Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(garnelis @ 2005 06 02, 16:19)
na tavo situacija tikrai ne is maloniuju  ax.gif
Bet savotiskas galvosukis kaip ir mano - as jau dirbu naujame darbe, bet ir leliuko norim labai, tad mastau kasdien - ar jau laikas?
Ramu dar bus 1,5men., nes mano ginekologas patare, kad geriausia pradeti vaikiuka liepos men. pab. arba rugpjucio men., nes tuomet organizmas atsigauna, pavalgom daugiau darzoviu, vaisiu ir t. t. Be to jau geriu foline rugsti, kuria reikia gerti iki nestumo 3 men., tad mano planai kaip ir i leliuko puse , o ne i karjeros - tai yra darbo ar mokslu. Nors bet kokiu atveju, mokslu nemesiu.


o pas mane situacija is viso durna....
puse metu planuojam, bet dar kol kas vis nieko... pradejome daryti tyrimus...

per ta laika, kol planavom,  meciau viena darba ir va tik ka susiradau kita.
Labai rimta, labai atsakinga.

Nu labai noriu ten dirbti, bet ir taip noriu leliuko. Galvojau, ai dzin - einu dirbti, o kai pastosiu tada ir ziuresiu.
bet kaip as darbdaviams paziuresiu i akis...
o juos siek tiek ir asmeniskai pazistu.
bet laikas ir del leliuko nelaukia... man jau kaip ir 27....
nezinau nieko....
kol kas lygtai linskta sirdis, kad reikia eiti, bet ir leliuko planavimo nenutraukti.....oi oi oi.....

Atsakyti
garneli, aš irgi tavo būdo, bet nežiūrėk tu to darbo, kad tik pastotum, jei pastosi, paaiškinsi, kad tas žmogiukas labai lauktas buvo ir ilgai planuotas, juk visi žmonės, supras, o jei esi išties gera darbuotoja ir palauks kol grįši mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu tau, kregzde, labai...

bandysiu sakyti, kad netyciukas, jei ka....
bet ten toks darbas, kad labai daug rimtu dalyku turesiu perimti, skraidymai visokie, streso, turbut, bus pakankamai....
uzsimerksiu ir susikaupsiu verysad.gif
Atsakyti
Na, as gudriai suplanavau, tik kad tie planai issipildytu. wub.gif Galvoju, kad po metu baigsiu mokslus ir tada pradesim planuoti:soske , per ta laika vairavima issilaikysiu, kalba tobulinsiu kursuose,(kaip sakant ruosiu dirva ateities darbui), gimus vaikeliui pagal situacija gal metus, gal maziau ar daugiau su juo pasedesiu, o paskui ieskosiuos rimtesnio darbo. Manau mano atveju streso tikrai bus maziau negu derinant kelias ar daugiau pareigu. Galeciau baigusi univ. iskart isidarbinti ir pradet planuoti, bet man atrodo, kad patekciau i Sinos padeti, as esu atsakinga, todel butu sunku taip apgauti zmones. Jei tai netyciukas, tai bent jau pries save esi sazininga, bet jei samoningai, negaleciau. Nors sakau, yra ir tu paciu vadovu tokiu nesaziningu, kad kartais ir neverta kreipt i juos demesio.
Tai ka Sina nusprendei?
Atsakyti
teisingai, skruzdeliuk.... taves metai dar nespaudzia....
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 05 12, 11:56)
undefined undefined

Manau, kad daugelis iš mūsų, o gal ir kiekviena, susiduria su pasirinkimo problema, svarbiausia su tinkamo.
Kaip teisingai pasirinkti - ar jau laikas pradėti auginti atžalas?  nestuke.gif g.gif
Aš tai niekaip negaliu surasti atsakymo.
Gal yra kokių bendraminčių???  unsure.gif

Darbas ar vaikas? Cia nelygiavertus pasirinkimo objektai, negalima net lyginti. Manau, reiktu ziureti, kad maziuka butu imanoma islaikyti (padirbeti, kol bus pinigeliu, jei ju uztenka, nera ko laukti), o seima ir vaikai turi buti pirmoje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 06 02, 16:33)
teisingai, skruzdeliuk.... taves metai dar nespaudzia....

Is kur zinai?As tik metais uz tave jaunesne...Po mokyklos teko daug mokytis: dabar del antro diplomo mokaus...Bet man atrodo, kad as dar pakankamai jauna. Siaip vaiko jau noreciau, bet situacija kol kas nepalanki. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 05 birželio 2005 - 10:03
QUOTE(Burbulytis @ 2005 06 03, 22:32)
Darbas ar vaikas? Cia nelygiavertus pasirinkimo objektai, negalima net lyginti. Manau, reiktu ziureti, kad maziuka butu imanoma islaikyti (padirbeti, kol bus pinigeliu, jei ju uztenka, nera ko laukti), o seima ir vaikai turi buti pirmoje vietoje.

Teisingai sakai, bet daugelis moteru nori save realizuoti ir profesineje sferoje, todel ir iskyla tokie klausimai.
Atsakyti
Biški oftopicas, ale Skruzdėliuk, ka tas tavo parašas reiškia...kad kažkas be kažko yra kaip diena be saulės tai dar pagaunu biggrin.gif
O jei į temą, tai jei pati būčiau laukus, kol galėsiu vaikams duoti VISKĄ, tai kaži ar nebūčiau nutempus iki to amžiaus, kai jau nebelabai ir išeina vaikų turėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Burbulytis, vaikas net objektu negali būti laikomas, bo anas žmogus biggrin.gif Bet kad sverti abu sudėjus ant svarstyklių negalima tai sutinku... Kad kažkokių super salygų reikia irgi galėčiau ginčytis (nors kiekvienas vaikas vertas gerioausio)...užtektų, kad jos būtų pakankamos...superinės salygos dar negarantuoja, kad tas vaikas augs laimingas ir apsuptas tėvų rūpesčio...bo kuo labiau įsisuki į karjeros ratuką, tuo sunkiau iš jo ištrūkti...Spėju biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 05, 11:23)
Biški oftopicas, ale Skruzdėliuk, ka tas tavo parašas reiškia...kad kažkas be kažko yra kaip diena be saulės tai dar pagaunu  biggrin.gif

Conjugium sine prole, est quasi dies sine sole - Santuoka be vaikų - tarytum diena be saulės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 06 05, 11:42)
Conjugium sine prole, est quasi dies sine sole - Santuoka be vaikų - tarytum diena be saulės wink.gif

Ačiū..conjungium tai dar kažką kad apie jungtis tai suvedžiau biggrin.gif ...ale vat tos "prole" ti nežinojau, nes vaikam juk kažkas į "liberi " ar kaip panašiai dar yra blush2.gif
user posted image
Atsakyti
dėl vaikų ir karjeros...čia priklauso nuo žmonių...aš visą gyvenimą gyvenau protu, nes taip atrodė tinkama, bet dabar kai myliu, gyvenu tik širdimi ir man širdis sako, kad mūsų šeima subrendo vaikeliui ir jokiai karjerai neteiksiu pirmenybės rolleyes.gif

nes karjera gali greitai prasidėti greitai baigtis....o vaikutis wub.gif wub.gif wub.gif gyvenimo džiaugsmelis...

Nors naujame dsarbe dirbu tik mažiau nei 2 savaites, rugpjūrį pradėsim vaikiuką...perėjau į naiją darbą tik dodėl, kad alga didesnė, taigi pašalpėlė turėtų būti didesnė....

karjerai laiko dar bus, manau, kad ir vyresnė būdama pasieksiu savo 4u.gif
Atsakyti