Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

Sveikos, L20geriu jau 3 metai, o pries tai 2 metus harmonet.
Bet pastaraji pusmeti man atsiranga galvos svaigimas arba vienos akies mirguliavimas, sakiau ginekologei bet jinai numojo ranka tipo praeis. Tyrimo del siu simptomu daryta n ir niekas nepadeda, gal kuriai kas nors panasaua buvo del kt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2009 02 26, 19:40)
Sveikos, L20geriu jau 3 metai, o pries tai 2 metus harmonet.
Bet pastaraji pusmeti man atsiranga galvos svaigimas arba vienos akies mirguliavimas, sakiau ginekologei bet jinai numojo ranka tipo praeis. Tyrimo del siu simptomu daryta n ir niekas nepadeda, gal kuriai kas nors panasaua buvo del kt  verysad.gif


g.gif Zinai, man irgi buna galvos svaigimas. Bet kazkaip nepagalvojau, kad cia kazkas gali buti bendro su tabletem. Galbut del to, kad geriu jas virs metu, o galva svaigsta tik kokius pora men. O kaip daznai tau svaigsta ir kaip pasireiskia tas svaigimas?
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2009 02 27, 11:14)
g.gif  Zinai, man irgi buna galvos svaigimas. Bet kazkaip nepagalvojau, kad cia kazkas gali buti bendro su tabletem. Galbut del to, kad geriu jas virs metu, o galva svaigsta tik kokius pora men. O kaip daznai tau svaigsta ir kaip pasireiskia tas svaigimas?


Dazniausiai atsikelus is ryto, vienos puses galvos nejauciu, pradeda toje puseje tempati akyse ir ta puse atrodo kaip svetima. O paskutini karta tai toks jausmas kad buciau sukusis ilgai ilgai ir viskas aplinkui sukasi. Is pradziu tik siaip galva pasvaikdavo, o paskui man vis didejo tie negalavimai, nu 100% nesu tikra del kt bet itariu, o visi gydytojai saukia kad nesamone, o visi tyrimai tiek kraujo tiek skydliaukes (anksciau stipria turejai bet jau biagia praeiti) tiek kraujagisliu viskas gerai. Tai gal kazkam panasiai buvo?
Atsakyti
dar viena bedyte nutiko blush2.gif tai va, snd jau turejau negerti KT, turejau gerti 1h, bet tik 3h atsiminiau,kad turiu nutolint jas del keliones,tad isgeriau,bet pavelavusi 2h25min 4u.gif atsiprasau drinks_cheers.gif



ka daryt man? 4u.gif
Atsakyti
nezinau db gerti ar ne lindynette 20.. nusprendziau eiti pas kita gine ir paprasyti, kad padarytu tyrimus, merginos, kiek kainuoja visi tyrimai ir kiek laiko laukti? ir dar klausimelis, ar reikia db nutraukti gerti lindynette 20? 4u.gif padekit, prasau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puwistaja: 27 vasario 2009 - 21:44
QUOTE(Puwistaja @ 2009 02 27, 22:44)
nezinau db gerti ar ne lindynette 20.. nusprendziau eiti pas kita gine ir paprasyti, kad padarytu tyrimus, merginos, kiek kainuoja visi tyrimai ir kiek laiko laukti? ir dar klausimelis, ar reikia db nutraukti gerti lindynette 20? 4u.gif padekit, prasau blush2.gif

Jei nutrauksi,iskart susirgsi menesinem,nutraukti bet kokius kontraceptikus geriausia baigus pakuote.Na ar blogai kas darosi kad nutraukti zadi?!Jeri pas ta pacia ginekologe visada lankaisi ir ji tau juos israse,buk rami,ji zinojo kokias tau galima skirti.
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2009 02 28, 14:55)
Jei nutrauksi,iskart susirgsi menesinem,nutraukti bet kokius kontraceptikus geriausia baigus pakuote.Na ar blogai kas darosi kad nutraukti zadi?!Jeri pas ta pacia ginekologe visada lankaisi ir ji tau juos israse,buk rami,ji zinojo kokias tau galima skirti.

tai ji nieko neklause, nedare tyrimus, o as skaiciau, kad daug kam dare.. as noriu pas kita gine 4u.gif todel noriu suzinoti kiek kainuoja tie tyrimai ir kiek laukti reikes..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puwistaja: 28 vasario 2009 - 18:36
QUOTE(Chanell @ 2009 02 27, 16:22)
dar viena bedyte nutiko blush2.gif  tai va, snd jau turejau negerti KT, turejau gerti 1h, bet tik 3h atsiminiau,kad turiu nutolint jas del keliones,tad isgeriau,bet pavelavusi 2h25min 4u.gif  atsiprasau drinks_cheers.gif
ka daryt man? 4u.gif


Ar as cia gerai supratau, kad pavelavai isgerti 2.45 h???? Nu, as del tokio dalyko isvis maziausiai jaudinciaus. Gi parasyta ir vaistu anotacijoj, kad jei pamirsti isgerti iki 12 h, tai reikia gerti iskart prisiminus, kad pamirsai, o kitas gerti kaip visada.
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2009 02 26, 20:40)
Sveikos, L20geriu jau 3 metai, o pries tai 2 metus harmonet.
Bet pastaraji pusmeti man atsiranga galvos svaigimas arba vienos akies mirguliavimas, sakiau ginekologei bet jinai numojo ranka tipo praeis. Tyrimo del siu simptomu daryta n ir niekas nepadeda, gal kuriai kas nors panasaua buvo del kt  verysad.gif



Sveika,
man tai pat svaigsta galva, geriu visai nesenai... kartais atrodo tuoj alpsiu ir tikrai zinau, kad cia nuo KT
Atsakyti
mano mergina geria tokias smile.gif nieko blogo, viskas ok smile.gif
Atsakyti
Puse metu geriau lindynete20, gydytoja buvo paskyrusi gydymui(gerti 6men). Tai po puses metu kaip trenkiau jas daugiau sakiau nebegersiu jokiu. Neimanoma gyventi normalaus gyvenimo, visiskai dingo potraukis myletis, o jei myliesi tai tik atlieki veiksma panasiai kaip valgyti eiti, zinai kad reikia ir darai, o malonumo nulis! schmoll.gif doh.gif isdziuvo viskas kas tik gali isdziuti doh.gif bash.gif o siaip kitokiu pojuciu nebuvo, nei pykino, nei sukosi galva, nei kas kita rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziuokute: 04 kovo 2009 - 23:34
QUOTE(Ziuokute @ 2009 03 05, 00:34)
Puse metu geriau lindynete20, gydytoja buvo paskyrusi gydymui(gerti 6men). Tai po puses metu kaip trenkiau jas daugiau sakiau nebegersiu jokiu. Neimanoma gyventi normalaus gyvenimo, visiskai dingo potraukis myletis, o jei myliesi tai tik atlieki veiksma panasiai kaip valgyti eiti, zinai kad reikia ir darai, o malonumo nulis!  schmoll.gif  doh.gif  isdziuvo viskas kas tik gali isdziuti  doh.gif  bash.gif o siaip kitokiu pojuciu nebuvo, nei pykino, nei sukosi galva, nei kas kita  rolleyes.gif

Tai, manau, tau jau ir to "poveikio" turėjo pakakt... sad.gif
Atsakyti