Įkraunama...
Įkraunama...

Velykų vaišės

QUOTE(jurgencija @ 2013 03 12, 12:19)
Štai mano vakar dienos repeticija prieš Velykas - Plakta grietinėlė su abrikosų džemu šokolado kevale smile.gif

user posted image


Gal paskytumėt, kokį šokoladą tam perkate? Praėjusiai mestais nupirkau Lietuviškas tikrai", tai jis man nesusilydė rolleyes.gif Tame tikrame nieko tikro nebuvo - vanduo išgaravo ir liko kaip milteliai tokie... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kartais kuri zinote kaip taisyklingai pagaminti sluoksniuotas salotas su vistieta. Buvau vakarelyje ir ten ragavau nu labai skanios buvo.
Kiek pamenu tai buvo virta vistiena, suris, kiausinis, obuolys, graikiski riesutai ir dar kazkas.

mano rekomenduotina misraine,, mes ja labai megstame:

Virtas jautienos liezuvis
Konc. kukuruzai
Konc. zirneliai
Svogunas

Liezuvi pjaustome kubeliais, svoguna pusziedziais pakepiname svieste ir viska sumaisome majonezu.
paprasta ir skanu !
Atsakyti
QUOTE(gabileja @ 2013 03 27, 23:43)
Sveikos,
gal kartais kuri zinote kaip taisyklingai pagaminti sluoksniuotas salotas su vistieta. Buvau vakarelyje ir ten ragavau nu labai skanios buvo.
Kiek pamenu tai buvo virta vistiena, suris, kiausinis, obuolys, graikiski riesutai ir dar kazkas.

mano rekomenduotina misraine,, mes ja labai megstame:

Virtas jautienos liezuvis
Konc. kukuruzai
Konc. zirneliai
Svogunas

Liezuvi pjaustome kubeliais, svoguna pusziedziais pakepiname svieste ir viska sumaisome majonezu.
paprasta ir skanu !

Beje liezuvi galima pakeisti virtomos vistu sirdelemis ir deti vietoje kukuruzu raug. aguku 4u.gif
Atsakyti
Mielinis krepšelis
Gali būti naudojamas saldėsiams sudėti ar margučiams. Tikrai nėra sudėtinga jei taip ir atrodo, užtruksite vos ilgiau nei kepdami mielinę pynę.

user posted image

http://skanusgyvenim...-krepselis.html
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 03 27, 14:34)
Gal paskytumėt, kokį šokoladą tam perkate? Praėjusiai mestais nupirkau Lietuviškas tikrai", tai jis man nesusilydė  rolleyes.gif Tame tikrame nieko tikro nebuvo - vanduo išgaravo ir liko kaip milteliai tokie...  doh.gif

Karūnos šokoladai, pigesni Tik Tau puikiai tinka , išbandyta, viskas gražiai sustengsta, susiformuoja 4u.gif Pernai esu išbandžius, tik po to pastovėję šiltame kambaryje ilgėliau ima tirpti, ta prasme minkštas tas "kevalas" tampa
Atsakyti
Kiausiniu dazymas naturaliais budais
http://www.ekodiena....raliais-dazais/
Atsakyti
Parašysiu savo firminę mišrainę.
Darau per visas šventes ir dar niekam neatsibodo. Produktai atrodo nesuderinami, bet labai skani. Siūlau pabandyt.
Fermentinis sūris (mažais gabaliukais)
agurkas (žalias)
kiaušinis (virtas mažais gabaliukais)
Duona (paskrudinta kubeliais)
apelsinas (atskiriu skiltelėmis ir supjaustau)
razinos
majonezas.
Viską sluoksniuoju, majonezu pertepu kas 2 sluoksniai bet daug nededu. Ant viršaus turi but apelsinai, razinos ir kepta duona. Ant viršaus majonezo jau nededu.
Labai gražiai atrodo jeigu patieki atskirose salotinėse (ledainėse). Bret labai graži ir skani ir bendram inde.
Siūlau pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katpedele2009 @ 2012 04 06, 19:27)
Kiekvienais metais darau šią pasha, labai labai skanu ir puikiai gaunasi  blush2.gif
• Varškė, 1 k ilogramas
•  Kiaušiniai, tryniai, 5 vienetai
•  Grietinėlė, saldi, 35%, 200 gramų
•  Sviestas, 200 gramų
•  Cukrus, 300-400, gramo
•  Cukraus pudra, 150-200, gramo
•  Citrinos, didelė, 1 vienetas
•  Vanilinis cukrus, 0.5 šaukštelio
•  Razinos, šviesios, 100-150, gramo
•  Abrikosai, džiovinti, 100-150, gramo
•  Migdolai, 100 gramų
•  Druska, truputį
Gaminimas:
Varškę ir minkštą sviestą pertrinam per sietelį, įberiam žiūpsnelį druskos, persijotą  pudrą, vanilę, nutarkuotą citrinos žievelę (tik geltoną sluoksnį), išspaudžiam citrinos  ir viską gerai išmaišom.
Razinas, abrikosus, migdolus nuplikom,  supjaustom gabalėliais, migdolus  pat susmulkinam (bet nemalam!).
Užvirinam grietinėlę ir praaušinam. Kiaušinių  išplakam su cukrumi iki putų ir  į atvirintą ir praaušusią grietinėlę.
Tada dedam  puodo su verdančiu vandeniu ir  maišant kaitiname kol sutirštės (apie 25 - 30 min). Sutirštėjusią  į šaltą vandenį ir vėl nuolat maišant aušiname. Dar šiltoką  dalimis į varškės masę ir gerai išmaišome  vienalytės masės. Dabar suberiam abrikosus, razinas,  (galima dėti ką turite, arba pagal skonį,  įvairūs cukatai, aguonos užplikytos, želatinos gabalėliai ir t.t.) ir vėl išmaišome.
Dabar į turimą formą įtiesiame drėgnos marlės, ar drobinės medžiagos skiautę ir supylę tą varškės masę  kraštais marlės ir paslėgę dedam vėsioje vietoje, kad subręstų ir  parai laiko. Svarbu, kad  nebūtų sandari, nes turi ištekėti skysčių  (būtina paslėgti!). Aš pilu masę į metalinį sietelį konuso formos,  graži pasha. Išverčiam (praėjus parai) ant lėkštės ir puošiam savo nuožiūra - riešutais, cukatais, vaisiais,  saldainiais, ar tiesiog apliejam šokoladu.
Skanaus!


Mergaitės pagal šį receptą reikia suprasti, kad kiaušinių tryniai 5vnt dedami? g.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Darysiu:
Mielinį Velykų avinelį
Silkę su vaisiais
Krokodilą su įdaru

Taip pat bus:

Velykų boba
Netikras zuikis
Lietuviška mišrainė
Atsakyti
QUOTE(asta48 @ 2013 03 29, 11:21)
Parašysiu savo firminę mišrainę.
Darau per visas šventes ir dar niekam neatsibodo. Produktai atrodo nesuderinami, bet labai skani. Siūlau pabandyt.
Fermentinis sūris (mažais gabaliukais)
agurkas (žalias)
kiaušinis (virtas mažais gabaliukais)
Duona (paskrudinta kubeliais)
apelsinas (atskiriu skiltelėmis ir supjaustau)
razinos
majonezas.
Viską sluoksniuoju, majonezu pertepu kas 2 sluoksniai bet daug nededu. Ant viršaus turi but apelsinai, razinos ir kepta duona. Ant viršaus majonezo jau nededu.
Labai gražiai atrodo jeigu patieki atskirose salotinėse (ledainėse). Bret labai graži ir skani ir bendram inde.
Siūlau pabandyt smile.gif

Tik ka isbandziau, nerealaus skonio!!! Dabar maumoju, seimynai labai patiko taip pat. Aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2013 03 30, 14:04)
Tik ka isbandziau, nerealaus skonio!!! Dabar maumoju, seimynai labai patiko taip pat. Aciu uz recepta  4u.gif

galite detaleu parasyti kaip kas poko tie sluoksniai dedasi.aciu 4u.gif
Atsakyti
Greitai bus Velykos ir kaip kasmet man reikia kažką sugalvoti ir pagaminti tiek pas tėvus, tiek pas uošvius.... Jau pradėjau ieškoti idėjų, bet norisi kažko naujo, neragauto, bet tuo pačiu kitų patikrinto smile.gif
Atsakyti