Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

Maniskis pradejo zagseti pilvuke dar nuo tada, kai pajutau pirmuosius judesius ir zagsi iki dabar. niekas kaip ir nepadeda.. ir atsigerti pienuko duodu, ir nesalta jam.. net verkti pradeda.. verysad.gif irgi nezinau kodel taip..
Atsakyti
maniske irgi zagsi, bet cia nieko nepadarysi ax.gif Pirmom dienom, kai pradejo zagseti as seseles klausiau kodel ir kaip padeti. Ji manes paklause, ar pilvuke jutai, kad zagsejo? tai normalu, ji zagsi ir dabar ir nieko nepadarysi. As duodu krutine, kai zagsi manoji, tada zagsulys praeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas irgi zagsiukas, jau pilvelyje zagsedavo, as duodo vandeniuko ar pienelio atsigerti ir praeina smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi gan daznai zagsi, tai as visada duodu arbateles, nes kitaip zagsi apie 10 min verysad.gif
Atsakyti
Žagsi ir mano panelė, kartais duodu atsigert, bet dažniausiai praeina savaime, o ji visai patenkinta buna tai ir nelendu smile.gif
Atsakyti
mano vaikis irgi zaksi, dazniausiai tai kai pavalgo.
Atsakyti
mano mazoji zagsejo pilve kasdien, zagsi ir dabar laikas nuo laiko. Tik duodu kruti ir praeina. Ir visada taip, tad jokiu problemu. Iki asaru dar zagsulys musu nedavede ax.gif
Atsakyti
manoji irgi zagsi ir gana daznai. bet duodu papuli ir viskas praeina
Atsakyti
Oi sitas zaraza zagsulys mus daznokai pakankina, tai stengiuosi neleisti isizagseti, o duodu truputi silto virinto vandenuko pagerti. Tuomet greiciau nustoja. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 19 spalio 2009 - 12:09
Ziuriu, jog zagsuliukas kamuoja ne tik mus blink.gif
Labai jau nemalonus tas dalykelis, ir gan daznas verysad.gif
mums dazniausiai uzeina po valgio ar kai atsikelia po miego verysad.gif
Atsakyti
nezinau, mano irgi daznai zagsi, bet neatrodo, kad ja tas zagsulys kankintu, mane labiau erzina, kad nieks nepadeda.
g.gif
Atsakyti
mes pradejom zakseti jau pilvelyje, o dabar zaksim po penkis kartus per diena. nepadeda nei atsirugimas nei soniuko glostymas ne papuko davimas. dziaugiuosi kad tik neverkia o akytes ispucia ir klauso saves. o zaksime tada kai atpilam. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti