Įkraunama...
Įkraunama...

Help... Našlaičiai ežiukai

tai sėkmės didžiausios pukšiukams 4u.gif
lauksim foto, kai jau nuspręsi, kad laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
viena foto parodau,čia du puškiukai pirma diena ,kai juos radom

user posted image
Atsakyti
O Dieve wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na štai dar foto

čia jie savo lovyteje saldžiai miega wub.gif

user posted image

Jis neapsikakojes,o apkibes šienu lotuliukas.gif
user posted image

Pasivaikščiojimas
user posted image

O čia vagišiai mažieji nukniso mano darbeli lotuliukas.gif ir velka kažkur

user posted image

Atsakyti
Graži kompanija smile.gif
Atsakyti
O, Dieve, kokie mieli wub.gif wub.gif wub.gif Norėčiau ežiuko... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2008 06 11, 14:11)
Na štai dar foto
Jis neapsikakojes,o apkibes šienu  lotuliukas.gif
user posted image

Jeckau, kokie fainučiai wub.gif wub.gif wub.gif Kaip tau pasisekė, kad gali padėti tokiam grožiui ir kaip jiems pasisekė, kad tu juos radai 4u.gif Ar visi sėkmingai auga ir stiprėja?
P.S.: ne tik ežiukai, bet ir darbelis tavo thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif kokie gražuoliukai wub.gif
Atsakyti
TAI NEREALU..NET WISKA NUKOPINAU biggrin.gif aaa...kaip noreciau ,kad po mano kambari tox lepunelis laxtytu..mama ir as turbut islepintume ji...tongue.gif mmm..koks grooozis..
Atsakyti
nu kokie puikūs wub.gif gamtoje jau viskas taip surėdyta, kad praktiškai nėra šlykščių mažių, koks bebūtų gyvūnas, tai mažas yra beveik visaada gražus wub.gif

papasakok daugiau, kiek jie juda per dieną ar žaidžia dar kaip nors, ar voliojasi kaip nors, kiek į žmones reaguoja? ką toliau planuojat su jais daryti? gal nors vieną sau namuose ir pasiliksit? aišku, tai nėra mielas pūkuotokas, kurį galima priglausti, bet vistiek juk taikus gyvūniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2008 06 11, 14:11)


Kokie faini pupcikai wub.gif wub.gif wub.gif pas mus po šunės woljeru gywena ežiukų šeiminėlė wakare išlenda pasiwaikščiot tongue.gif wub.gif .O mano kriksto mamos sodyboi radom ežiuką bet jau didelį buwo istriges skalbinių džiowykloi galwojom kad negywas bet kai mes ji ištraukėm jis tik patogiai ir mielai susidėjo lapkutes ir miegojo toliau padėjom jį į šiena mat ta džiowykla buwo twarte lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Fainuoliai ežiukai, labai mieli gyvuneliai jie man.Tikiuosi visiems viskas bus gerai,džiugu, kad juos radot ir padedat jiems, praneskit vis kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti