Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

Noriu moketi 3 % ax.gif
Paskaiciavus nemazai tas 1 proc susidaro. Pvz parsivezti filtra kainuoja apie 120 lt su 4 proc, o su 3-90 lt. Skirtumas jauciasi ax.gif O jei ta didziausia puodu komplekta doh.gif
Atsakyti
O tu vaikstai i susirinkimus apie amway? Jei taip, tai paklausinek kas kiek moka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 09 01, 11:02)
Taip,naudoju ir ne tik aš,bet ir visos mano draugės 4u.gif Ypač juo džiaugiasi tos,kurios turi mažus vaikus ir kurių vyrai mėgsta baltus marškinius nešioti 4u.gif Prieš skalbiant papurkšti reikia,palaikyti kelias valandas ir išsiskalbia bet kokios dėmės ir bet kokio senumo 4u.gif Draugė atidavė savo vaikų maikutes,bliuskutes tokias su plėmais ant krutiniu,tai ačiū purškikliui ir balikliui-galiu sakyt,kad naujas pirkau mirksiukas.gif

Na niekaip nesuprantu,tai kodel man taip neissiema g.gif Turiu spalvotiems skalbiniams miltelius,kuriuos jau baigiu,mirkymo priemone,demiu purskikli,balikli,bet rubai kuo tolyn tuo baisyn doh.gif .Kitokiu milteliu nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2008 09 14, 17:03)
O tu vaikstai i susirinkimus apie amway? Jei taip, tai paklausinek kas kiek moka wink.gif

Vaikstau, t.y. vaziuoju biggrin.gif
Bet manau problema ta, kad ash Lietuvos uzkampyje gyvenu....
Papildyta:
QUOTE(Dusetelle @ 2008 09 14, 22:10)
Na niekaip nesuprantu,tai kodel man taip neissiema  g.gif  Turiu spalvotiems skalbiniams miltelius,kuriuos jau baigiu,mirkymo priemone,demiu purskikli,balikli,bet rubai kuo tolyn tuo baisyn  doh.gif  .Kitokiu milteliu nenaudoju.

o kokioj temperaturoj skalbiat?
Atsakyti
Na prekes mums veža kiekviena ketvirtadienį smile.gif , vėliausiai galima uzsisakyti antradieniais 4u.gif

Niu mergytės, tai kuo skirasi ZOOM nuo L.O.C virtuvės valiklio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguliukas.s @ 2008 09 15, 10:18)
Na prekes mums veža kiekviena ketvirtadienį  smile.gif  , vėliausiai galima uzsisakyti antradieniais 4u.gif

Niu mergytės, tai kuo skirasi ZOOM nuo L.O.C virtuvės valiklio 4u.gif

Man praktiskai jie niekuom nesiskiria tongue.gif
Gal tik su Zoom geriau nusivalo riebalai nuo gartraukio ar plyteliu, o su virtuves valikliu puikiai valosi riebaluotos spinteles. Siaip uztenka virtuveje vieno is ju ax.gif
Atsakyti
gal galetumet placiau papasakoti apie ZOOM panaudojima???

ar galima su juo valyti pvz. metaline kriaukle? ka dar galima valyti, kaip teisingai naudoti?
Papildyta:
QUOTE(Dusetelle @ 2008 09 14, 22:10)
Na niekaip nesuprantu,tai kodel man taip neissiema  g.gif  Turiu spalvotiems skalbiniams miltelius,kuriuos jau baigiu,mirkymo priemone,demiu purskikli,balikli,bet rubai kuo tolyn tuo baisyn  doh.gif  .Kitokiu milteliu nenaudoju.


rubai skalbiami negali eiti baisyn, nebent iki to laiko Ariel naudojai mirksiukas.gif
dauguma demiu reikia apdoroti pries skalbima. baliklis veikia skalbiaant ne zemesneje kaip 40 laipsniu. kita verrtus pati turi rinktis ar naturalesnis skalbiklis, ar labiau cheminis. naturalesnis skalbiklis niekada nepadarys tokiu baltu skalbiniu, kaip didziule schemija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2008 09 14, 22:10)
Na niekaip nesuprantu,tai kodel man taip neissiema  g.gif  Turiu spalvotiems skalbiniams miltelius,kuriuos jau baigiu,mirkymo priemone,demiu purskikli,balikli,bet rubai kuo tolyn tuo baisyn  doh.gif  .Kitokiu milteliu nenaudoju.


Kiek laiko tas priemones naudojat? g.gif Teisybė,kad balti drabužiai pirmus tris-keturis skalbimus buna papilkėję,nes pirmiausiai bandoma išskalbti visus senų miltelių ir kt priemonių likučius,bet jau paskui-tai rūbai darosi kuo balčiausi thumbup.gif Kadangi aš šiom priemonė, naudojuosi jau 2 metai,tai tiesiog nežinau,ar būna dar baltesnių drabužių už baltus,kuriuos turiu aš thumbup.gif 4u.gif Tikrai nesigiriu,bet man efektas drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
Man irgi atskalbė seilinukus, su kurių dėmėm jau buvau susitaikiusi, ir baltesni rūbai irgi pasidarė. Naudoju vaikiškus miltelius, Premium manau dar geriau turėtų skalbti.
Atsakyti
Na tai su atvezimu visoms, beveik tas pats, nes as irgi veliausiai uzsakau antradieni smile.gif tik proc mokam ne vienodus smile.gif

O del milteliu, tai as net nepastebejau papilkejusiu skalbiniu, visada pilu baliklio, kad ir kokius skalbinius skalbciau, man jie visada gerai issiskalbia, siuo metu naudoju spalvotiems, bet labiau patinka skystas skalbiklis, todel pasinaudojus akcija papirkau ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 09 15, 10:58)
Kiek laiko tas priemones naudojat? g.gif Teisybė,kad balti drabužiai pirmus tris-keturis skalbimus buna papilkėję,nes pirmiausiai bandoma išskalbti visus senų miltelių ir kt priemonių likučius,bet jau paskui-tai rūbai darosi kuo balčiausi  thumbup.gif Kadangi aš šiom priemonė, naudojuosi jau 2 metai,tai tiesiog nežinau,ar būna dar baltesnių drabužių už baltus,kuriuos turiu aš thumbup.gif  4u.gif Tikrai nesigiriu,bet man efektas  drinks_cheers.gif  blush2.gif

g.gif na dėl baltumo tai nežinau nežinau... Gal dar ir nuo vandens kokybės priklauso g.gif Purškiamo dėmių išėmėjo neturėjau, o tas baliklis įsisenėjusių dėmių tai tikrai neišima, kaip kad čia kažkuri mamytė rašė.
Bet kas dėl kvapo miltelių skalbimo tai tas tikrai patiko. Atidarai spintą ir tikrai jokio kvapo, kaip kad nuo kitų cheminių būna.

Zoomas virtuvėje liuks yra metaliniam gartraukiui valyt ir spintelių viršui, kur nusėda riebokos dulkės. Dar per plyteles pereinu, bet kadangi pas mus vanduo labai prastas, tai reik jį skiest 1/3 arba kartais net 1/2 jeigu generalinę tvarką darau.

Nepaprastai fainas dalykas yra Dish Drobs automatinei indaplovei. Tikrai liuks.
Atsakyti
[quote=libaja,2008 09 15, 11:42]
g.gif na dėl baltumo tai nežinau nežinau... Gal dar ir nuo vandens kokybės priklauso g.gif Purškiamo dėmių išėmėjo neturėjau, o tas baliklis įsisenėjusių dėmių tai tikrai neišima, kaip kad čia kažkuri mamytė rašė.
Bet kas dėl kvapo miltelių skalbimo tai tas tikrai patiko. Atidarai spintą ir tikrai jokio kvapo, kaip kad nuo kitų cheminių būna.

Na nesutinku 4u.gif , baliklis išima užsisenėjusias dėmes, reikia tik atskirai padirbėti su dėmėmis smile.gif
Atsakyti