Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Shlipse @ 2009 04 06, 10:20)
jeigu yra peliu namuose,tai butinai rasi ir ju kakuciu.
o ar nebuvote palike atviro lango,gal koks paukstelis buvo yskrides ir per salotas pasidarbavo.


niu ne lango nebuvom palike, nes keliom dienom buvom isvaziave smile.gif

o ir kakuciu nemaciau, pas mus neseniai remontas padarytas g.gif tikrai nieko nepastebejau g.gif reiks savaitgali generaline tvarka po visus kampus padaryt, apziuret ar ner nieko palikusios mums g.gif

bet mergaites, o jei ne peles, tai kas dar galejo taip padaryt blink.gif sakau jei kokie vabaliukai ar kas nors butu isimete, gal buciau pamacius g.gif ai niu nebezinau ka galvot g.gif
Atsakyti
jus tik nesijuokite,bet tai rimtas bajeris,gali buti ziurkes,jos migruoja per kanalizacijos vamzdzius,islenda per klozeta,ir gali smirineti vonioje,jeigu atlapos durys,pasivaikscioti po buta.
dar seniai mano dedei zmona velniu duodavo uz apsisiota klozeto dangti,pastarasis dievagodavosi,kad taip nesielgia,karta atvere vonios duris,ir pamate is po vonios issokusia ziurke,ir mikliai sprunkancia i klozeta.
si istorija per gimine klaidziojo kaip anekdotas,niekas netikejo.
kol per televizoriu parode filmuota medziaga,kai klozeta sukunkuliuoja vanduo,tada islenda ziurke.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 04 06, 11:45)
jus tik nesijuokite,bet tai rimtas bajeris,gali buti ziurkes,jos migruoja per kanalizacijos vamzdzius,islenda per klozeta,ir gali smirineti vonioje,jeigu atlapos durys,pasivaikscioti po buta.
dar seniai mano dedei zmona velniu duodavo uz apsisiota klozeto dangti,pastarasis dievagodavosi,kad taip nesielgia,karta atvere vonios duris,ir pamate is po vonios issokusia ziurke,ir mikliai sprunkancia i klozeta.
si istorija per gimine klaidziojo kaip anekdotas,niekas netikejo.
kol per televizoriu parode filmuota medziaga,kai klozeta sukunkuliuoja vanduo,tada islenda ziurke.

Nu psio, dabar bijos žmonės ir sysiu padaryt...

Aš apžiūrėčiau ar kokie sraigės-šliužai-vabalai nenubudo per anksti...
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 04 06, 11:20)
jeigu yra peliu namuose,tai butinai rasi ir ju kakuciu.
o ar nebuvote palike atviro lango,gal koks paukstelis buvo yskrides ir per salotas pasidarbavo.


Pas mano tevus tada jokiu peliu spireliu nebuvo, nei vieno kakucio. O va eme katinas ir sugavo dvi. Taip kad, del peliu nesi tikras niekada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 04 06, 10:45)
jus tik nesijuokite,bet tai rimtas bajeris,gali buti ziurkes,jos migruoja per kanalizacijos vamzdzius,islenda per klozeta,ir gali smirineti vonioje,jeigu atlapos durys,pasivaikscioti po buta.
dar seniai mano dedei zmona velniu duodavo uz apsisiota klozeto dangti,pastarasis dievagodavosi,kad taip nesielgia,karta atvere vonios duris,ir pamate is po vonios issokusia ziurke,ir mikliai sprunkancia i klozeta.
si istorija per gimine klaidziojo kaip anekdotas,niekas netikejo.
kol per televizoriu parode filmuota medziaga,kai klozeta sukunkuliuoja vanduo,tada islenda ziurke.


ne nu garbes zodis, peles dar peles, bet ziurkes blink.gif cia ka man dabar bijot jau ir namie but doh.gif fsio dabar tuliko dangti uzdarysiu visa laika smile.gif ar ir ta sugeba atsidaryt? g.gif

bet negi nieko daugiau nepastebeciau, o jos islinkusios per tulika nuvare mano salotu nuest g.gif greiciau vartiantu apie peles patikeciau g.gif o tai pro kur peles i buta ateina doh.gif

niu sakes, jau visokiu nesamoniu prisigalvosiu doh.gif

QUOTE(žostautė @ 2009 04 06, 10:48)
Nu psio, dabar bijos žmonės ir sysiu padaryt...

Aš apžiūrėčiau ar kokie sraigės-šliužai-vabalai nenubudo per anksti...


niu va kad nepastebejau jokiu sraigiu ar vabalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 04 06, 11:45)
jus tik nesijuokite,bet tai rimtas bajeris,gali buti ziurkes,jos migruoja per kanalizacijos vamzdzius,islenda per klozeta,ir gali smirineti vonioje,jeigu atlapos durys,pasivaikscioti po buta.

fui net nupurte swoon.gif

o sakykit mergiukai ar galejo nuo saulutes ridikeliu ir salotu lapukai nudegti?? g.gif
Atsakyti
Dalis balkoninio daržo smile.gif Pasifloras irgi ištrėmiau, o šiandien dienai ir orchidėjų dalį sustačiau balkone, lai džiaugiasi saule.
Pažiūrėjau, pas kitas jau pomidorai kokie dideli, o maniškiai dar net lapuko normalaus neturi sad.gif

user posted image
Atsakyti
O jau svogunai kokie grazus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Ir as sitaip noriu blush2.gif
O koks ten indas toks interesnas? Kaip bliudas toks, o vietos pakankamai bus svogunams? Nes jie gi tokie sakningi augalai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 13:16)
O jau svogunai kokie grazus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Ir as sitaip noriu  blush2.gif
O koks ten indas toks interesnas? Kaip bliudas toks, o vietos pakankamai bus svogunams? Nes jie gi tokie sakningi augalai  g.gif

Ten keptuvė biggrin.gif Šaknys truputį lenda lauk, bet juk čia "tam kartui", nežinau kiek laiko tuos laiškus leis, o nuskabysiu tai greitai biggrin.gif
Atsakyti
zostaute grazus darzelis thumbup.gif
ka ten i ta apvalu inda esu susodinus?

QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 12:16)
O jau svogunai kokie grazus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Ir as sitaip noriu  blush2.gif
O koks ten indas toks interesnas? Kaip bliudas toks, o vietos pakankamai bus svogunams? Nes jie gi tokie sakningi augalai  g.gif


o mano zinok svoguniukas auga ypac ypac mazam indely smile.gif ir puikiausiai auga, visada as visus metus auginu svoguniukus del svogunu laisku, vis tam paciam mazam vazoniuke thumbup.gif
na, tik paskui jau kai baigia leisti laiskus, tai kai israunu ji ismest, tam vazoniuke beveik zemiu nebebuna, vien saknys smile.gif
Atsakyti
Nu bliamba suintrigavos Jus mane su tais savo svogunais bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
TRUKS PLYS, BET ZIVILE SIEMET SVOGUNA UZSIAUGINS ANT PALANGES !!!!!
thumbup.gif thumbup.gif doh.gif drinks_cheers.gif ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 13:25)
Nu bliamba suintrigavos Jus mane su tais savo svogunais  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif 
TRUKS PLYS, BET ZIVILE SIEMET SVOGUNA UZSIAUGINS ANT PALANGES !!!!!
thumbup.gif  thumbup.gif  doh.gif  drinks_cheers.gif  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Su svogūnu tai ir vyriškis greičiausiai nesipiktins wink.gif Nes rezultatai iškart akivaizdūs biggrin.gif
Atsakyti