Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

vaikas prisigaudo per daug oro, del to ir zagsi.kartais trodo, kad skauda net jei, bet nemanau, kad taip yra. as ir pati nuo burbuliuku zagsiu bigsmile.gif
Atsakyti
zurnale skaiciau kai kudikis zagsi reikia pamasazuoti panose, taip pasikeicia vaiko kvepavimas mes bandem nelabai duodasi tai nezinau ant kiek veiksminga bet galit pabandyt
Atsakyti
žagsim. atsigeriam ir praeina. arba "žagsiu" ir aš tada abi juokiamės
Atsakyti
mano pastoviai zaksi, tai duodu atsigerti arba nieko nedarau praeina ir taip, kartais dar vaikai zaksi, kad salta buna, tai nezinau, kaip cia yra
Atsakyti
zagsi kai atsirugsta bet neatpila
Atsakyti
Maniškiui irgi nėra dienos, kad nežagsėtu doh.gif.
Atsakyti
musiske irgi zagsi po kiekviene atsirugimo nors labai retai kada atpylineja,o kad nustotu zagset duodu pienuko keleta gurksneliu.
Atsakyti
o musu panele zagsi nuo pat pirmu dienu, ir nepadeda nei vandenukai, nei arbateles, tiesiog praeina svaime lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2008 06 04, 13:41)
žagsim. atsigeriam ir praeina. arba "žagsiu" ir aš tada abi juokiamės

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano maziukas 2men irgi zagsi. girdejau ir as toki posaki kad zagsi todel kad salta jiems pasidaro, bet tikrai ne schmoll.gif . duodu pienelio (misinelio 30g padarau) atsigerti, ir zagsuliukas praeina thumbup.gif
Atsakyti
mano sunelis tai nuo pat pirmu dienu zagsi, dazniausiai po valgio arba kai juokiasi, juokiasi jis labai idomiai is vidaus ir tada jau pradeda verysad.gif . o siaip gyd. sake kad nieko baisaus tai tiesiog oras iskart neiseina, buna duodu atsigert, o jei nenori tai savaime praeina. Bet matau kad jam tai patinka lotuliukas.gif , juokiasi ir zagsi lotuliukas.gif
Atsakyti
matau visi periodiskai zagsi,mes irgi geriam taip gydytoja liepe dar ligoninej
Atsakyti