Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(Džiuga+ @ 2008 06 06, 12:01)
Laba,
ikelsiu ir as savo pirmaji darbeli...  ax.gif  tongue.gif  beveik baigtas ir trecias bet dar kol patobulinsiu pasirodau su pirmuoju.  rolleyes.gif

QUOTE(white tea @ 2008 06 06, 16:55)
Po ~ellos~ arbatinės mano dekupažas bus kai kam juokingas, su ale šešėliukais mažais, bet parodysiu
Nauja dėželė "Žirnio lobiai"dugnas ir dangtelis iš vidaus - persikiniu filcu.


Tikros šaunuolės labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Aš niekaip neprisiruošiu padaryti pakabėlę o taip norisi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2008 06 06, 16:57)
white tea, na jau nesikuklink  mirksiukas.gif , net labai įdomi dėželė, vaikams turėtų labai patikti, o čia servetėlę tokią įdomią turėjai ar kaip ax.gif ?


Dėkui labai už komplimentus, DarkMind, IF..., Pavonija (nemanau, kad esu jų verta, bet vis tiek smagu lotuliukas.gif )
Panaudojau dvi skirtingas servetėles smile.gif
Atsakyti
Klausimas iškilo toks, kai dekupažinat baldus (na stalus, spimteles, etc...) tai irgi akrilinius dailės dažus naudojat?

---
beje gražutės dėžutės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 06 birželio 2008 - 17:27
QUOTE(srauni_upe @ 2008 06 06, 18:27)
Klausimas iškilo toks,  kai dekupažinat baldus (na stalus, spimteles, etc...) tai irgi akrilinius dailės dažus naudojat?

---
beje gražutės dėžutės smile.gif


Dideliems plotams akrilinius dažus perkame senukuose smile.gif (bent jau aš)
Atsakyti
white tea, niu atsiziuret i ta zirni negaliu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2008 06 06, 19:11)
white tea, niu atsiziuret i ta zirni negaliu bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Viskas labai gražu, bet tas berniukas žirniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Sentimentai... (aš savo mažą žirniuku vadinu...)
Atsakyti
Baigėsi mano lakas.. Tokio kurį naudojau niekur nerandu nes man jį padovanojo ir dabar reikia naujo..

Daug skaičiau ieškojau info koks geresnis bet taip ir neapsisprendžiu. Ir senukuose buvau bet taip pat neišsirinkau, pabijojau. Kiek skaičiau komentarus jūsų tai vieni gelsta, kiti burbuliuojasi, treti limpa.. O kokie patys pačiausi taip ir neradau.. Aišku norėtūsi nusipirkti litriuką apue 20-30lt nebrangiau blush2.gif
Atsakyti
ar galiu įtrūkimus, padarytus su dvikomp. Antika, įtrint guašu?
pagrindas baltas, įtrūkimų noriu mėlynų
mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(DarkMind @ 2008 06 06, 19:20)
Baigėsi mano lakas.. Tokio kurį naudojau niekur nerandu nes man jį padovanojo ir dabar reikia naujo..

Daug skaičiau ieškojau info koks geresnis bet taip ir neapsisprendžiu. Ir senukuose buvau bet taip pat neišsirinkau, pabijojau. Kiek skaičiau komentarus jūsų tai vieni gelsta, kiti burbuliuojasi, treti limpa.. O kokie patys pačiausi taip ir neradau.. Aišku norėtūsi nusipirkti litriuką apue 20-30lt nebrangiau  blush2.gif

turiu negelstančio, skysto, nesiburbuliuojančio, pieno baltumo jis, išdžiūvus jokios spalvos. pavadinimą vėliau parašyčiau, ne pas mane skardinė 4u.gif
Atsakyti
Nebadziau bet bevei isitikinus kad lakuojant issilies is itrinimu nebent laku uzpurksti


Del laku isbadziau ir purskiamu ir tepamu akriliniu laku tai ner geresnio kai tikkurilos lakas pirtims. 0.9l kainavo iki 20 litu atrodo. Lakas vadinasi SUPI. Ji man rekomendavo kurios pastovai dekupazina ir nesiskunde ne viena o as tik pliusu daug radau: bekvapis, labai graziai dengia (nepalieka sniuru), puikiai tinka baigiamajam sluoksniui, greitai dziusta ir po paros nera jokio lipnumo jausmo kaip su kitais akrilinais lakais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 06 birželio 2008 - 21:32


turiu negelstančio, skysto, nesiburbuliuojančio, pieno baltumo jis, išdžiūvus jokios spalvos. pavadinimą vėliau parašyčiau, ne pas mane skardinė 4u.gif
[/quote]
kazkodel esu tikra,kad snekama apie saunu laka...sitas irgi negeltonuoja,neburbuliuoja...baltas...praskaidreja...lygiai pasidengia,atsparus dregmei ir karsciui...
http://picasaweb.goo...254108173475714

seniuose visa eile isrikiuota... 4u.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo...254108173475714

Gabii as ir apie ta pati esu juo labai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti