Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius prieskonius pirkti?

Hm, tai kur pirkt ciberžolę ? negaliu be jos gyvent, turiu du mylimus prieskonius - ciberžolę ir ožragę. Reiks užsiimt paieškomis.
Atsakyti
ciberžolė
karis

ciberžolė
paprika

O šiaip tai liūdna, kad tokie dalykai vyksta, šiaip turėtų kiekvieną partiją tikrint, kad vartotojas būtų saugus, o ne bijoti pirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 09 kovo 2011 - 10:44
QUOTE(Saulužė @ 2011 03 09, 10:36)
</a><a href='http://www.tikraibe.lt/node/513' target='_blank'>ciberžolė
karis

ciberžolė

O šiaip tai liūdna, kad tokie dalykai vyksta, šiaip turėtų kiekvieną partiją tikrint, kad vartotojas būtų saugus, o ne bijoti pirkti ax.gif


Ačiū už nuorodas 4u.gif , jau ir pati kelias radau, bet kuo daugiau info tuo geriau.

Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 03 06, 20:21)
Iš karto prisipažinsiu,kad visos temos neskaičiau.... blush2.gif Sakykit ,o šitas sultinys ar geras ,ar nelabai?


Aš tos pačios firmos vištienos vartoju. Man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
as tai perku TULSI PRIESKONIUS, ju parduotuveliu yra didziuosiuose prekybos centruose, na bent jau pas mus parke-saiures miestelyje yra
Atsakyti
Aš renkuosi natūralių žolelių mišinius be priedų.


 i 
Žinutė koreguota -  žinutėse reklamuojama viena ir ta pati internetinė maisto parduotuvė.
Moderatorė
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2008 09 06, 22:57)
Na kažkaip arbatos tai nebandžiau, man l kvapas patinka ožragės. Rašo, kad ožragė atstato jėgas, padeda esant vidurių užkietėjimui ir skausmams. Puikiai gydo sąnarius, stuburą, neleidžia peršalti galūnėms.

Juodgrūdės sėklos kalindži gerina smegenų veiklą ir skatina virškinimą. Turi šlapimą varančių savybių, aktyvina nervų sistemą. Padidina akių tinklainės aktyvumą, esant trumparegystei. Pasižymi antidepresiniu poveikiu. Tinka ryžiams, blynams, bandelėms, puikiai dera su varške.

Nusipirkau šafrano, bet dar nenaudojau  g.gif



gal kas zino kaip juodgrudes seklos naudojamos? tai yra kaip jas paruosti ar tiesiog berti i patiekalus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dizulka @ 2011 12 07, 15:05)
gal kas zino kaip juodgrudes seklos naudojamos? tai yra kaip jas paruosti ar tiesiog berti i patiekalus??? g.gif

Galima dėti ant kepinių ir į troškinius. Bet man juodgrūdė tai toks savotiškas prieskonis. Ant kepinių tai labai gerai, o troškiniuose tas skonis toks labai indiškas būna. Aš jos daug užsiauginus buvau, nes man jos labai gražios galvutės. wub.gif
Ožrages irgi labai lengva užsiaugint, bet aš jų tik lapus naudoju.

***

Mes su drauge dabar įsigudrinom pirkt pakais po 450g prieskonių, pasidalinam abi ir būna kaip tik. Pirmiausia sau pabandymui ėmiau česnaką, o paskui ėmėm dalintis karį, ciberžolę ir pipirus. Kol kas esam abi patenkintos. smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 08 gruodžio 2011 - 11:37
Gal kas žino, kur Vilniuje įsigyti dirvinės čiužutės (kolytų) prieskonių? Šį rudenį pradėjome patys rūkyti mėsą, gaunasi skaniai, bet, kiek pamenu, kaime į deštas visuomet dėdavo kolytų, jais įtrindavo "palengvicas" ir kumpius.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 12 10, 20:13)
Gal kas žino, kur Vilniuje įsigyti dirvinės čiužutės (kolytų) prieskonių? Šį rudenį pradėjome patys rūkyti mėsą, gaunasi skaniai, bet, kiek pamenu, kaime į deštas visuomet dėdavo kolytų, jais įtrindavo "palengvicas" ir kumpius.

manau, kad kalvarijų turguje rast turėtumėte. Vaistinėse , bet abejoju.
Dar pažiūrėkite skonio studijoje.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 03 09, 10:37)
Hm, tai kur pirkt ciberžolę ? negaliu be jos gyvent, turiu du mylimus prieskonius - ciberžolę ir ožragę. Reiks užsiimt paieškomis.

Apžiūrėjau, kad nemažai ekologiškos ciberžolės rūšių yra iHerb'e. Didesniais kiekiais yra tokia ir tokia. Taip pat yra gražiuose indeliuose, tik kad jie sunkūs siųstis. Nors indeliai tai tikrai verti dėmesio, papuošia prieskonių lentyną. ax.gif

O ožragės sėklų irgi pora rūšių yra: 450g ir 450g. Tik nežinau, ar jūs ieškot sėklų, ar lapų. Kažkada nusipirkau ožragės sėklų kažkokioj mugėj ir paskui iš jų ožrages užsiauginau. cool.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 03 09, 09:37)
Hm, tai kur pirkt ciberžolę ? negaliu be jos gyvent, turiu du mylimus prieskonius - ciberžolę ir ožragę. Reiks užsiimt paieškomis.

O idomu kur juos naudot? g.gif Turiu abejus, bet nelabai zinau kur naudot blush2.gif Ciberzole tai vistienai panaudoju
Atsakyti