Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(InDovi @ 2009 04 02, 11:57)
va, ir apie salotas radau, gal pades smile.gif
cia rojaus soduose radau informacija, ten daug strapsniu, paieskoj iveskite rupima darzove wink.gif

duok nuorodą nes neranduuuuuuu blush2.gif
Papildyta:
jau radau ax.gif
Atsakyti
O mano vazoniniai pomidorai gražiai suvešėjo, reikės jau persodinti. Bet daigeliai tokie stori, stiprūs thumbup.gif džiaugiuosi
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip auginamas balkone daržoves saugote nuo perdžiūvimo g.gif Aš praėjusiais metais balkone auginau pomidorus (normalius, ne vazoninius). Susodinau į didelius vazonus, bet jie žiauriais perdžiūdavo, na tiesiog 2 kartus per dieną reikėdavo laistyti, kitais iš karto žemė sausa. Tai va tas dalykas man labai nepatiko, nežinau, ar šiemet ką nors bandyti sodinti balkone ar ne g.gif
Atsakyti
Pas mane bus tas pats, nes langai i pietu puse, balkonas istiklintas. Bet as tikiuosi, kad viskas bus gerai blush2.gif geriausia laistyti du kartus paroj, ty vakare, kai jau saule nebekepina ir anksti anksti ryta, pries pradedant kepinti saulei. Nes jei palaistai vidury dienos - saknys gali sususti, ypac balkone.
Atsakyti
o pas mane kita beda - yra du balkonai - vienas rytu pusej, kitas vakaru... doh.gif tai dabar nebezinau, i kuri geriau augalelius nest.. kol kas per puse pas mane - ridikeliai ir morkos rytiniam, o agurkeliai dabar isnesti pasisildyti i vakarini.. kaip manot, kuriame geriau viska auginti? g.gif
Atsakyti
Patarkite!
Noreciau diena savo augalelius isnesti i balkona, taciau ten labai megsta buti mano katute, o ji labai jau nori paragauti mano zalumos g.gif Galvojau augalus kelti auktyn, bet ju turiu pakankamai daug, neuzteks visiems vietos... Gal kas nors susidurete su panasia problema?
Atsakyti
nevisos kates megsta kapsytis zemese,gal tavoji nekis savo leteneliu?
galima zinoma per keleta aukstu daryti tokias lentynas,bet cia vyras turetu pagelbeti.
Atsakyti
labukai,
o sakykit, laiskinius svogunus, krapus ir petrazoles irgi reikia pikiuoti?
Atsakyti
Labas rytas merdaites, palikau sianakt savo augalelius balkone, tegu pratinasi prie pavasario smile.gif Lyg ir normaliai laikosi, nenuleipo smile.gif
Atsakyti
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli wub.gif wub.gif wub.gif
Prasome pasidairyti http://public.fotki....e/imgp0436.html nuo sios foto tolyn iki galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 04, 08:44)
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Prasome pasidairyti http://public.fotki....e/imgp0436.html nuo sios foto tolyn iki galo smile.gif

kokie jau dideli thumbup.gif
Atsakyti
Dekui wub.gif
Atsakyti