Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Lindynette"

QUOTE(cytrynka @ 2009 01 24, 00:49)
Sveikos brangiosios  4u.gif  Vartoju lindynette 20 apie 2 metus ir va nutiko tokia bėdelė.. Per pertrauką nepasiroėe mėnesinės. Gal kam nors tai pasitaikė ir patartų man, ką daryti?  g.gif


na turbut visa pirma pasidaryciau nestumo testa ax.gif o jei jis neigiamas tai dar menesiuka pagerciau, jei ir vel neprasidetu, tai jau eiciau pas gydytoja smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
gerdavau lindinette20 su pertraukelem apie 3 metus, viskas buvo gerai, jokiu pasaliniu pozymiu nebudavo. siuo metu gyvenu ne lietuvoj, paprasiau anytos atvezt man tu vaistuku, o ji kazkaip per klaida man nupirko lindynette30. pradejau gert ir jau trecia diena kaip menesines labai skausmingos ir be proto gausios. ar gali tai but del didesnio hormonu kiekio nei iprates mano organizmas?
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 12 01, 18:48)
24 su centais drinks_cheers.gif

Siandien pirkau Eurovaistineje tai kainavo beveik 30Lt blink.gif Nepagalvojau anksciau daugiau nusipirkti, o dabar taip pabrange..
Man tai nera visiskai jokiu salutiniu pozymiu, tik menesines nebe tokios skausmingos ir labai jau negausios, na dar oda pagrazejo ax.gif
Tik man didziulis psichologinis spaudimas po tu visu straipsniu apie KT kenksminguma doh.gif
Atsakyti
Kurios geresnes Lindynette 30 ar Lindynette 20 .... gal zinot kuo jos skiriasi ?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 02 02, 17:52)
Siandien pirkau Eurovaistineje tai kainavo beveik 30Lt blink.gif Nepagalvojau anksciau daugiau nusipirkti, o dabar taip pabrange..
Man tai nera visiskai jokiu salutiniu pozymiu, tik menesines nebe tokios skausmingos ir labai jau negausios, na dar oda pagrazejo ax.gif
Tik man didziulis psichologinis spaudimas po tu visu straipsniu apie KT kenksminguma doh.gif

tai ten dėl to naujo pvm ar ko ten.. Aš irgi nusigandau po naujų nuėjus nusipirkt.. brrr.. Būčiau rezervan užsipirkus hihihi.gif
O man kažkaip kyla įtarimas, kad nuo KT apie 10 kg prie manęs prilipo. Nes krūtinė tai garantuotai nuo jų padidėjo, tai turbūt ir kitas vietas susimastė padidint doh.gif
Jei psichologinį spaudimą jaučiat tai gal geriau nebeskaitykit? nes tas galvojimas gali kaip tik kokia liga įtaisyt, kaip sakoma kad ligą galima įsikalbėti, taip galit ir kokį pašalinį tablečių poveikį įsikalbėt.. Aš kažkaip jau nebelabai imu visa tai. Nes kolkas niekaip kitaip saugiai nesijaučiu..sargių nepirksi ištisai, o dienų ciklo skaičiuot tai nesinori..draugo ir savęs kankinimas būt.. Geriu tabletes ir kolkas džiaugiuosi ax.gif

Kašariūkšte, man rods lindynette 30 "stipresnės", jei taip galima pavadint g.gif o kurias iš jų gert siūlyčiau pasikonsultuoti su gydytoju, nes vienom 20 kitom 30 išrašo rolleyes.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad Lindynette 30 yra skirtos rukancioms, cia tiesa ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(Kašariūkštė @ 2009 02 08, 23:06)
Skaiciau, kad Lindynette 30 yra skirtos rukancioms, cia tiesa ar  ne ?


nu nu biggrin.gif kažkodėl aš jas geriu, bet nerūkau..ir jas man paskyrė gydytoja.. jei tarkim būtų kokių šalutinių poveikių tai gal ir silpnesnes tada pasiūlytų...
Atsakyti
sveikos mielosios:)
nusprendžiau ir aš vartoti KT ir ginekologė paskyrė lindynette 20. Vartoju pirmą kartą tai kaip ir nurodyta pirmą tabletę išgėriau pirmą kraujavimo dieną. Jau iškart antrą dieną kraujavimas sumažėjo iki vos kelių lašų ir skausmo neliko. Tolimesnes dienas kraujuoju vėl po kelis lašus ir ne kaip mėnesinių kraujas, o ryškesnis, nedaug ir su permatom išskyrom. Šiandien jau aštunta diena kraujuoju, paskutines tris kamuoja stiprūs staigūs spazmai pilvo apačioje ir nuo vartojimo pradžios pykina..
Ar kuriai nors buvo panašiai? Darau prielaida kad tas kaujavimas kol organizmas pratinasi, bet kiek jis gali tęstis? Ir pilvo skausmai visiškai gąsdina
Atsakyti
Reikia nomoniu, ka galvojate, kas galetu but man... Naudojau Lindynete20, dabar jau keli men kaip nebevartoju, ir si mensi menesines labi keistos, buvo kaip visada tris dienas, po ju su MB pasimylejom, ir vel as kraujuoju, bet taip negausiai, viena kart i ruduma, kita kart i raudonuma...ir jau tai tesias kelias dienas, ar normalu taip? niekada nebudavo sitaip....aciu uz atsakymus...
Atsakyti
QUOTE(Kašariūkštė @ 2009 02 09, 00:06)
Skaiciau, kad Lindynette 30 yra skirtos rukancioms, cia tiesa ar  ne ?

Nesamone doh.gif O skiriasi hormonu kiekiu, tai reiskia,kad Lindynette 30 turi daugiau hormonu.
O atsakant i tema, tai jokiu pasaliniu pozymiu nebuvo,tabletes tiko.Tik jau nevartoju ju, nes gyvenu uzsienyje ir tokiu cia nera,pagal sudeti bande atitaikyti, bet nepavyko.Nusprendziau isideti kontraceptini implanta 4u.gif
Atsakyti
klausykit, kazkaip paskaiciau si skyreli ir susimasciau, kad labai daug gydytoju paskutiniu metu tik jas ir skiria.Ar del to, kad jos geros ar tik kad iskist remeju preke? g.gif
Atsakyti
Merginos, lindynette 20 turi maziau hormonu kieki.. ar tai nereiskia, kad nuo ju galima pastoti 4u.gif as pirma karta gersiu tabl. man 23... parasykite prasau 4u.gif
Atsakyti