Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

As Kaune lankausi nuo sio pirmadienio Mobilus zmones
Bat kazkaip nuogastauju ir baiminuos, kad nelabai ismoksiu. Sia savaite tik du kartus sedziu ten prie kompu, o namie istisai su tokia programele is
http://www.vairavimas.net/

Tik bijau. dar vairuot nebandziau. Kaip geriau visa sia informacija susideti i galvele savo blush2.gif Gal koks metodas yra...
Sakiau eisiu visa pirmadieni sedesiu prie kompo toje firmoje, nes kitom dienom negaliu sad.gif gal todel ir bijau, kad negaliu firmoje daznai lankytis g.gif

Tiesa mane dar pagazdino, kad verciau duoti egzaminatoriui i rankas $ , kad buti garantuotam, jog islaikysi, nes kitaip prie menknekiu kabinas. Gal zinot ar tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 21 spalio 2005 - 23:16
Reikia tartis iš anksto... Gali ir neimti... Iš kur jie žino- o gal kokia žurnalistė už vairo sėdi, kuri tyrimą atlieka...
Gailiuosi, kad taip iš karto naedariau, nes jau 1700 suplota, o dar teisių neturiu... Ketvirtadienį eisiu laikyti 4 kartą...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 10 22, 12:04)
Reikia tartis iš anksto... Gali ir neimti... Iš kur jie žino- o gal kokia žurnalistė už vairo sėdi, kuri tyrimą atlieka...
Gailiuosi, kad taip iš karto naedariau, nes jau 1700 suplota, o dar teisių neturiu... Ketvirtadienį eisiu laikyti 4 kartą...


Tai jus norite ismokti gerai vaziuoti ar nusipirkti teises? blink.gif

Vaizgante, nenusimink, islaikysi ...bet uztat bus sazine rami, kad tai padarei dorai.. ir kad tikrai moki vaizuoti.. o jei dar neipratai prie vairo sedeti, tai pasiimk dar pora papildomu pamoku pas kita instruktoriu... ir viskas bus ok

na gerai nusipirksit tas teises.. tai kas? nejau nesusimastet, kad tos klaidos (kad ir klaideles) gali atnesti daug zalos... ir tas 1700lt tikrai niekis pries pvz prarasta zmogaus gyvybe... na gal as ir per grieztai cia....bet pries tokius dalykus kaip teisiu pirkimas esu grieztai PRIES.
Atsakyti
Beviltiska Labai aciu uz padrasinima.

Zinau, kad atkallumo reikia ir viskas thumbup.gif Kol kas mokinuosi ir tiek.
Gal Katra irgi mokinasi Mobiliu zmoniu varavimo mokykloje?
Kaip ten situacija su vairavimo instruktoriais. Man sake, kad dideles eiles, bet kilo klausimas kaip as g.gif na dar anksti nuogastauti.

Ir dar vienas blush-anim-cl.gif kvailas klausimas: Kiek laiko paprastai galima mokintis vairavimo mokykloje? Pvz. Suserga vaikas ir neturiu kam palikti, ar paciai (neduok Dieve) kas atsitinka? Kaip tada? Ar galiu vairavimo mokykloje padaryt pertrauka..

"Mobilus zmones" Kaip suprantu neapibrezia termino? g.gif arba as netaip kazka supratau.
Atsakyti
Sveikos. Gal žinok ką nors apie šiuos kauno rigvedos instruktorius ir patartumėt išsirinkti, nes jau galvą skauda nuo nežinojimo kokį pasirinti, o laikas jau spaudžia:Rimas Butkus, Alvydas Šulinskas ir Aleksandras Giedraitis?
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2004 03 07, 00:09)
Parekomenduokit koki instruktoriu Kaune. Teises tai turiu, bet va uz vairo tai kokius 6metus nesedejau, o kai atsisedau vel, tai brangusis nusprende, kad geriausia butu atiduoti mane i profesionalu rankas  blink.gif

"Mobilūs žmonės", instruktorius Arūnas tel. 868895104
Super mokytojas!
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 10 22, 00:14)
As Kaune lankausi nuo sio pirmadienio Mobilus zmones
Bat kazkaip nuogastauju ir baiminuos, kad nelabai ismoksiu. Sia savaite tik du kartus sedziu ten prie kompu, o namie istisai su tokia programele is
http://www.vairavimas.net/

Tik bijau. dar vairuot nebandziau. Kaip geriau visa sia informacija susideti i galvele savo  blush2.gif Gal koks metodas yra...
Sakiau eisiu visa pirmadieni sedesiu prie kompo toje firmoje, nes kitom dienom negaliu sad.gif gal todel ir bijau, kad negaliu firmoje daznai lankytis g.gif

Tiesa mane dar pagazdino, kad verciau duoti egzaminatoriui i rankas $ , kad buti garantuotam, jog islaikysi, nes kitaip prie menknekiu kabinas. Gal zinot ar tiesa?

as irgi mokaus mobiliuose zmonese, teorija pabandyk susirast super mamoj kazkur maciau kur panele siulo ciki testa, tas kas mokykloj patikek, nieko gero tau neduos. Pykau ant saves kad bile kiek laiko sugaisau ten vazinedama, o normaliai ismokau tik kai gavau i namus testa. Eismas.lt yra visai netinkamas, geriau tinka KET 2003, ten kai kurie tik klausimai netinka
O pas ka tu vairuoji? Primygtinai siulau Aruna....Nes pasiule man geleziniu nervu instruktoriu Zenona, o tas pyp moke moke, kol galu gale suvokiau, kad viska uz mane daro, o kai ka nors paklausia ziuri kaip i durnele...... Tai gerai kad apie ta Aruna suzinojau, per pacia pirma pamoka suzinojau tiek kiek anas nepasake per 15........
Egzaminatoriui kiek zinau 300-400lt, be to visos ju masinos STT buvo, ne viens netikras kad neidetos blakutes ir tokiu geru darbu kai gauna 3000 uz nieko neveikima vargu ar rizikuos....
Atsakyti
QUOTE(jurgitas @ 2005 10 24, 19:39)
Sveikos. Gal žinok ką nors apie šiuos kauno rigvedos instruktorius ir patartumėt išsirinkti, nes jau galvą skauda nuo nežinojimo kokį pasirinti, o laikas jau spaudžia:Rimas Butkus, Alvydas Šulinskas ir Aleksandras Giedraitis?

apie Rigvedos instruktorius prisiklausiau tik blogo.....
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2005 10 25, 21:24)
as irgi mokaus mobiliuose zmonese, teorija pabandyk susirast super mamoj kazkur maciau kur panele siulo ciki testa, tas kas mokykloj patikek, nieko gero tau neduos. Pykau ant saves kad bile kiek laiko sugaisau ten vazinedama, o normaliai ismokau tik kai gavau i namus testa. Eismas.lt yra visai netinkamas, geriau tinka KET 2003, ten kai kurie tik klausimai netinka
O pas ka tu vairuoji? Primygtinai siulau Aruna....Nes pasiule man geleziniu nervu instruktoriu Zenona, o tas pyp moke moke, kol galu gale suvokiau, kad viska uz mane daro, o kai ka nors paklausia ziuri kaip i durnele...... Tai gerai kad apie ta Aruna suzinojau, per pacia pirma pamoka suzinojau tiek kiek anas nepasake per 15........
Egzaminatoriui kiek zinau 300-400lt, be to visos ju masinos STT buvo, ne viens netikras kad neidetos blakutes ir tokiu geru darbu kai gauna 3000 uz nieko neveikima vargu ar rizikuos....

Jo man jau atsiunte viena toki KET, ti berods jis 2004 metu...
O vairuot nepradejau, nes tik antra savaite eina kaip lankausi ten. Pas moteri mane uzrase. g.gif ar girdejai kaip ji dirba.
Man tik labai itartina, kad man vis nesako kada as vairuosiu t.y kada vairavimo pamokos prasides g.gif

kazkaip man viskas liudnai nuskambejo sad.gif O gal tik mano baimes akys dideles blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 26 spalio 2005 - 16:07
nezinau ar neradau,bet cia siauliskiu nera?pas ka jus ejot,jei ka praleidau?
as kaip tik nuo 24 pradejau lankyti pas kriksciuna,*****,jau nieko nebespeju su mokslais ismokti,viskas baisu net pagalvoti! kaip ta teorija reix isilaikyt,nzn,o apie vaziavima tai is vis nebesneku...ir jau pradejo kilti mintis,kad geriau jau visa laika autais vazineciaus,o ne masina!
Atsakyti
Jergau, pas krisciuna vieni vargai....
Instruktoriai tai nenormalus, rekia kaip...
Na bet stiprybes tau, viskas bus gerai!!!!!!!!
As tai mokiausiu I.Jagmino vairavimo mokykloje, jau rasiau apie tai. Viskas buvo ciki.... thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif aha,po tokio pasakymo tai tikrai reiks stiprybes!! ejau nes nei is vieno islaikiusio negirdejau blogu atsiliepimu ir siaip patikima mokykla atrode...nu pamatysme kaip cia bus,nesilaikysiu is pirmo islaikysiu per kitus kartus! mirksiukas.gif
Atsakyti