Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE
Zinau, kad atkallumo reikia ir viskas  Kol kas mokinuosi ir tiek.
Gal Katra irgi mokinasi Mobiliu zmoniu varavimo mokykloje?
Kaip ten situacija su vairavimo instruktoriais. Man sake, kad dideles eiles, bet kilo klausimas kaip as  na dar anksti nuogastauti

As joje mokinausi ax.gif Del eiliu ,tai tikra teisybe , labai buvau nusivylusi ta mokykla . Kai pradejau dometis siuo klausimu , buvo kalbeta su pacia savininke , buvo aiskiai pasakyta , kad del vaziavimu jokiu problemu nebus , zodziu jei noresiu galesiu nors ir kiekviena diena imti pamokas . O buvo taip ,kad kiekvienos pamokos is instruktoriaus reikedavo issimaldaut blink.gif Ir instruktorius pakliuvo nekoks , toks boba blush2.gif , labai daug kalbantis doh.gif Per ta laika puse gyvenimo savo ispasakojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2005 11 06, 16:22)
Sveikos, ar kam nors yra teke mokytis vairuoti svieciant saulutei, o laikyti egza esant pirmam snieguciui thumbup.gif (as poete), lbai bijau, kad butent taip ir nutiks, ar yra sansu islaikyti egza pirmakart gyvenime vairinant per sniega schmoll.gif ? Beje, tiek as, tiek daugelis draugu mokesi Dorkane - nerealus instruktoriai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , o kai su saviskiu reikejo skirtis net apsizliumbiau blush2.gif buvo nuostabus instruktorius  wub.gif  wub.gif  wub.gif ehc  wub.gif



Aš taip pat mokiausi Dorkane. 4u.gif Mano instruktorius buvo Aloyzas. thumbup.gif
Žinai, aš egzaminą laikiau, kai buvo baisi liūtis. O iki to laiko per lietų neteko vairuot. Nežinojau net kaip galiniai valytuvai įsijungia. Tiksliau, turėjau žinoti, nes instruktorius buvo parodęs, bet kadangi mokantis vairuot saulutė šviesdavo, tai aš pamiršau. Pasiskambinau instruktoriui ir paklausiau, tai jis dar krūvą patarimų davė. smile.gif Ir išlaikiau egzaminą.
Atsakyti
QUOTE(Lauriukas @ 2005 11 06, 15:48)
Du menesius , bet viskas galejo buti greiciau , tik labai buvo uzsiemes instruktorius  cool.gif

Gal jau mokejai is anksto vairuoti, kad neiskilo jokiu problemu, ar siaip labai gabi? Idomu, ar daugelis pradeda lankyti kursus pries tai ne karta nesedusios uz vairo? As jau po truputi bandau susipazinti su vairavimu, nors dar kol kas i mokykla neuzsirasiau. ax.gif Bijau, kad po to nereiktu be reikalo pinigus pamokoms ismesti....ir po pusmeti mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 11 07, 12:56)
Gal jau mokejai is anksto vairuoti, kad neiskilo jokiu problemu, ar siaip labai gabi? Idomu, ar daugelis pradeda lankyti kursus pries tai ne karta nesedusios uz vairo? As jau po truputi bandau susipazinti su vairavimu, nors dar kol kas i mokykla neuzsirasiau.  ax.gif Bijau, kad po to nereiktu be reikalo pinigus pamokoms ismesti....ir po pusmeti mokytis.

Nemokejau as vairuoti schmoll.gif ,ir labai gabi nesu blush2.gif , tik teorija buvau iskalus savarankiskai kai ejau i ta mokykla mirksiukas.gif, tiesa dar buvau nuejusi i pora paskaitu , bet nieko daugiau kas bilietuose buvo parasyta nesuzinojau ax.gif Labai mane spaude laikas , todel buvau pasiryzusi issilaikyti per menesi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauriukas: 07 lapkričio 2005 - 13:42
g.gif girdejau, kad labai pasikeite teorijos egzamino testo klausimai..yra visai nebepanasus i tuos, kurie mokykloje sprendiziam g.gif kaip jus galit apie tai pasakyt. Sako, dabar daugiau paciam mastyt reikia...net zenklu kazkokiu kitokiu prideje g.gif Netikiu kazkaip g.gif
O gal tik save guodziu?
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 11 07, 16:25)
g.gif girdejau, kad labai pasikeite teorijos egzamino testo klausimai..yra visai nebepanasus i tuos, kurie mokykloje sprendiziam g.gif kaip jus galit apie tai pasakyt. Sako, dabar daugiau paciam mastyt reikia...net zenklu kazkokiu kitokiu prideje g.gif Netikiu kazkaip g.gif
O gal tik save guodziu?

Man papuole keli klausimai kur atrodo nebuvo bilietuose , o gal kazka praleidau g.gif Bet siaip mano manymu tikrai neturetu labai kazkuo skirtis g.gif Svarbiausia nepanikuot ir ramiai isiskaityt , neskubet , nes laiko duoda tikrai pakankamai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne iš pirmos girdžiu, kad regitros klausimai doh.gif Viena moterėlė 4 kartus laikė cry.gif
Sako, kad labai suktai pateikiami klausimai blink.gif Aš einu šį penktadienį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2005 11 07, 18:13)
Ne iš pirmos girdžiu, kad regitros klausimai doh.gif Viena moterėlė 4 kartus laikė cry.gif
Sako, kad labai suktai pateikiami klausimai blink.gif Aš einu šį penktadienį verysad.gif

sekmes, tikiuos tau pasiseks ir pasidalinsi patirtim wink.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif norėčiau Jūsų paklausti gal kas galėtumėte rekomenduoti kur galėčiau pramokti vairuoti?teises išsilaikiau prieš 2 metus,bet iki šiol nevairavau.dabar norėčiau pradėti tačiau reikia pasimokinti blush2.gif
Atsakyti
pamiršau pasakyti kad vairuoti noriu Vilniuje ir kad būtų geras,ramus instruktorius.ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agutė @ 2005 11 08, 10:55)
pamiršau pasakyti kad vairuoti noriu Vilniuje ir kad būtų geras,ramus instruktorius.ačiū 4u.gif


Galiu rekomenduoti instruktorių iš Gineidos, bet jo tektų palaukti pora savaičių ax.gif Labai ramus jaunas instruktorius, savo darbo profas ax.gif
jeigu reikia kontaktų gali rašyt man až. Tada parašysiu kontaktus ax.gif
Atsakyti
Na o as praeita savaite issilaikiau teorija... Tai dabar telieka susitvarkyti medicinine ir kokio instruktoriaus neuzsiemusio pasiieskoti....
beje teorijos egze padariau 4 kl... siaip mokiausi savarankiskai...mokinausi spresdama ket5 ir zinokit beveik visi klausimai vienodi...
tai vat...tiek ziniu... sekmes visiems belaikancioms! biggrin.gif
Atsakyti