Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

QUOTE(Adile @ 2005 05 10, 10:11)
Smalsu, ar dar yra tėvelių (ir dar ne tėvelių) šią vaikų laidelę žiūrinčių?


Man ji thumbup.gif , o va mano vyrui - tai tokia nesąmonė laugh.gif Bet ką tie vyrai supranta irnesakyk.gif
Vyrui nepatinka vedančiojo toks "nusmailintas" balsas. Gal dėl to jis negali tos laidos žiūrėt unsure.gif

Bet aš tai dėkinga notworthy.gif mat pagal šią laidą išmokau apsiskaičiuot šv.Velykas. smartass.gif Nereik man dabar senų bobučių klausinėt didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 vasario 2007 - 23:11
As irgi pasiziuriu.Mano vaikai tai luzta nuo tos virtuveles rubrikos,ypac kai nugriuna nuo kedes,tai jei valgo ka ir jiems skanu tai nukrinta lygiai taip pat...Siaip daug dalyku pateikiama idomiai ir prieinamai vaikams thumbup.gif
Atsakyti
liux laida, patinka visai šeimynai, o vyras būtent ir ,,užkrėtė ją žiūrėti". šmaikšti, nuotaikinga, papasakoja istoriją, tai reiškia, ne tik vaikai, bet ir suaugusieji gauna naudingos informacijos 4u.gif stengiamės žiūrėt kikvieną šeštadienį nepraleisti 4u.gif be šitos dar ir telebimbam žiūrim wub.gif
Atsakyti
Ir man si laida labai patinka. O dabar ir su dukriuku Gustava ziurime thumbup.gif
Atsakyti
Ši laida ir mums tinka thumbup.gif kai ją rodo namuose nors tylu būna biggrin.gif visi draugiškai žiūrime
Atsakyti
4u.gif Labai šauni laida, mūsų sūnus tik ją ir žiūri, nepatinka jam nei telebimbam, nei mėta meškinija schmoll.gif
Daug naudingos informacijos, juokingi veikėjai, linksmos dainelės, o filmukas apie Selestiną tikrai pamokantis thumbup.gif
Atsakyti
mums irgi ši laidelė - thumbup.gif
Atsakyti
O man tai jau nusivažiavusi laida sad.gif kažkada buvo tikrai faina....kai rodydavo, kaip išrasti dalykai buvo. O dabar... nieko gero schmoll.gif o gal aš suaugau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 15, 18:49)
O man tai jau nusivažiavusi laida sad.gif kažkada buvo tikrai faina....kai rodydavo, kaip išrasti dalykai buvo. O dabar... nieko gero schmoll.gif o gal aš suaugau hihihi.gif

Tai turbūt, kad suaugai... Mano dukrai - tai pati šauniausia laida, o ir aš džiaugiuosi, kad ne kokius pokemonus ji žiūri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 15, 18:49)
O man tai jau nusivažiavusi laida sad.gif kažkada buvo tikrai faina....kai rodydavo, kaip išrasti dalykai buvo. O dabar... nieko gero schmoll.gif o gal aš suaugau hihihi.gif

Turbūt Makaliau, jau suaugai bigsmile.gif .Vaikams ši laida thumbup.gif .MB tai žvengia iš jos kaip iš komedijos, bet mano pupa suakmenėjusi žiūri, kaip patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 15, 18:49)
O man tai jau nusivažiavusi laida sad.gif kažkada buvo tikrai faina....kai rodydavo, kaip išrasti dalykai buvo. O dabar... nieko gero schmoll.gif o gal aš suaugau hihihi.gif

Kai yra tokios laidos kaip "Kitas" arba "KIŽ'as" - nėr ko norėt kad Gustavas nenusivažiuotų, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors ir suaugusi, bet kai pataikau įsijungti TV tuo metu kai rodo, tai pasižiūriu ax.gif Daugiau tokių laidų kad būtų thumbup.gif Milijoną kartų geriau nei visi digimonpokemonai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murielė: 18 rugsėjo 2007 - 18:06