Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

Merginos, o gal galėtumėte pasidalinti idėjomis kaip viską balkone sutalpinti (na kad bent praeit būtų kaip smile.gif)? Nes aš jau imu jausti vietos stygių...
Atsakyti
sveikos sunglasses2.gif

siandien kaip tik sesiu viska, prisipirkau loveliu dauk seklu , pomidoru, agurku, papriku, ridiku , baziliku salotu ir t.t bet man reikia pagalbos as viska susesiu ir ka man daryti? reik plevele aptraukt ar nia ? blush2.gif nes zinoki nemoku as situ dalyku daryti lotuliukas.gif

o del vietos tai kolkas laikysiu namie , nes balkonas neistiklintas paskui kai dar atsils nesiu i lauka , tik galvoju ar saules pas mania nebus mazai , nes saule atsisuka tik vakare.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2009 04 05, 15:48)
sveikos  sunglasses2.gif

siandien kaip tik sesiu viska, prisipirkau loveliu dauk seklu , pomidoru, agurku, papriku, ridiku , baziliku salotu ir t.t bet man reikia pagalbos as viska susesiu ir ka man daryti? reik plevele aptraukt ar nia ? blush2.gif nes zinoki nemoku as situ dalyku daryti  lotuliukas.gif


lyg paprikoms jau per vėlu g.gif
gali uždenkt celofanu, kai pasodinsi, tik kai tik pamatysi, kad jau kalasi-nuimk, nes jei per ilgai palaikysi celofaną-augalėliai išstyps
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

zinokit savaitgaliuj buvom isvaziave, vakar vakare grizom ogi ziuriu, kazkas pridare geru darbu blink.gif

pas mane visos salotos sukapotos blink.gif metesi po visa loveli salotyciu lapai, stiebeliai, o kurie dar buvo ant dargeliu, tai lapuose skyles arba po puse lapu neliko blink.gif kas taip galejo pasielgti blink.gif nusikalteliu nemaciau ir neisivaizudoju kokie gyviai pas mane gyvena blink.gif kitos darzoves lyg tais nepaliestos g.gif bet ka man dabar daryt doh.gif sodint is naujo doh.gif bet kaip suzinot, kas cia pasidarbavo blink.gif
Atsakyti
Idejau nauju foto, siryt prifotkinau savo darzeli
[QUOTE]
Šaunus darželis pas tave Živivi lotuliukas.gif Pas mane irgi kazkas panašaus, tik aš dar agurkų nepasėjau, reikės gal šią savaitę pasėti, tik nebežinau kur dėti blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 06, 06:52)
sveikos merginos  4u.gif

zinokit savaitgaliuj buvom isvaziave, vakar vakare grizom ogi ziuriu, kazkas pridare geru darbu  blink.gif

pas mane visos salotos sukapotos  blink.gif metesi po visa loveli salotyciu lapai, stiebeliai, o kurie dar buvo ant dargeliu, tai lapuose skyles arba po puse lapu neliko  blink.gif  kas taip galejo pasielgti  blink.gif  nusikalteliu nemaciau ir neisivaizudoju kokie gyviai pas mane gyvena  blink.gif kitos darzoves lyg tais nepaliestos  g.gif  bet ka man dabar daryt  doh.gif  sodint is naujo  doh.gif  bet kaip suzinot, kas cia pasidarbavo  blink.gif


O salotas kur augini, gal lauke buvai palikusi, tada kaltę būtų galima suversti paukščiams, bet jeigu kambary - tai klaustukas g.gif
Atsakyti
Gal peles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 06, 08:24)
O salotas kur augini, gal lauke buvai palikusi, tada kaltę būtų galima suversti paukščiams, bet jeigu kambary - tai klaustukas g.gif


kambary doh.gif

QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 08:29)
Gal peles?  g.gif


niu bet kad niekad nepastebejau, kad ju pas mus yra g.gif nieks niekad nekrebzda, nieko itartino g.gif kad jos galetu gyvent pas mus doh.gif

neisivaizduoju kaip suzinot, kas cia buvo g.gif
Atsakyti
Na, kazkada kai dar pas tevukus gyvenau, ir mes neitareme, kad peliu turim. Taciau kai katinas net dvi sugavo, tai... akys buvo tokios blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 09:11)
Na, kazkada kai dar pas tevukus gyvenau, ir mes neitareme, kad peliu turim. Taciau kai katinas net dvi sugavo, tai... akys buvo tokios  blink.gif  lotuliukas.gif


ne nu sakes blink.gif as dabar bijosiu tamsiausius namu kampelius tvarkyt blush2.gif biggrin.gif kazkada vaikystej nekokia akistata su pelem esu turejus, tai nuo to laiko biski ju prisibijau blush2.gif

o tai kaip suzinot ar yra pas mus ju ar ne ir kaip jas reiktu naikint blink.gif bo kates mes neturim smile.gif
pernai tai tikrai nebuvo, nes auginau salotas ir nieks man ju nebuvo nukapoje schmoll.gif

ne nu sakes, susinervinau juodai, kad mano salotas kazkas sugadino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 06, 10:56)
blink.gif bo kates mes neturim  smile.gif


As gal ir ne vietoj, bet manau visai laiku blush2.gif noreciau Jums pasiulyti priglausti koki nors kaciuka is artimiausiu gyvunu globos namu rolleyes.gif Ir mielas pukuotukas po namus lakstys, ir peliu a ne kvapo neliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 10:11)
As gal ir ne vietoj, bet manau visai laiku  blush2.gif  noreciau Jums pasiulyti priglausti koki nors kaciuka is artimiausiu gyvunu globos namu  rolleyes.gif  Ir mielas pukuotukas po namus lakstys, ir peliu a ne kvapo neliks biggrin.gif


niu kad sunkus reikalas mums su gyvuneliais schmoll.gif turejom suniuka, bet neilgai verysad.gif nieks nesigauna mums su jais, mazai bunam namie, o taigi nepaliksi gyvulio vieno doh.gif o palikt vilniuj neturim kam priziuret verysad.gif

o del kates, tai dar ir nauju odiniu baldu butu gaila lotuliukas.gif

visai noreciau augint koki padareli, bet gal palauksim tu laiku kai gal turesim nama lotuliukas.gif , kaip ten - drambliuko svajones lotuliukas.gif
Atsakyti