Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

Kiekvienos nuomonė yra kitokia bet as atsisakyčiau karieros siekimo jeigu sužinčiau,kad nestuke.gif nes kai kurios siekia karjeros kad tik ju 2.gif butu gerai gyventi tik daugelis moterų jau 27 etų negali pastoti o juk tai baisu cry.gif karjiera nepabėgs o metai bėga ir vaikai mano manymu turi but pirmoj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagmara @ 2005 06 21, 19:53)
Kiekvienos nuomonė yra kitokia bet as atsisakyčiau karieros siekimo jeigu sužinčiau,kad  nestuke.gif  nes kai kurios siekia karjeros kad tik ju  2.gif butu gerai gyventi tik daugelis moterų jau 27 etų negali pastoti o juk tai baisu cry.gif karjiera nepabėgs o metai bėga ir vaikai mano manymu turi but pirmoj vietoj smile.gif


Tai kai jau nestuke.gif tai po visko. Mes čia daugiau apie planavimą šnekame kaip supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagmara @ 2005 06 21, 15:53)
tik daugelis moterų jau 27 etų negali pastoti


Tu tikrai tiki tuo, ką rašai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 05 13, 08:29)
Mano subjektyvia nuomone, jei žmogui kyla klausimas "vaikas ar karjera", tuomet su vaiku verčiau palaukti. Vaikui geriau gimti tada, kai jau tiksliai žinosi, kad dėl jo gali atsisakyti visko pasaulyje  mirksiukas.gif  bet kartoju, čia yra mano nuomonė...  ax.gif

Ir mano tokia nuomonė drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakant temos užvedėjai: žinai esi metais jaunesnė už mane pernai tokiu metu aš jau buvau nėštukė nestuke.gif , o dabar jau Simas su manim 2.gif, žinai kai pagalvoju, kad dar tik šiemet laukčiausi pirmojo plaukai šiaušiais galvoju ačiū die viskas laiku dabar jau antrą planuojam wub.gif , kaip sakant kiekvienam savas laikas... beje man netrukdo niekam nors mano mažiui tik 4 mėnesiai sueis kitą ketvirtadienį, nuo ateinančio pirmadienio aš jau einu į darbą samdau auklę ir mes jau gaminam antrą thumbup.gif kai nori viską gali, geras pasakymas: kai nori ieškai galimybių, kai nenori ieškai priežasčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai dar studijavau vienas mums dėstantis profesorius pasakė taip. jeigu moteris nori padaryti karjerą turi pasigimdyti ir pasiauginti vaikus dar studijuodama be jokių akademinių atostogų. bet jeigu moteris yra protinga ir stipri ji sugebės karjerą padaryti vėliau ir kartu užauginti ne vieną vaiką.
Taigi manau kad labai norint viskas įmanoma. bet visda pailiksiu prie tos nuomonės nieko nėra svarbiau už savo šeimą ir artimuosius.
Atsakyti
QUOTE(NeringaJ @ 2005 06 28, 14:33)
Kai dar studijavau vienas mums dėstantis profesorius pasakė taip. jeigu moteris nori padaryti karjerą turi pasigimdyti ir pasiauginti vaikus dar studijuodama be jokių akademinių atostogų. bet jeigu moteris yra protinga ir stipri  ji sugebės karjerą padaryti vėliau ir kartu užauginti ne vieną vaiką.
Taigi manau kad labai norint viskas įmanoma. bet visda pailiksiu prie tos nuomonės nieko nėra svarbiau už savo šeimą ir artimuosius.

Pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
visgi manau, kad tai galima suderinti..
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad leliukas pirmoj vietoj. Pradėjus pirma daryti karjerą, vėliau gali būti sunku visko atsisakyti ir planuoti vaikelį. O pavyzdžių, kai moteris pagimdžiusi vaiką sėkmingai kopia karjeros laiptais yra pilna. Taip kad visoms sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Besimokydama universitete nors ir norėjau vaikelio, tačiau saugojomės nes neturėjau ką mažiukui duoti. sad.gif
Dabar jau trys metai po mokslų, darbe pasiekiau nemažai. Manau darbą dabar jau drąsiai galėčiau laikinai nutraukti ir neprarasti.
Tik kad jau įpratę gyventi dviese, o kai vis laukei tai atrodo, jog dar gali palaukti.
Tačiau manau reiks baigti saugotis, vis pagalvoju kad laikas. Ir giminės neduoda ramybės biggrin.gif

Tikiuosi kad pavyks nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupytes: 15 rugpjūčio 2005 - 18:06
O as nors dar mokausi vis, bet jau vis dazniau manau, kad jau laikas nestuke.gif
Ir tiesa pasakius, vis dazniau pradedu galvoti, kad nera taip lengva kaip atrodo nestuke.gif , bet tikiuosi, kad greitai pavyks nestuke.gif ir netrukdys tai nei darbui, nei mokslams smile.gif , nes jau nebe niolika ir vede nebe pora meteliu rolleyes.gif

Sekmes ir jums nestuke.gif





QUOTE(pupytes @ 2005 08 15, 19:02)
Besimokydama universitete nors ir norėjau vaikelio, tačiau saugojomės nes neturėjau ką mažiukui duoti. sad.gif
Dabar jau trys metai po mokslų, darbe pasiekiau nemažai. Manau darbą dabar jau drąsiai galėčiau laikinai nutraukti ir neprarasti.
Tik kad jau įpratę gyventi dviese, o kai vis laukei tai atrodo, jog dar gali palaukti.
Tačiau manau reiks baigti saugotis, vis pagalvoju kad laikas. Ir giminės neduoda ramybės biggrin.gif

Tikiuosi kad pavyks nestuke.gif

Atsakyti
Na gerai, o ka jus manot apie tai, kad vaikeli planuotu 18-19 metu panele. Ar tai yra blogai?
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 08 25, 10:31)
Na gerai, o ka jus manot apie tai, kad vaikeli planuotu 18-19 metu panele. Ar tai yra blogai?


O kas čia blogo, jei ji jau subrendusi motinystei ir sąmoningai planuoja? (jeigu ji tikrai suvokia, ką daro, tai nėra trumpa jos užgaida, be tikro suvokimo visų pasekmių - kad vaikas visam gyvenimui, didelė atsakomybė).
Ne visos vienodai subręsta, ne visom tuo pačiu laiku motinystės instinktas pasireiškia. Žinau pvz., kai planavo panašaus amžiaus merginos (jau vedusios), sėkmingai susilaukė, dabar jos vis dar jaunos, vaikai jau praauginti smile.gif

Tik vienas dar labai svarbus niuansas - toks noras turi sutapt su galimybėm - finansinėm. Kad nebūtų taip - tai tėvai padės, jei reikės. Reikia kažką savo turėt, būt nepriklausomam ir tik pačiam atsakyt už savo veiksmų pasekmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 25 rugpjūčio 2005 - 09:40