Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 06 05, 10:07)
Teisingai sakai, bet daugelis moteru nori save realizuoti ir profesineje sferoje, todel ir iskyla tokie klausimai.

O as ir nesakau, kad noreciau but namiseda kokia ar bemoksle (taip jau nebus tongue.gif ), tiesiog manau, kad viska spesiu, o prioritetai butent tokie mano, nes pasitaiko, kai zmones turi viska materialinej srity ir profesinej sukaupe, o su vaikiukais nesiseka...Aisku, kitos renkasi pirmiau karjera, bet cia kiekvienai savaip pagal natura. mirksiukas.gif geraai ir skyrelis pavadintas, kaip geriau, kad nesigaileti. Tai kai vaikiukas buna, kazin ar kuri gailisi.
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 06 05, 19:37)
Tai kai vaikiukas buna, kazin ar kuri gailisi.

Dar ir kaip būna, kad gailisi. Pažįstu vieną, turinčią du, bet jau tokią nelaimingą nelaimingą , kad net mums palinkėjo "ženytis" bet vaikų neturėti aggressive.gif . Va ir neturime - daugiau nei 2 metus cry.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 06 05, 14:20)
na, tavo situacija, Cikadele, panasi, tad pasakyk, ka sakysi darbdaviui ir kada?
Beje, kiek tau metu?




dėl vaikų ir karjeros...čia priklauso nuo žmonių...aš visą gyvenimą gyvenau protu, nes taip atrodė tinkama, bet dabar kai myliu, gyvenu tik širdimi ir man širdis sako, kad mūsų šeima subrendo vaikeliui ir jokiai karjerai neteiksiu pirmenybės rolleyes.gif

nes karjera gali greitai prasidėti greitai baigtis....o vaikutis wub.gif  wub.gif  wub.gif gyvenimo džiaugsmelis...

Nors naujame dsarbe dirbu tik  mažiau nei 2 savaites, rugpjūrį pradėsim vaikiuką...perėjau į naiją darbą tik dodėl, kad alga didesnė, taigi pašalpėlė turėtų būti didesnė....

karjerai laiko dar bus, manau, kad ir vyresnė būdama pasieksiu savo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 06 02, 17:19)

Va tas ir yra blogai - per didelis atsakingumas ir pareigingumas, as sau 100 kartu kartojau, kad daugiau ziuresiu saves ir savo labo, bet.... yra kaip yra, per save negaliu perlipti, vis ziuri i kitus daugiau - siuo atveju i darba - ka pasakys darbdavys, kaip as jam tai pasakysiu ir t.t.
Bet tikiuosi, kad kai pastosiu, ir atsiras jegu skirti daugiau demesio sau - tai yra kudikeliui - tada ir drasos viskam atsiras.
As nusprendziau jau rugpjuti pradeti kudikeli, bet cia tik planai, nes ne visoms pasiseka is pirmo karto iskart pastoti  mirksiukas.gif


Na, as gudriai suplanavau, tik kad tie planai issipildytu. wub.gif Galvoju, kad po metu baigsiu mokslus ir tada pradesim planuoti:soske , per ta laika vairavima issilaikysiu, kalba tobulinsiu kursuose,(kaip sakant ruosiu dirva ateities darbui),  gimus vaikeliui pagal situacija gal metus, gal maziau ar daugiau su juo pasedesiu, o paskui ieskosiuos rimtesnio darbo. Manau mano atveju streso tikrai bus maziau negu derinant kelias ar daugiau pareigu. Galeciau baigusi univ. iskart isidarbinti ir pradet planuoti, bet man atrodo, kad patekciau i Sinos padeti, as esu atsakinga, todel butu sunku taip apgauti zmones. Jei tai netyciukas, tai bent jau pries save esi sazininga, bet jei samoningai, negaleciau. Nors sakau, yra ir tu paciu vadovu tokiu nesaziningu, kad kartais ir neverta kreipt i juos demesio.
Tai ka Sina nusprendei?

Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 06 06, 13:06)
Va tas ir yra blogai - per didelis atsakingumas ir pareigingumas, as sau 100 kartu kartojau, kad daugiau ziuresiu saves ir savo labo, bet.... yra kaip yra, per save negaliu perlipti, vis ziuri i kitus daugiau - siuo atveju i darba - ka pasakys darbdavys, kaip as jam tai pasakysiu ir t.t.
Bet tikiuosi, kad kai pastosiu, ir atsiras jegu skirti daugiau demesio sau - tai yra kudikeliui - tada ir drasos viskam atsiras.
As nusprendziau jau rugpjuti pradeti kudikeli, bet cia tik planai, nes ne visoms pasiseka is pirmo karto iskart pastoti 


Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 06 05, 10:42)
Conjugium sine prole, est quasi dies sine sole - Santuoka be vaikų - tarytum diena be saulės wink.gif

Jei tiksliau, tai: Santuoka be palikuoniu, tai tartum diena be saules. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 07 birželio 2005 - 15:47
Aš pritariu karjeros siekimui iki 26-28metų. Jei sugebėjai ką pasiekti, tai jau pasiekei ir nemažai, o jei ne tai ir per artimiausius 20 metų nelabai ką pasieksi ar su qdikiu ar be. Manau verta ne tik apie finansinę vaiko padėtį pamąstyti bet ir apie jo bei savo sveikatą. Dažniausiai moterys, ir ašš pati, neįvertiname savo galimybių, atrodo visos pagimdo ir aš pagimdysiu, bet vyresnėms yra daug sunkiau atsigauti po gimdymo, o dar kur įprotis gyventi ramų gyvenimą.
Mano va teta su keturiais vaikais rugsėjį doktorantūrą ginasi, per du metus padarė. NORO reikia. Aš su mokslais neatsilieku, bet be vaikų ir jau 28metai tuoj.. Ir kas geriau?? Karjera-užkrečiamas dalykas, vis daugiau ir daugiau norisi. Vis manai dar nelaikas..
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 18, 01:44)
Karjera-užkrečiamas dalykas, vis daugiau ir daugiau norisi. Vis manai dar nelaikas..

Tiesa sakai, pradzioje negalvojau apie karjera, mokslus, paskui baigiau aukstesniji, jame besimokant jau turejau minti stot i aukstaji, dabar baigineju aukstaji, mastau apie magistrantura (kartais blush2.gif ), ir kuo toliau, tuo labiau apetitas dideja, tas pats ir su darbu....kai pagalvoji, vaikui laiko kaip ir ner blush2.gif , bet jau mastau, kad reiks stabdyti arklius, po bakalauro butinai reiks nestuke.gif , o paskui ir su 2.gif , galima toliau tobuleti. Reikia tik noro ir zinoma artimuju palaikymo. Jei atvirai, bijau suskysti augindama 2.gif , bijau aptingti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 18, 02:44)

Na, tai kokie tavo planai artimajai ateiciai?
Kaip suprantu, kazkiek manai, kad dar nelaikas, bet istiesu amzius spaudzia  smile.gif
tad ar jau bandysit  nestuke.gif

Aš pritariu karjeros siekimui iki 26-28metų. Jei sugebėjai ką pasiekti, tai jau pasiekei ir nemažai, o jei ne tai ir per artimiausius 20 metų nelabai ką pasieksi ar su qdikiu ar be. Manau verta ne tik apie finansinę vaiko padėtį pamąstyti bet ir apie jo bei savo sveikatą. Dažniausiai moterys, ir ašš pati, neįvertiname savo galimybių, atrodo visos pagimdo ir aš pagimdysiu, bet vyresnėms yra daug sunkiau atsigauti po gimdymo, o dar kur įprotis gyventi ramų gyvenimą.
Mano va teta su keturiais vaikais rugsėjį doktorantūrą ginasi, per du metus padarė. NORO reikia. Aš su mokslais neatsilieku, bet be vaikų ir jau 28metai tuoj.. Ir kas geriau?? Karjera-užkrečiamas dalykas, vis daugiau ir daugiau norisi. Vis manai dar nelaikas..

Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 06 21, 11:32)


Manau, kad artimiausiu metu pabandysim smile.gif . Vieniems juk liūdna cry.gif
O be to darbas juk ne vilkas ..
Atsakyti
Visos jau 100 ir 1 kartą pakartojo, kad kiekviena sprendžia pati, universalaus atsakymo nėra ir t.t.

Bet aš žinau, kad dėl savo beibiuko nestuke.gif tikrai ramia dūšia atsisakysiu karjeros cool.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2005 06 21, 19:41)
Visos jau 100 ir 1 kartą pakartojo, kad kiekviena sprendžia pati, universalaus atsakymo nėra ir t.t.

Bet aš žinau, kad dėl savo beibiuko nestuke.gif  tikrai ramia dūšia atsisakysiu karjeros  cool.gif


O manau ir atsisakyti nereikės, nebent aštuonis turėti planuoji. Mano tetusė su keturiais vaikais rugsėji doktorantūrą ginasi. Nereikia tik praskysti po beibiuko ir apsileisti.
Atsakyti