Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

na kiek aš žinau tai visi trečios kartos kontraceptikai apsaugo 98 % nepriklausomai nuo ju hormonų dozės
Atsakyti
as vartojau, bet jos man nepasalino jokiu menesiniu pozymiu mad.gif nei skausmu galvos ir pilvo, nei sutrumpejo menesines, tad pasitarus su gydytoja pasikeitem i mercilon clap_1.gif tiesa pasakius, po gimdymo jau trecias tabletes bandau, nei vienos netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuMa @ 2006 05 03, 14:04)
as vartojau, bet jos man nepasalino jokiu menesiniu pozymiu  mad.gif nei skausmu galvos ir pilvo, nei sutrumpejo menesines, tad pasitarus su gydytoja pasikeitem i mercilon  clap_1.gif  tiesa pasakius, po gimdymo jau trecias tabletes bandau, nei vienos netinka  g.gif


Ir aš bandau jau trečias...Pradėjau nuo Yarinos, bet pašlijo nervai, prasidėjo galvos skausmai. Perėjau prie Harmonet. Kurį laiką buvo gerai, paskui pradėjo tepliot ištisai, ir pms-as nepraeinantis savaitėmis... Dabar nusipirkau Lindynette 30, žiūrėsim, kaip seksis.
Atsakyti
tai miaska mes drauges. drinks_cheers.gif man lindenety 30 irgi jau trecios. pradzioje buvo Regulonas, tai maniau kad nukraujuosiu, viduri ciklo sirgdavau o per 7 dienu pertrauka dar labiau. paskui buvo minulet, tas tai visai buvo mielas, bet kad pasidare neimanoma gauti vaistinese, nes nebeveza jo. tai dabar lind30 geriu. nuotaikos svyruoja, ir tas begalinis nenoras - tokie neigiami padariniai pastebimi.
Atsakyti
O man nuolatinis pms-as... verysad.gif Dvi savaitės iki mėnesinių vaikštau visa pašiurpusi ir pamėlusi, kai negėriau KT, tai trukdavo 3 dienas, ilgiausiai - savaitę. Galvoju visai mesti KT, dar dvi pakuotes sugersiu, nes labai suplanuotas laikas, tai nenoriu netikėtumų su mmm.
Atsakyti
Sveikos koleges,
na pradejau ir as sias KT, geriu vos kelias dieneles, bet kolkas ne kas su manim darosi, tikiuosi cia adaptacinis periodas. Pirmaji vakara isgerus kaip narkomane prasivoliojau lovoj, pikinimas, saltkretis, antra diena tik uzmigt sunku buvo ir papykino, gal praeis (tikiuosi), o apetitas isvis dingo, na tai gal nors kelis kilus pamesiu bigsmile.gif
Beje, dar noriu pasicekavint kaip su oda? Nepagrazejo? Gal kokiu teigiamu turi savybiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mameliukas @ 2006 05 05, 10:41)
pas mane irgi daug minciu del KT metimo, ir vis galvoju - nu sita paskutine pakuote sugeriu ir nebepirksiu. bet man iki KT vartojimo super gausios buvo mms, tai nenoriu vel patirti  tu " potvyniu", kai plaukia vos ne iki keliu.....  ir kai atsimenu savo baimes del veluojanciu menesiniu, va jezau nejaugi pastojau...... tai ir toliau kankinuosi spresdama amzina dilema.......

Mano mmm irgi gausios budavo,bet nors reguliariai,o dabar is vis nezinau,kada turiu sirgt doh.gif Nu gal cia dar organizmas pratinas g.gif Nes Lindynettes dabar tik antra pakuote sugeriau.Praeita menesi pradejo tepliot dar nepabaigus tableciu gert,o si menesi penktadieni pabaigiau,bet vis dar ner g.gif Jau kaip ir nelabai ramu g.gif O be to,neaisku,ar nuo KT,ale pustis pradejau g.gif Kas visai man schmoll.gif Bet niekur nedingsi,daktare liepe bent puse metu pagert verysad.gif
Atsakyti
Na man po keliu sunkiu dieneliu regis viskas susitvarke, jauciuosi normaliai, gal tiks jos man, ziuresim g.gif
Atsakyti
Pradejau Lindynete 20 gerti, bet man niekaip nebaigia tepliot jau astunta diena nuo ciklo pradzios g.gif Nervina baisiai
gal per silnos jos man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 10 gegužės 2006 - 08:11
Pradejau Lindynete 20 gerti, bet man niekaip nebaigia tepliot jau astunta diena nuo ciklo pradzios Nervina baisiai
gal per silnos jos man

o pries tai gerei ka nors???? jei gerei ir tiko, tai reikejo pasirinkt kitas su tokiu pat kiekiu hormonu. na o jei negerei tai nzn. gal dar susireguliuos viskas.
as geriu lind30, kaip ir viskas gerai, jei neskaitysime kad savo diedo nenoriu..... bet turiu minciu pabandyti lind20, o gal pakaks tokio hormonu kiekio.


Atsakyti
Man butent taip ginekologe ir liepe daryti: pirmus menesius gerti lind30, o veliau, kai priprasiu, nustos tepliot ciklo vidury, pereiti prie lind 20, vat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 05 10, 09:11)
Pradejau Lindynete 20 gerti, bet man niekaip nebaigia tepliot jau astunta diena nuo ciklo pradzios  g.gif  Nervina baisiai
gal per silnos jos man g.gif

Nemanau,kad del to,jog per silpnos,tuolabiau,jei sakai,kad anksciau negerei g.gif As is pradziu geriau Loette,bet kai ju neberadau pirkt,liepe gert Lindynette30.Su Loette buvo viskas tvarkoj,o kai pradejau naujas,antra menesi pradejo tepliot nebaigus isgert tableciu,o kai baigiau gert,dar sirgau apie savaite,iki kito pakelio.Si menesi jau spejau sugert visas tabletes,netepliojo schmoll.gif Tai gal ir tau reikia laiko g.gif
Atsakyti