Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

šešetukė - wirtuvės genijus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 09 19, 09:31)
šešetukė - wirtuvės genijus  wub.gif  thumbup.gif

thumbup.gif ..(laimes-pilnos kelnes lotuliukas.gif )
Aciu!
Atsakyti
VRed wow, o as maniau, kad New London - Waterford lietuviu nerasta ax.gif

6666 akys apraibo bigsmile.gif ex, kad maniskis butu lietuvis, tai butu laimes man - galeciau vel gaminti...dabar taikausi prie jo.

Siandien dariau skrandukus:
user posted image

Pirkau juos Stop&Shop - gaminau is triju indeliu.Vakar nuploviau ir nuviriau, tada leidau atvesti. Uzmarinavau su trupuciu barbekiu padazo ir alyvuogiu aliejum (ismaisiau, kad visi pasidengtu).
Siandien apskrudinau keptuveje su trupuciu sviesto. Tada dejau i forma, ant virsaus supjausciau paprikas (raudona ir zalia), pomidora, svoguna, sauja kashew riesutu (sorry nezinau kaip bus LT).
Puodeli istirpinau sauksteli druskos, kubeli vistienos bulijono ir sauksteli cili pipiru. Uzpyliau ant virsaus, apdengiau folija ir soviau i 375 laipsniu krosni. Tusinau apie 3 val. Po valandos kepimo geriau patikrinti kaip ten su druska ir prieskoniais, bo pas mane viskas "is akies" ax.gif Ir nera butina tusinti taip ilgai, viskas is esme gatava po valandos. MB megsta kai maistas tirpsta burnoje, uz tai pas mus kuo ilgiau, tuo geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 21 rugsėjo 2008 - 21:58
Sianakt prakeikiau Giedriu ir jo pipirus doh.gif kol supjausciau vakar, taip uzgrauze rankas, toks jausmas kad ikisau jas i ugni ir laikau ten blink.gif nieks nepadejo, viska isbandziau, tai miegojau su ranka i bliuda su vandeniu imerkta blink.gif blink.gif paryciais tik atslugo blink.gif
Ar daret pulled pork kas nors kada nors?
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 22, 18:59)
Sianakt prakeikiau Giedriu ir jo pipirus doh.gif kol supjausciau vakar, taip uzgrauze rankas, toks jausmas kad ikisau jas i ugni ir laikau ten blink.gif nieks nepadejo, viska isbandziau, tai miegojau su ranka i bliuda su vandeniu imerkta blink.gif  blink.gif paryciais tik atslugo blink.gif

Užuojauta... 4u.gif O Giedrius sako: O aš apie pirštines nerašiau? nono.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 09 22, 21:50)
Užuojauta...  4u.gif O Giedrius sako: O aš apie pirštines nerašiau? nono.gif hihihi.gif

Rase, bet tai kad as jau trecia karta tuos pipirus darau, bet niekad taip nebuvo anksciau g.gif kazkoki pikti pipirai pasitaike biggrin.gif ai dabar tai jau juokas aisku, bet vakar tai visai juokinga nebuvo biggrin.gif o MB vos i kita lova neisejo, kad neduokdie nepaliesciau kur netycia lotuliukas.gif
Atsakyti
6663 nu kaip visada essen.gif is kokiu kepeneliu darei pasteta ? pamacius avokadu uzkandele is kart nubegau ir pasidariau blush2.gif ....nezinau kas man cia pasidare ant tu avokadu galeciau valgyt kiekviena miela diena ( nesilaukiu lotuliukas.gif ) as valgau juos labai paprastai perpjaunu per puse isiimu kauliuka uzbarstau druskos pipiriukiu ir kabinu su saukstu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe girl @ 2008 09 22, 14:07)
6663 nu kaip visada  essen.gif is kokiu kepeneliu darei pasteta ?  pamacius avokadu uzkandele is kart nubegau ir pasidariau  blush2.gif ....nezinau kas man cia pasidare ant tu avokadu galeciau valgyt kiekviena miela diena ( nesilaukiu  lotuliukas.gif ) as valgau juos labai paprastai  perpjaunu per puse isiimu kauliuka uzbarstau druskos pipiriukiu ir kabinu su saukstu  essen.gif

Aciuuuuu smile.gif

kepeneles visad perku ivairias: tai vishtienos, tai jautienos..Visad skaniai gaunasi mirksiukas.gif
Avokadus ir ash meeegstu 4u.gif (o kaszkada visai nevalgiau tongue.gif )..Ypac myliu avokado salotas: avokadas, melynasis svogunas, vyshniniai pomidorai, actas, druska, saulegrazu aliejus..

Hip- ir ash shiom dienom gaminau skrandukus thumbup.gif , tik kiek kitaip: pamarinavau para shaldytuve stipriam marinate ir ishkepiau su daug cesnako..Vagem su Cous cous.Labai niam smile.gif

Vred- uzuojauta 4u.gif Maga ir man tuos pipirus pasigaminti, vis pamirshtu..
Atsakyti
Pamaciau skarnduku ir taip uzsimnaniau.... reiks rytoj vaziuoti pirkti ir kepti kepti bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz uzuojauta 4u.gif Jau siandien sveikos rankos biggrin.gif
Uzstaciau letapuodi su kiauliena ir naminiu bbq padazu, virs visa diena, bus pulled pork, tik nezinau dar kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 23, 16:02)
Uzstaciau letapuodi su kiauliena ir naminiu bbq padazu, virs visa diena, bus pulled pork, tik nezinau dar kas gausis biggrin.gif


Man viskas ka jame darau, gaunasi thumbup.gif Neseniai dariau short ribs ir pot roast, tai viena mesa nuo kauliuku pati krito, o kita gavosi pulled thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 23, 15:09)
Man viskas  ka jame darau, gaunasi  thumbup.gif Neseniai dariau short ribs ir pot roast, tai viena mesa nuo kauliuku pati krito, o kita gavosi pulled  thumbup.gif

Tai prasom receptais pasidalint biggrin.gif
As ji kazkaip retai naudoju ax.gif
Atsakyti