Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(maiden @ 2006 08 30, 18:05)
negi niekas nesimokete mokykloje  noriu vairuoti??  g.gif

Niekas. Tu pirma lotuliukas.gif

Atsakyti
Labas,
Gal kas moketes Vilniuje Autotake?
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 30, 10:14)
Labas, pagaliau buvau nuejusi i kelias mokyklas pasiziureti. Arv auto man pasirode labai mazai vietos.Tiek daug masinu turi, tai ir mokiniu gal daug, o tai kaip tada per teorijos paskaitas? Gal jau dalyvavai? Visgi eisiu pas Lina, i Zebra. Aciu toms, kurios rekomendavote. Vieta man tinka ir patiko mokykla.Viskas taip, kaip cia ir rAsete. Uzsirasiau.Pradedu mokytis rugsejo 4 diena. Dave visa kalna knygeliu is ko mokytis turesiu. Pirmadieniais visada kazka pradedu, arba pazadu sau, kad pradesiu  biggrin.gif Och, varge  g.gif

O tau su vyru paskaitos bus kartu? Tada smagu. Sekmes tau ir parasyk kaip sekasi.


Sveikute! Tu tikra saunuole! thumbup.gif
O as dar sedziu blink.gif , kuo toliau, tuo daugiau baimes doh.gif
Man dabar dar nera galimybes, o vyras jau pradejo 4u.gif
Kartu mes tikrai nebusim, nes skirtingu laiku pradesim ir skirtingos kategorijos smile.gif
Ir laikas kitoks schmoll.gif
Laikykis drinks_cheers.gif
Parasyk, kai pradesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta76 @ 2006 08 30, 23:21)
Sveikute! Tu tikra saunuole!  thumbup.gif
O as dar sedziu  blink.gif , kuo toliau, tuo daugiau baimes  doh.gif
Man dabar dar nera galimybes, o vyras jau pradejo  4u.gif
Kartu mes tikrai nebusim, nes skirtingu laiku pradesim ir skirtingos kategorijos  smile.gif
Ir laikas kitoks  schmoll.gif 
Laikykis  drinks_cheers.gif
Parasyk, kai pradesi  4u.gif

Gal nebijok? Nieko baisaus nepamaciau.Reikia pradeti ir tiek, kur dingsi? tongue.gif Dabar jauciuosi daug geriau. Pradzia yra, bus ir pabaiga drinks_cheers.gif . Pasakyk, ar buvai nuejusi i mokykla ar tik vyras? Kada tu eisi?
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 31, 12:21)
Gal nebijok? Nieko baisaus nepamaciau.Reikia pradeti ir tiek, kur dingsi?  tongue.gif Dabar jauciuosi daug geriau. Pradzia yra, bus ir pabaiga  drinks_cheers.gif . Pasakyk, ar buvai nuejusi i mokykla ar tik vyras? Kada tu eisi?

Šaunuolė, Klementina, kad pagaliau pasiryžai. Sakiau, kad ateisi ir nebeišeisi biggrin.gif
Gaila tik, nebesusitiksime, nes man paskaitos jau baigėsi, o ir važiavimai eina į pabaigą. Bijoti iš tiesų nėra ko, jau pati įsitikinau, nes palaikymą jaučiu didelį iš instruktoriaus, iš kitų darbuotojų irgi.
O Tu, Žaneta, jei atskirai su vyru mokysies, irgi ateik pas mus, mes palaikysime visa kaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 30, 20:41)
Niekas. Tu pirma  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Prajuokinai, oi nebegaliu, bendradarbe akis isputus ziuri i mane, zvengiu balsu blink.gif

GTE, mano pazistamas mokesi - nepatiko instruktorius, kas konkreciai - nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 31, 10:21)
Gal nebijok? Nieko baisaus nepamaciau.Reikia pradeti ir tiek, kur dingsi?  tongue.gif Dabar jauciuosi daug geriau. Pradzia yra, bus ir pabaiga  drinks_cheers.gif . Pasakyk, ar buvai nuejusi i mokykla ar tik vyras? Kada tu eisi?


Labas 4u.gif As dar nebuvau nuejusi ax.gif
Bet eisiu i arv ax.gif , nes jau apsisprendziau ir nenoriu blaskytis schmoll.gif smile.gif
O pradesiu tik nuo rugsejo vidurio, nes dabar nera kam palikti vaikus vakare verysad.gif ( mano mama isvaziuojaiki 12 d.)
O tau sekmes! drinks_cheers.gif
Atsakyti
------
Ai, beje, kokiai kaunietei susiruošusiai mokytis į "Zebrą", bet neturinčiai jokios nuolaidos (dėl mokslų ar dar ko) galiu padovanot nuolaidų kuponą kursams - kiek ten gausis nežinau - procentų ar dar ko nerašo ant jo (galima sužinoti paskambinus), bet na kažkiek vistiek gausis.
Atsakyti
mergaites, padekit verysad.gif ...teises jau senai pradejus laikytis...teorijos egzamina, taip pat senokai issilaikiau, bet va su vairavimu didziule problema schmoll.gif ...jau bandziau du kartus, bet igijau begaline baime dar karta nuejt i regitra doh.gif ...egzaminuotojus tikrai shaunius buvau gavus, bet vis pati is to streso iskreciu kokia nesamone doh.gif ir vis neislaikau schmoll.gif ...gal zinote ar galima paprasciausiai nusipirkti vairavima, gal kas ir tokios papirties turite verysad.gif ax.gif
Atsakyti
Gal galetumet parasyti Lino is "Zebro" vairavimo mokyklos telefono numeri, noriu padaryti pravaziavima su kitu instruktorium pries praktini egzamina. Manau neprosali paciupineti VW POLO masinuko vaira hihihi.gif

O tos kurios baiminasi vairavimo, tai tikrai bereikalo. Tokia pati ir as buvau, bijojau visko bijau.gif O dabar net juokas ima lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar einasi kuo puikiausiai, gal del to kad turiu instruktore Rimvyda (Mobilus zmones). Nzn ar ji gerai ismokina, manau parodys rezultatai, bet, kad visa baime isgarino tai faktas mirksiukas.gif linkiu sekmes susirasti gera instruktore thumbup.gif
Papildyta:
Ar gera instruktoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 02, 17:44)
------
Ai, beje, kokiai kaunietei susiruošusiai mokytis į "Zebrą", bet neturinčiai jokios nuolaidos (dėl mokslų ar dar ko) galiu padovanot nuolaidų kuponą kursams - kiek ten gausis nežinau - procentų ar dar ko nerašo ant jo (galima sužinoti paskambinus), bet na kažkiek vistiek gausis.

Kur anksciau buvai? g.gif As jau sutarti pasirasiau ir del kainos suderejau. Paskaitoj vienoj jau buvau. Gaila, nepasinaudojau tavo pasiulymu. Kitapus, nemirstu is bado, gal kam nors tos nuolaidos labiau reik nei man. Aciu, kad pasiulei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 09 05, 11:24)
Kur anksciau buvai? g.gif

Taigi vat, neįlendi į temą aktualiuoju metu ir taip gaunas biggrin.gif. Na anyway kažkam vis dar galiu padovanot , bet geriau rašyt až (greičiau tap) 4u.gif
Atsakyti