Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Aš ir norėčiau kada išbandyt lėtapuodį... Turiu jau beveik metus, o naudojam tai tik ryžių virimui ir daržovių garinimui (pas mus jis 3in1)... Kažkaip kaip sėdžiu su vaikais namuose visą dieną, nėr tikslo virt visą dieną... Nors reiktų išbandyt tikrai kada... blush2.gif
Atsakyti
man irgi tas letapuodis patinka, bet... as pridedu per mazai prieskoniu, ir niekaip nenutaikau ipilti vandens - visada buna per daug doh.gif blush2.gif

TYN,
tikrai galetum pasidalinti savo receptukais blush2.gif
Atsakyti
short ribs:
apie 2 1/2 lbs short ribs
druskos
1/4 cup whole grain garstyciu
1 saukstas rudojo cukraus
2 cesnako skilteles, sutraiskytos
1 saukstelis raudono vyno acto
2 stori bacon strips
1 (12oz) porter or stout alaus (guiness)
pipiru
svogunas

(as visko dejau dvigubai, nes man kazkaip mazoka, isskyrus, kad tiek pat mesos)

padruskuoti tuos sonkauliukus. sumaisyti viska nuo garstyciu iki acto. apteplioti ribs tuo padazu (as zip lock maisely). apkepti juos orkaitej (as dazniausiai naudoju toaster oven, tas pats) 375 F 4 min kiekviena puse. kol ten kepa, paskrudinti bacon gabaliukus. ir juos sudeti i letapuodi. ten kur kepe bacon, supilti alu (as velgi 2 skardines pyliau, ar tris net), uzvirinti ir maisant nubruzinti tuos brown bits. sudeti apkeptus ribs i puoda, pipiru, alaus, kuris vire, svoguna, galima morka, jei nori. ir kepti kelias valandas, tam puode as laikiau gal 4-5 val.

o pot roast panasus principas - istepti druska, pipirais, apskrudinti pirma visas puses. sudeti i puoda, svoguno, beef stock, alaus (niekada nesugadins biggrin.gif ), lauro lapelio. ir kepti tam puode kiek nori, ana savaite kai dariau, tai sudejau viska vakare, tai kepe per nakti, puse kitos dienos buvo ant "warm", pries pora val pries sveciams ateinant, idejau kopusto ir morku ir dar ijungiau porai valandu.
Atsakyti
man gaminimo priepuolis uzejo biggrin.gif
nuo ryto darau alyvuogiu duona, padariau curried chicken wraps thumbup.gif Ir vakarienei darysiu veal marsala g.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 23, 09:51)
short ribs:
apie 2 1/2 lbs short ribs
druskos


aciu 4u.gif
as kazkaip nedadedu matyt prieskoniu uztai man visada "be skonio" gaunas. tai speju ir pork chops galima tokiu paciu principu daryti g.gif
o gal gali kazka kito pasiulyti? blush2.gif
o kaip veal marsala darai? nes manau ir chicken marsala tuo paciu principu butu galima daryti, ar ne? g.gif blush2.gif
Atsakyti
gal ne pork chops, bet koks pork roast tiktu labiau, as kiaulienos nelabai valgau, tai retai darau.

ka dar pasiulyti? o kas domina? as turiu visa knyga stews ir pan. tai ten daug yra biggrin.gif

o marsala - tai paprastai as - cesnako, Marsala, sultinio vistienos, keptuvej uzvirti, ir virinti kol sumazes kiekis per puse. gali deti grybu ar obuoli skiltelem.
Atsakyti
Man ta puoda vis knieti nusipirkti, bet kazkaip sustoju vis,,,Koki geriausiai rekomenduotumete?

Labai noriu koldunu, tik man niekada nepavyksta to farso padaryti, kad skonis butu kaip is pardes ax.gif Pamenat Maximos sveriamus saldytus koldunus? Man jie toki skanus budavo! smile.gif Gal ka skoki lengva recepteli turi?
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 09 23, 21:49)
Labai noriu koldunu, tik man niekada nepavyksta to farso padaryti, kad skonis butu kaip is pardes ax.gif Pamenat Maximos sveriamus saldytus koldunus? Man jie toki skanus budavo! smile.gif Gal ka skoki lengva recepteli turi?

Va va, tu saldytu is Maximos ir as labai noreciau bigsmile.gif

Dukra sake labai skaniai visi namai kvepia nuo tos kiaules, tai gal bus skanu g.gif
Atsakyti
Pas mane All Clad puodas, nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 09 23, 22:49)
Man ta puoda vis knieti nusipirkti, bet kazkaip sustoju vis,,,Koki geriausiai rekomenduotumete?

Labai noriu koldunu, tik man niekada nepavyksta to farso padaryti, kad skonis butu kaip is pardes ax.gif Pamenat Maximos sveriamus saldytus koldunus? Man jie toki skanus budavo! smile.gif Gal ka skoki lengva recepteli turi?

i farsa ne pjiaustik svoguna ,o tarkuok per burokine tarka ir kuo daugiau svoguno tuo skanesnis farsas,bat cia ti i koldunu farsa,dar gali truputi kefiro ipilt ,ar naturalaus jogurto ,
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 23, 12:58)
o marsala - tai paprastai as - cesnako, Marsala, sultinio vistienos, keptuvej uzvirti, ir virinti kol sumazes kiekis per puse. gali deti grybu ar obuoli skiltelem.

Koki marsala vyna naudoji ? As viena bandziau, tai fe, visai ne toks skonis gavosi, bet vyras labai skaniai lapnojo ir gyre hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 23, 18:51)
short ribs:
apie 2 1/2 lbs short ribs

TYN, biski pasikabinėsiu... cool.gif
galvojau, kad čia lietuviškas forumas... g.gif bet žiū, tau kalbos kaip reikiant maišosi... doh.gif kodėl neišvertus to recepto iki galo, jei jau verti ir rašai? unsure.gif kas, jei kažkas norėtų juo pasinaudoti, bet nemoka angliškai? cool.gif
Atsakyti