Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(Ingusia31 @ 2008 06 06, 10:16)
Bandziau su seseliais bet beda ta kad seseliai labai pavelia fona visa neimanoma svariai nuvalyti. Tomas philips yra aliejiniu dazu po 5 tubeles skirtingu spalvu po 100 ml berods tai tik 20 litu palyginus labai pigu nes pas dailininkus 50 ml vienas man 8 litus kainavo



Maximoje irgi yra aliejiniu dazu, dezute apie 10 lt. kainuoja, 12 spalvu (po 12 ml),smulkiems daiktams labai tinka smile.gif

ella kokia dezute grazi... wub.gif O kaip atsikratyti dazu ir laku kvapo,kad laikyti dezuteje arbata? g.gif
Atsakyti
Laba,

ikelsiu ir as savo pirmaji darbeli... ax.gif tongue.gif beveik baigtas ir trecias bet dar kol patobulinsiu pasirodau su pirmuoju. rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vignola @ 2008 06 06, 11:46)
O kaip atsikratyti dazu ir laku kvapo,kad laikyti dezuteje arbata? g.gif


Taigi lakas akrilinis, vidus irgi akrilo dažai tai nelabai ten kas ir jaučiasi g.gif
Mano arbatos dėžutėje kuri daryta su tokiom pat priemonėm jau jokio pašalinio kvapo seniai nebėra ax.gif Ai ir aš labai ramiai žiūriu į visą tą naturalumo vaikymąsi, maiste tai dar taip, o daiktai rolleyes.gif g.gif . Akrilas manau nėra didelė blogybė ax.gif

Džiuga+ faina pakabėlė
Pavonija aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
ella, be žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~ella~ @ 2008 06 06, 11:34)
Taigi lakas akrilinis, vidus irgi akrilo dažai tai nelabai ten kas ir jaučiasi  g.gif 
Mano arbatos dėžutėje kuri  daryta su tokiom pat priemonėm jau jokio pašalinio kvapo seniai nebėra  ax.gif Ai ir aš labai ramiai žiūriu į visą tą naturalumo vaikymąsi, maiste tai dar taip, o daiktai  rolleyes.gif  g.gif . Akrilas manau nėra didelė blogybė  ax.gif


Supratau smile.gif as gal pries menesi dariau viena(kuria galvojau arbatai pritaikyti),bet vistiek kazkoks kvapas liko...nerizikuosiu biggrin.gif
As ne del naturalumo, o del to,kad geriu dazniausiai tik sviezia arbata,o ji is karto sugeria visus kvapus... ax.gif

Atsakyti
vignola sutinku ax.gif šviežiai tai tikrai tokios dėžutės nelabai schmoll.gif šitos tinka šių laikų greitam vartojimui, čia arbatinis Mkdonaldas lotuliukas.gif
Atsakyti
~ella~ , man tie iškilę burbuliukai irgi wub.gif , toks subtilus akcentėlis, ir to"bučinio" interpretacija gavosi tokia nuotaikinga thumbup.gif

O, Džiugos pakabėlė irgi labai linksma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 06 birželio 2008 - 14:20
QUOTE(irmulia @ 2008 06 06, 09:10)
Aktai ir ne tik gal  kam pravers...  mirksiukas.gif


aciu uz nuoroda. ten yra daugybe be galo graziu vaizdu!! thumbup.gif
Atsakyti
Po ~ellos~ arbatinės mano dekupažas bus kai kam juokingas, su ale šešėliukais mažais, bet parodysiu
Nauja dėželė "Žirnio lobiai"
user posted image

user posted image
dugnas ir dangtelis iš vidaus - persikiniu filcu.
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 06 06, 15:55)
Po ~ellos~ arbatinės mano dekupažas bus kai kam juokingas, su ale šešėliukais mažais, bet parodysiu
Nauja dėželė "Žirnio lobiai"

dugnas ir dangtelis iš vidaus - persikiniu filcu.

Nieko sau juokingas darbelis thumbup.gif Labai gražu ir originalu, gražus ir "žirnelis" thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
White tea, labai gražus ir mielas žirniukas wub.gif Pati dėžutė irgi skoningai sukomponuota rolleyes.gif O kadangi ir šėšėlius nepatingėjai padaryt, tai iš vis thumbup.gif
Atsakyti
white tea, na jau nesikuklink mirksiukas.gif , net labai įdomi dėželė, vaikams turėtų labai patikti, o čia servetėlę tokią įdomią turėjai ar kaip ax.gif ?
Atsakyti