Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Nu ,zinokit,nepykit,bet kokiu klausimu paskaiciau cia temoi....lyg ir gimdziusios lyg ir ne 16 m,o kai paklausiat....kodel pas gyd.ginekologa nieko neklausete??Israse kontraceptikus,o jus ka??Aciu ir visogero,o po to forumose atsakymu laukiat??!
Puwistaja,nepastosi,jei tau tokius israse ginekologas o ne pati sau.
Ne mamukas,gal reiktu pas ginekologa pasirodyti,o siaip kaip kai kuriu organizmas taip pripranta prie hormonu,taip buna ir atprantant.
O apie rukimo zala ir kontraceptikus verta pradeti galvoti po 35m,kazkurio teks atsisakyti.
Pati pradejau gerti Lindynette nesenai,jokiu pozymiu negeru nepastebejau.Geriausia kontraceptikus geri kekviena diena ta pacia val ir min,geriausia vakare(nesijaus pasalinio povekio-miegosite).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ovimama: 24 vasario 2009 - 13:37
Jungiuos ir as i sita skyreli, vakar man ginekologe israse krotraceptikus "Lindynette 20" ax.gif
Bus matyt kas manes laukia kai pradesiu juos vartot, bet tikiuos menesiniu susireguliavimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2009 02 24, 14:36)
Nu ,zinokit,nepykit,bet kokiu klausimu paskaiciau cia temoi....lyg ir gimdziusios lyg ir ne 16 m,o kai paklausiat....kodel pas gyd.ginekologa nieko neklausete??Israse kontraceptikus,o jus ka??Aciu ir visogero,o po to forumose atsakymu laukiat??!
Puwistaja,nepastosi,jei tau tokius israse ginekologas o ne pati sau.

tai koks skirtumas, jeigu cia forumas. tegul klausia jeigu reikia
del manes tai ginekologas nei tyrimu nedare, nei nepaklause nieko, israse ir viskas, tai as neklausiu pati ar ne pati, man idomu ar daro itakos hormonu kiekis nestumui.. ta prasme koki itaka daro
Atsakyti
Kokios gi būtų kontraceptinės tabletės, nuo kurių pastojama? tongue.gif Kam tada jas gerti reikėtų? ax.gif


O hormonų kiekiai skiriasi, todėl kad ir mes visos esame skirtingos ir skirtingų kiekių reikia mūsų organizmui, priklausomai nuo amžiaus, organizmo būklės ir t.t.
Tad, Puwistaja, jeigu tau L20 tabletes paskyrė gydytojas ir paskyrė būtent su tokiu hormonų kiekiu, vadinasi, jis mano, kad jos tau tinkamos. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilita: 24 vasario 2009 - 15:20
QUOTE(aprilita @ 2009 02 24, 16:20)
O hormonų kiekiai skiriasi, todėl kad ir mes visos esame skirtingos ir skirtingų kiekių reikia mūsų organizmui, priklausomai nuo amžiaus, organizmo būklės ir t.t.

aciu uz utsakyma 4u.gif o jeigu man daugiau reikia h.k.? g.gif juk tik paziureti i mane ir pasakyti kokie tiks sunku, gal man geriau kreiptis i gydytoja, kuris tyrimus padarys unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puwistaja: 24 vasario 2009 - 15:26
QUOTE(aprilita @ 2009 02 24, 15:20)
Kokios gi būtų kontraceptinės tabletės, nuo kurių pastojama?   tongue.gif   Kam tada jas gerti reikėtų?  ax.gif

Man paskyre ne todel, kad apsisaugotume nuo nestumo,nes mokam ir kitaip apsisaugoti, o todel,kad susireguliuotu menesiniu ciklas, dingtu menesiniu skausmai ir sumazetu ju gausumas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukraa: 24 vasario 2009 - 17:08
QUOTE(Puwistaja @ 2009 02 24, 16:24)
o jeigu man daugiau reikia h.k.? g.gif juk tik paziureti i mane ir pasakyti kokie tiks sunku, gal man geriau kreiptis i gydytoja, kuris tyrimus padarys unsure.gif

gal kas atsakys ir nuramins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puwistaja @ 2009 02 24, 15:24)
aciu uz utsakyma 4u.gif o jeigu man daugiau reikia h.k.? g.gif juk tik paziureti i mane ir pasakyti kokie tiks sunku, gal man geriau kreiptis i gydytoja, kuris tyrimus padarys unsure.gif

Nors mano patirtis dar nedidele, bet as manau pries skiriant vaistus ar siuo atveju kontraceptikus, gydytojas turi atlikt minimalius tyrimus, nors teko girdet ir is draugiu,kad joms hormonus paskyre is lempos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 02 24, 18:07)
Man paskyre ne todel, kad apsisaugotume nuo nestumo,nes mokam ir kitaip apsisaugoti, o todel,kad susireguliuotu menesiniu ciklas, dingtu menesiniu skausmai ir sumazetu ju gausumas  ax.gif


as vakar pabaigiau pirmaji men gerti lindynete 20... jau pries sav prasidejo tepliojimas, o pask diena ir mm... jos man tokios skausmingos ir gausio, kokiu dar gyvenime nera buve... bet gal cia is po cz g.gif kas zinote/ ar man jau keisti iskart kontraceptikus, ar dar palaukti? gal galit kas patirtim pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 02 25, 20:21)
as vakar pabaigiau pirmaji men gerti lindynete 20... jau pries sav prasidejo tepliojimas, o pask diena ir mm... jos man tokios skausmingos ir gausio, kokiu dar gyvenime nera buve... bet gal cia is po cz  g.gif kas zinote/ ar man jau keisti iskart kontraceptikus, ar dar palaukti? gal galit kas patirtim pasidalinti?

Nežinau ar labai čia patarsiu, bet juk organizmui reikia priprasti prie KT. Jei pirmą kartą arba po ilgos pertraukos pradėjai gerti manau tai normalu. Man gydytoja paskyrė gerti, nes buvo nepakeliamai skausmingos ir gausios dienos, nekalbu apie menstruacijų reguliarumą, tad kai pradėjau gerti, jos susinormalizavo, karts nuo karto būna laabai skausmingos ir gausios, bet nepalyginsi kaip buvo prieš KT.
Atsakyti
QUOTE(Saaule @ 2009 02 26, 08:21)
Nežinau ar labai čia patarsiu, bet juk organizmui reikia priprasti prie KT. Jei pirmą kartą arba po ilgos pertraukos pradėjai gerti manau tai normalu. Man gydytoja paskyrė gerti, nes buvo nepakeliamai skausmingos ir gausios dienos, nekalbu apie menstruacijų reguliarumą, tad kai pradėjau gerti, jos susinormalizavo, karts nuo karto būna laabai skausmingos ir gausios, bet nepalyginsi kaip buvo prieš KT.


aciu uz ats... na belieka tiketis kad situacija pageres verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 02 25, 20:21)
as vakar pabaigiau pirmaji men gerti lindynete 20... jau pries sav prasidejo tepliojimas, o pask diena ir mm... jos man tokios skausmingos ir gausio, kokiu dar gyvenime nera buve... bet gal cia is po cz  g.gif kas zinote/ ar man jau keisti iskart kontraceptikus, ar dar palaukti? gal galit kas patirtim pasidalinti?

Man gine paskyriant sias tebletes pasake,kad jau gero rezultato nesitykeciau po pirmojo menesio, dazniausiai 2-3 menesiu reikia kad praeitu. mirksiukas.gif bus matyt kas manes lauks, tada ir as patirtim galesiu pasidalinti rolleyes.gif
Atsakyti