Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojai, prisilaikantys R.Šemetos rekomendacijų

QUOTE(Linutas @ 2008 01 27, 12:34)
http://www.youtube.c...feature=related[/url] - jautriom nėštukėm nerekomenduoju

na taip, vaizdelis ne is maloniuju... bet reikia atkreipti demesi i tai ,kad siame epizode virkstele buvo net kelis kart apsisukusi aplink kakliuka vaiko, taip,kad kirpti buvo butina.
Atsakyti
blink.gif nesupratau? Tikrai, jeigu apsisukas, tai visada kerpa? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 01 27, 13:54)
blink.gif nesupratau? Tikrai, jeigu apsisukas, tai visada kerpa?  blink.gif  blink.gif

nebutinai visada, bet jeigu kyla uzdusimo pavojus, tai savaime aisku,kad kerpa.
Atsakyti
Visoms, kurios troksta svelnaus sau ir vaikeliui gimimo, ne kategorisko, o kaip tik - tolerantisko poziurio i gimdyves norus, alternatyvos viska uzvaldziusiai agresyviai akuserijai/ginekologijai, rekomenduociau dr. Semetos pamokas ir ji remiancius gydytojus.
Kai kurios cia pykstate ant Semetos - jus juk turite simtus kitu pasirinkimu, o ekologisko, naturalaus gimdymo salininkams belieka Semeta, pribuveja Jurga ir keletas praktikuojanciu ginekologu... specialus skyrius Klaipedoje, gimdymas namie... Tiesiog nera is ko rinktis, jei nenori instrumentuoto ir technologijomis paremto gimdymo, jei nori daryti pati viska kada nori ir kaip nori, judeti, dejuoti, klausytis, uostyti, buti tamsoje, laukti, net jei veikla vystosi letai ir kazkam baigiasi budejimas, netraumuoti kudikelio ikyria lempu sviesa, apziura, atskyrimu nuo mamos...
Ekologiskas gimdymas skausmingas, ilgas kiek to reikia gamtai, grazus, svelnus - nes veikia tik musu kuno jega, bet ne kokia medikamentine/operacine intervencija, vertingas - nes isgyvenama visi uzgimimo, virsmo, pasiaukojimo, atsidavimo jausmai. Jei jums to nereikia, netrukdykite to siekti norincioms...

Ekologinio gimdymo nepamatysite Youtube puslapyje, jo nemegsta didzioji dalis Lietuvos ginekologu... Linkiu rasti ieskancioms! Vienas is budu, lankytis pas dr. Semeta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aldyte: 28 sausio 2008 - 21:56
Matau minimas tik dr. Semeta. O kaip kiti gydytojai? Žinau, daugelis būsimų tėvelių renkasi būtent šio gydytojo mokymus ir kiek girdėjau neusivilia. thumbup.gif
Ar gimdymas vandenyje nėra natūralus, kaip kad ir buvo vaizdelis iš yotube.com?
p.s. ir kodėl dižioji dalis Lietuvos ginekologų nemėgsta būtent to ekologinio gimdymo? ar esmė ir yra tame, kad jie nežiūri į gimdyvės poreikius/norus, o daro viską kad būtų greičiau ir patogiau jiems (nes jų darbo valandos baigiasi)?... g.gif
Atsakyti
mes su vyru irgi lankem semetos pamokas. issirinkom gimdyti pas gyd. kalvinska. labai malonus, profesionalus gydytojas. tai galiu pasakyti is apziuru. kol kas leliukas veluoja 10 dienu, jau kiek nerimauju,bet tikiu, kad apsibels tada kada reikia. svarbu save stebeti, tonusiukus matuoti. nors ir neleidziu sau apie tai galvoti - vis tik braunasi karatis mintys kad butu gaila jei vis tik tektu suskatinti. 10 menesiu juk nenesiosiu..
Atsakyti
daugelis vartija zodzius "naturalus" ir "ekologiskas" kaip dvi atskiras savokas. ar nemanote, kad tai vienas ir tas pats, tik 'ekologiskas" madingesnios zodis? atsiprasau, kad ne i tema, bet nesusilaikiau.

o pas Semeta reikia tasirinkti, kur jis tiesa sako, o kur tik peza.

Semetos pasekejam rekomenduociau Jursena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinė kriaušė: 10 balandžio 2009 - 14:21
QUOTE(laukinė kriaušė @ 2009 04 10, 15:19)
daugelis vartija zodzius "naturalus" ir "ekologiskas" kaip dvi atskiras savokas. ar nemanote, kad tai vienas ir tas pats, tik 'ekologiskas" madingesnios zodis? atsiprasau, kad ne i tema, bet nesusilaikiau.

o pas Semeta reikia tasirinkti, kur jis tiesa sako, o kur tik peza.

Semetos pasekejam rekomenduociau Jursena.



Man tai keista, kad sitos savokos vartojamos kaip sinonimai. Nes zodziu reiksme labai skiriasi. Naturalus gimdymas - tai gimdymas, kai netaikoma jokia medicininė intervencija, net vaisiaus vandenų praplėšimas. Ekologiškas gimdymas - kai labai svarbi yra aplinka, palanki gimdyvei ir kūdikiui, jų emocijoms, gimdyme dalyvaujantys žmonės gerbia motinos orumą ir privatumą, palaiko jos pasitikėjimą savimi, padeda jai išgyventi gimdymą sąmoningai, suvokti jo vertę ir prasmę.

O del Semetos - nesakau, kad jo paskaitose vien tik kliedesiai. Bet nebutina aklai tiketi viskuo, ka jis sako. Daznai ir tyrimai, kuriais jis remiasi, yra labai pasene ir pagrindimas jo destomai "tiesai" miglotas smile.gif
Atsakyti
Gal kas mesteltų į a.ž. Šemetos pavyzdinį gimdymo planą 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Kiek domėjausi, tai Kauno krikščioniškuose dirbanti Kulikauskaitė Banga taip pat už natūralų gimdymą.
Gimdymo data ant nosies, o aš vis dar nežinau į kuriuos gimdymo namus važiuosiu doh.gif Dar su jokiu gydytoju nesitariau, planavau nesitarus važiuoti, bet pradėjau domėtis ir supratau, kad galiu papulti ir pas tokį gydytoją, kuriam bus visiškai nusispjaut mano norai. Pradėjau mąstyti apie tarimąsi iš anksto dėl šventos ramybės. Gal Kuri gali pasidalint per AŽ, kiek kainuoja gimdymas pas Kalvinską arba Kulikauskaitę susitarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 18 gegužės 2011 - 23:01
QUOTE(bloodymarry @ 2009 05 12, 15:02)
Man tai keista, kad sitos savokos vartojamos kaip sinonimai. Nes zodziu reiksme labai skiriasi. Naturalus gimdymas - tai gimdymas, kai netaikoma jokia medicininė intervencija, net vaisiaus vandenų praplėšimas. Ekologiškas gimdymas - kai labai svarbi yra aplinka, palanki gimdyvei ir kūdikiui, jų emocijoms, gimdyme dalyvaujantys žmonės gerbia motinos orumą ir privatumą, palaiko jos pasitikėjimą savimi, padeda jai išgyventi gimdymą sąmoningai, suvokti jo vertę ir prasmę.

O del Semetos - nesakau, kad jo paskaitose vien tik kliedesiai. Bet nebutina aklai tiketi viskuo, ka jis sako. Daznai ir tyrimai, kuriais jis remiasi, yra labai pasene ir pagrindimas jo destomai "tiesai" miglotas smile.gif


Kuo pasikeitė propaguojami Šemetos gimdymai, tarkim prieš 10 m. iki dabar? Anksčiau buvo vardijami kaip natūralūs gimdymai, o dabar pasidarė ekologiški... Juokas ima... Kuo skambesnių žodžių rinkinų panaudosime, tuo ekologiškesnis gimdymas bus? Visada buvau už natūralumą ir esu už, bet tie juokingi pasakymai, kaip ekologiškas gimdymas.... Įvardinkite, kur tas ekologiškumas yra?
Atsakyti
Man atrodo, kad Šemeta jau piknaudžiauja savo geru vardu ir praplauna smegenis, kam reikia ir kam ne smile.gif Be to, kiek žinau 70%, kurios atvažiuoja gimdyti natūraliai, kai pajunta, ką reiškia sarėmiai, paprašo epidūro, bet ne visos spėja. Aš už tai, kad moteris turi žinoti ir galėti rinktis visus variantus, bet tikrai prieš radikalumą, nes dabar, pasiklausius Šemetos, girdžiu vien tik kategoriškumą ir radikalumą.. čiut ne bus kas bus - gimdyk ir viskas, nesvarbu, kad 36 valandas guli gimdykloj ir smaginies gimdydama natūraliai... kam ta kančia, daugelis moterų po tiek kančių negali atsigauti ir ne visada vaikus priima kaip Dievo dovaną. Aš už blaivų protą ir kiekvienos laisvą pasirinkimą
Atsakyti