskiniais. Pirmomis dienomis uzeidavo skaudeti galva. Daugiau nieko. Tikiuos daugiau neatsiras pasaliniu reiskiniu. vis delto man jos gal ir tinka. smile.gif
Atsakyti
Jau geriu kelinta menesi ir visai nieko, organizmas priprato. Gydytoja sake dar pabandyti, kai pasakiau apie problemas. Dabar lygtais susitvarke. Tikiuosi greitai is viso nustoti gerti smile.gif
Atsakyti
O as nutariau nebegert tableciu schmoll.gif Geriau nuo vasario menesio kazkur,gydytoja liepe gydymo tikslais pagert bent puse metu,as dar ir daugiau atsilaikiau,bet dabar jau uzteks.Nebegaliu i save ziuret,rubus jau dviem dydziais didesnius reikia pirkt doh.gif Dar liko apie puse pakuotes,pabaigsiu,ir viskas.Kazin,ar grit atsistatys svoris? g.gif
Atsakyti
sveikos, geriaus lindenety30. dabar pirmas menuo negeriu, nezinia kaip bus su mms. bet noras nerealus ir savijauta zymiai, zymiai geresne- nebuna nuotaiku kaitos, kazkokia ramesne tapau. nebegersiu daugiau. naudojam gumytes. smileysex.gif
Atsakyti
Jau metus geriu Linden 20 ir viskas labai ok 4u.gif
Atsakyti
as tai va menesiuka laiko kaip vartojau lindinete 30 o dabar perejau prie lindinete 20 ir kol kas nieko labiausiai tai bijojau del svorio augimo smile.gif na bet kol kas nepastebejau pakitimu gal but dar per anksti smile.gif
Atsakyti
AŠ LINDI NETE GERIU JAU VIRŠ METŲ. MAN POVEIKIS TIK TOKS,KAI PADARAU 7 DIENŲ PERTRAUKĄ,VISAS TAS DIENAS KOL VĖL NEIŠGERIU TABLETĖS SKAUDA GALVĄ. O ŠIAIP SVORIS NUO JŲ NEAUGA,BENT JAU MAN.
Atsakyti