Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

sveikos visos esamos ir busimos vairuotojos gal kuri turit ir galit atsiusti instruktoriaus Lino tel nr smile.gif Reikia paildomo pravaziavimo, nes egzaminas jau cia pat
Atsakyti
o pas ka kur vilniuj nueit. reik papildomu pamoku, notrtus normalaus instruktoriaus. kad ismokintu ko dar nemoku. ir kad masina butu polo/golfas5
Atsakyti
Sveikos, merginos, jau tiek prisikaiciau cia, kad nebezinau ka daryt blush2.gif Skambinau siandien i kelias mokyklas Kaune. Tikrai kainos apie 750. Na, ARV gal kiek didesnes - 890, jeigu su nauja masina, bet jei uzsiregistruoji is anksto taiko nuolaidas. Kitur nera skirtumo ar su nauja ar su sena, ar is karto registruojiesi, ar ne is karto. O man skirtumas yra. Nenoriu mokytis vaziuoti su kokia griuvena ir nenoriu tikrai sedeti paskaitose kokioj skylej. Tai ka daryt? Kaip viska suderinti? O jus ejot apsiziureti ar tik telefonais skambinote? Pasakykite, plyyyzzzzzzzzz
Dar, ar gerai pradeti rudeni? Nebaisu vaziuoti kai lietus lyja ir siaip prastas oras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klementina: 22 rugpjūčio 2006 - 10:58
QUOTE(Klementina @ 2006 08 22, 11:50)

Och tu bėda biggrin.gif ...aš pirma kažkaip pažįstamų rekomendacijų pasiklausinėjau, galiausiai skambinom į dvi. Baigės tuo, kad nuėjau į "Zebrą" ir pasilikau kuo nė kiek nesigailiu. Mašiniukai Polo ir Golfas nauji. Aplinka jauki. Direktorė ir vadybininkė malonios. Instruktorius (tas pats teorijos dėstytojas) geras.
Ir kavos duoda kai sprendi tongue.gif Žodžiu neturiu prie ko prikibt kas su manim būna gana retai lotuliukas.gif Ai liftas stiklinis pakilt į trečią aukštą - va jo aš bijau (nu kad kiaurai šviečia) biggrin.gif blush2.gif Užtat lipu laiptais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 22, 11:50)
O jus ejot apsiziureti ar tik telefonais skambinote? Pasakykite, plyyyzzzzzzzzz

Sveika. Skambinausi telefonu, po to nuėjau apsižiūrėti. Ten viską išsamiai ir maloniai man paaiškino ir net nesvarstydama pasirinkau tą mokyklą. wub.gif Tikrai apie "Zebrą" tik patys geriausi atsiliepimai! thumbup.gif Visa, ką čia jau išvardino (nuostabios direktorė ir vadybininkė, geras dėstytojas bei instruktorius, kava/arbata ar šaltas vandenukas besprendžiant, šiuolaikiška graži aplinka ir t.t.) PLIUS labai malonus mikroklimatas, šiltas bendravimas, jokio streso. wub.gif Ne tik nesigailiu pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, bet ir labai džiaugiuosi, kad joje mokausi! drinks_cheers.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 22, 12:50)
Sveikos, merginos, jau tiek prisikaiciau cia, kad nebezinau ka daryt  blush2.gif Skambinau siandien i kelias mokyklas Kaune. Tikrai kainos apie 750. Na, ARV gal kiek didesnes - 890, jeigu su nauja masina, bet jei uzsiregistruoji is anksto taiko nuolaidas.  Kitur nera skirtumo ar su nauja ar su sena, ar is karto registruojiesi, ar ne is karto. O man skirtumas yra. Nenoriu mokytis vaziuoti su kokia griuvena ir nenoriu tikrai sedeti paskaitose kokioj skylej. Tai ka daryt? Kaip viska suderinti? O jus ejot apsiziureti ar tik telefonais skambinote? Pasakykite, plyyyzzzzzzzzz
Dar, ar gerai pradeti rudeni? Nebaisu vaziuoti kai lietus lyja ir siaip prastas oras?

Klementina, ateik šiandien 18 val, bus teorijos paskaita, galim Tave pasitikti, kad drąsiau būtų, ir pati apsižiūrėsi. man rodos, bus kaip mums visoms - atėjom, pamatėm, patiko, pasilikom thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
As tai baigiau ABC mokykla Kaune. biggrin.gif
Visai man patiko. biggrin.gif
Egzaminus islaikiau is pirmo karto. 4u.gif
Valio. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birgiolita @ 2006 08 21, 10:39)
sveikos visos esamos ir busimos vairuotojos gal kuri turit ir galit atsiusti instruktoriaus Lino tel nr  smile.gif  Reikia paildomo pravaziavimo, nes egzaminas jau cia pat


Labai dekoju visom sureagavusiom i mano prasyma 4u.gif 4u.gif numeriuka jau turiu laukiu pravaziavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2006 08 21, 14:46)
o pas ka kur vilniuj nueit. reik papildomu pamoku, notrtus normalaus instruktoriaus. kad ismokintu ko dar nemoku. ir kad masina butu polo/golfas5


Va BaBos paklausk jei dar reik 4u.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2006 08 17, 12:25)
Galiu rekomenduoti instruktoriu. Vairavimo masina 2006m, 5 Golfas. Kainu nenurodysiu, nebent galiu telefono numeriuka. Kreipkites per az 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 22, 10:50)
Sveikos, merginos, jau tiek prisikaiciau cia, kad nebezinau ka daryt  blush2.gif Skambinau siandien i kelias mokyklas Kaune. Tikrai kainos apie 750. Na, ARV gal kiek didesnes - 890, jeigu su nauja masina, bet jei uzsiregistruoji is anksto taiko nuolaidas.  Kitur nera skirtumo ar su nauja ar su sena, ar is karto registruojiesi, ar ne is karto. O man skirtumas yra. Nenoriu mokytis vaziuoti su kokia griuvena ir nenoriu tikrai sedeti paskaitose kokioj skylej. Tai ka daryt? Kaip viska suderinti? O jus ejot apsiziureti ar tik telefonais skambinote? Pasakykite, plyyyzzzzzzzzz
Dar, ar gerai pradeti rudeni? Nebaisu vaziuoti kai lietus lyja ir siaip prastas oras?


Sveikute, as tai nusprendziau turbut i ARV, nes irgi daug geru atsiliepimu 4u.gif
Planuoju pradeti nuo rugsejo vidurio, reiketu jau uzsirasyti ax.gif
Jeigu pasirinksi sita mokykla, gal kartu lankysime? 4u.gif
Sekmes!
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu visoms , kas padedat patarimais. Uzteks cia prie kompo sedet su telefu rankoj. Nueisiu siandien i tas abi mokyklas apsizvalgyti. Aisku, kad svarbu ir kokioj auditorijoj paskaitos, ir masinos, ir instruktorius, ir kaina. Pigia mesa - sunys eda tongue.gif , bet moketi uz etikete irgi nesiruosiu. Masinu kiekis visai nesvarbu.Koks man skirtumas 14 -ka ju ar 4? Vaziuosiu tai su viena tongue.gif . Bijau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta76 @ 2006 08 22, 20:10)
Sveikute, as tai nusprendziau turbut i ARV, nes irgi daug geru atsiliepimu  4u.gif
Planuoju pradeti nuo rugsejo vidurio, reiketu jau uzsirasyti  ax.gif
Jeigu pasirinksi sita mokykla, gal kartu lankysime?  4u.gif
Sekmes!
drinks_cheers.gif

Nusprendei ? Ar "turbut"? Sunku, ane? Man irgi. Reikia nueiti ir pasiziureti.Bus lengviau apsispresti.
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 23, 09:09)
Koks man skirtumas 14 -ka ju ar 4? Vaziuosiu tai su viena  tongue.gif . Bijau  verysad.gif

O aš važiavau su dviem tongue.gif Nesinervink, ne viena gi važiuosi smile.gif
Atsakyti