Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 31, 15:18)
O ką reiškia?  blush2.gif nu aš žalia sodininkytė-daržininkystėj beveik, bent jau nežinau tokių žodžių  blink.gif  rolleyes.gif

Pikiuoti tai išsodinti atskirai į didesnius indus smile.gif Jei teisingai paaiškinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 31, 15:35)
Pikiuoti tai išsodinti atskirai į didesnius indus smile.gif Jei teisingai paaiškinau  rolleyes.gif


Aaaaaaaa, nu aš sakau persodinti ar panašiai, nu gal atsiminsiu šitą žodį, kad protingą pavaizduočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 03 31, 16:15)
Mairūnus ir melisas išgabenau iš po radiatoriaus į balkoną, bet kadangi esu kvaila mergiščia, tai mairūnus susėjau kilimu biggrin.gif Teks retint pincetu, o paskui išpikiuot musiet... Ar pikiuojat prieskonius?  unsure.gif


Manes ko gero irgi panasus likimas laukia biggrin.gif Ka tik susejau mairunus - kai ziubtelejau tu smulkiu seklyciu doh.gif
O Jus tuos laiskinius svoguniukus irgi i vazonus sejat? Ir noriu, ir bijau...
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 03 31, 19:07)
Manes ko gero irgi panasus likimas laukia  biggrin.gif  Ka tik susejau mairunus - kai ziubtelejau tu smulkiu seklyciu  doh.gif
O Jus tuos laiskinius svoguniukus irgi i vazonus sejat? Ir noriu, ir bijau...

Laiškinius svogūnus į lysvę peenai sėjau - iš gausaus sėklų būrio išlindo keli siūleliai kaip liauna žolytė, net ne kuokšteliu, o pavieniais plaukeliais doh.gif šiemet nebebandysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 03 31, 18:07)
Jus tuos laiskinius svoguniukus irgi i vazonus sejat? Ir noriu, ir bijau...


Sėjam, sėjam - išlindę tokie siūlai ir nė krust, gal saulės trūksta g.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

As irgi buvau pasisejusi svogunu, tai tokie siulai islindo, ispikiavau ir ne krust jie, keli isvis iskrito. Salotas ispikiavau, kai kurios irgi nusprogo, o kitos ziuriu lyg ir normaliai stovi, trecia lapeli leidzia, nu gal nenumirs biggrin.gif . Bazilikai graziai auga, agurkai. Petrazoles jau leidzia garbanota lapeli, krapai kazko nepatinka. Kita savaite vel perpikiuosiu pomidorus. Tik kazko zemoges visai ne krust. Per kiek laiko jos jums sudygsta? g.gif
Dar pasodinau zemes riesutu, tai jau sudygo, o kavamedis jokiu zenklu nerodo
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 03 31, 19:40)

Dar pasodinau zemes riesutu, tai jau sudygo, o kavamedis jokiu zenklu nerodo


Žemės riešutus sodinsiu sode ir aš, kadangi jie augina ankštis po žeme, tai balkone neprasidėsiu
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 31, 19:44)
Žemės riešutus sodinsiu sode ir aš, kadangi jie augina ankštis po žeme, tai balkone neprasidėsiu


Klausyk, o tada netinka balkone auginti, pvz. giliam vazone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 03 31, 19:07)
O Jus tuos laiskinius svoguniukus irgi i vazonus sejat? Ir noriu, ir bijau...

as pasejau, sudygo. man tokie grazus jie atrodo bigsmile.gif o kada juos pikiuot reikia??

krapiukai irgi tokie grazus, aisku dar tik pirmi lapiukai, petruskos pradejo dygti. salotas ir ridikiukus ispikiavau. salotikes paleipusios truputuka, bet gal atsigaus g.gif kas kiek jas laistyti dabar? bijau perlaistyti ir bijau normaliai nepaliet, kad karcios nebutu. unsure.gif
Atsakyti
Niu va savaitgalį pasėjau žemaūgius pomidorus, žemuoges ir salotas. tik dabar pasėjau viską durpių substrate. O į kokią žemę vėliau reiks perkelt? Ar tiks ta pirktinė kur gėlėms skirta? Ar gal geriau iš lauko pasikasti?
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 03 31, 20:40)
Dar pasodinau zemes riesutu, tai jau sudygo, o kavamedis jokiu zenklu nerodo

kur pirkot riesutu seklyciu?
Atsakyti
Žemės riešutams ankstoka. Jie labai bijo šalčių. Aš juos auginu šiltnamyje ir sodinu dar net vėliau, nei pomidorus. Sėju pačiam balandžio gale.
Atsakyti