Įkraunama...
Įkraunama...

Help... Našlaičiai ežiukai

Labas visoms.
Štai dar viena naktele ištempem. wub.gif

Labiausiai vargina ,tai kad jie valgyti prašo tik karta per diena,o jei kišu ,kai patys neprašo,tai streikuoja,neprasižioja.Man geriau tegul dažniau valgo,nors ir vargo daugiau,bet tada jausiu ,kad pastangos neveltui doh.gif .
Pv. vakar ryte pavalge,vakare gal tik koks vienas truputi,o ryte šiandien dar tik 2 pilnai,o kiti 2 miega nors tu ka.Tai nesuprantu,gal nepatinka Tiutelis,bet keisti bijau schmoll.gif .
Dar pilnai neatsimerke,nors pusiau tai jau visi.Laukiu kol pilnai atmerks akeles,pradesiu katinuku konservus duoti,jei tik es g.gif

Šiaip jie visalaika miega,tik kai esti nori pradeda kuistis,čepseti,pacypauja kartais.Bet jei išimi iš guolio ir miegančius ,tada atsibunda ir jau nerimsta ,ieško kur isiknisti,lenda vienas po kitu,lipa ant virsaus vienas kitam.Paemus i rankas ,randa rankove ir lenda gilyn doh.gif .Nesiriečia i kamuoluikus beveik,nes sako,kai pripranta ,tai ir nebesiriečia.
Kai valgyt nori,tai laižo mano pirštus ,čiulpa viska,kas tik papuola wub.gif .

Mielai dabar pasidalinčiau su jumis jais,bet kai paaugs tikrai nabesinores išskirti ju.
Visus išvešiu i kaima ,ten kur ir radau,paliksiu tečio priežiurai.Vietoj vienos kates dar 4 tures.
Pas save nepasiliksiu nei vieno,nors nuosava kiema turiu,bet visgi mieste pavojai tyko g.gif .O namie nesinori laikyti,juolab kate turiu wub.gif

Kartais apima pesimistiškos mintys,ar išgyvens visi g.gif ,o kai sočiai pavalgo ,vel nuveju jas tolyn wub.gif
Atsakyti
Walgo mazai,gal nenori smile.gif juk irgi ne wisada walgot daug..o dar maziukai..stresas maziukas..smile.gif kur man gaut eziuka biggrin.gif tongue.gif noriu to mielo snukucio:) as tikiuosi isgywens:) lb.tikiuosi:) tada jau bus dideli katynai smile.gif spygliuoti smile.gif greit atsimerks smile.gif ir lakstys ..TK TK TK TK..kojytem per kambari biggrin.gif
Atsakyti
na primėtysiu nuorodėlių nuotaikai praskaidrinti ax.gif
ww.youtube.com/watch?v=GJzJAQcuE80&feature=related
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Tai neralu...su kiekwienu kartu noriu wis labiau eziuko..jei anksciau norejau lb,dbr dar labiau..grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vajetau koks fainuolis,kazin kada maniskiai tokie bus g.gif
Šiandien prajuokino. lotuliukas.gif Vienas kakojo doh.gif ,tai kad pasistiebe ant visu keturiu ,išriete nugara,o nenustovi,linguoja i šonus ,kaip laivas per bangas lotuliukas.gif
kitas pasikasyti norejo,irgi kad linguoja doh.gif
Kažkokie guvesni šiandiena wub.gif

AsataN<--,atvažiuok ir pasiimk viena mirksiukas.gif .Bet tik kol mazas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2008 06 12, 21:01)
Vajetau koks fainuolis,kazin kada maniskiai tokie bus  g.gif
Šiandien prajuokino.  lotuliukas.gif Vienas kakojo  doh.gif ,tai kad pasistiebe ant visu keturiu ,išriete nugara,o nenustovi,linguoja i šonus ,kaip laivas per bangas  lotuliukas.gif
kitas pasikasyti norejo,irgi kad linguoja  doh.gif
Kažkokie guvesni šiandiena  wub.gif

AsataN<--,atvažiuok ir pasiimk viena  mirksiukas.gif .Bet tik kol mazas  wub.gif

SIAULUOSE? KIEK IDOMU KAINUOJA NUWARYT.. unsure.gif o nesustresuosiu warksiuko...bijau tiek laiko wezt unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar jūs suprantat, kad tai yra laukinis gyvūnas? gal baikim dėl savo įgeidžiu jaukintis ežiukus, barsukus, beždžionėles? Kam brautis į laukine gamta? Ar tai toks turi būti gyvūno įsigyjimo stimulas: "kur man gaut eziuka noriu to mielo snukucio:) as tikiuosi isgywens:) lb.tikiuosi:)" Tai labai vaikiška ir egoistiška..
Blansyte, tau spaudžiu ranka ir lenkiuos už toki ryžta užauginti našlaičius, tačiau išlik tvirta ir paleisk mažylius atgal į miška kai jie bus savarankiški. Ir žinoma siūlau pasiskambinti į LGGD skyriu, tau tikrai paaiškins kaip elgtis su mažyliais. Aukit ir tvirtėkit.
Atsakyti
ne.kad ir kaip noreciau,nerizikuosiu,kad pas mane numirtu..sad.gif weksiu tada dienu dienas..geriau tegu lika su broliais.. unsure.gif tikrai bijau..
Papildyta:
QUOTE(aisha7 @ 2008 06 12, 22:37)
Mergaitės, ar jūs suprantat, kad tai yra laukinis gyvūnas? gal baikim dėl savo įgeidžiu jaukintis ežiukus, barsukus, beždžionėles? Kam brautis į laukine gamta? Ar tai toks turi būti gyvūno įsigyjimo stimulas: "kur man gaut eziuka  noriu to mielo snukucio:) as tikiuosi isgywens:) lb.tikiuosi:)" Tai labai vaikiška ir egoistiška..
Blansyte, tau spaudžiu ranka ir lenkiuos už toki ryžta užauginti našlaičius, tačiau išlik tvirta ir paleisk mažylius atgal į miška kai jie bus savarankiški. Ir žinoma siūlau pasiskambinti į LGGD skyriu, tau tikrai paaiškins kaip elgtis su mažyliais. Aukit ir tvirtėkit.

kodel taisp sakai..tai jei ju mamyte mire,ir jiuos meme..jie pripras,but ,kad juos matintu...ir kas tada? juos isleidziat jie gi mirs..nes jie nzno kaip medzioti..kaip ir wilkiuka pasiimk i namus..kai jam mesos paduodi,o laukuose kas paduos? mirs badu.nes jie per mazi.ju mama turi juos mokyti kaip gywent.o jei jos nera,tai kai atsimerkia tegu rupinasi kazkas jais.nenoriu tiesiog wezt tokia kelione jo..man per daug skaudu bus,jei numirs..tegu auga kieme,diedukas pamaitints..smile.gif gal kada as rasiu pati,be mamytes irgi lb.rupinsiuos..smile.gif kaip ir jus smile.gif Blansyte
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2008 06 12, 10:38)
Labas visoms.
Štai dar viena naktele ištempem. 
Labiausiai vargina ,tai kad jie valgyti prašo tik karta per diena,o jei kišu ,kai patys neprašo,tai streikuoja,neprasižioja.Man geriau tegul dažniau valgo,nors ir vargo daugiau,bet tada jausiu ,kad pastangos neveltui  .
Pv. vakar ryte pavalge,vakare gal tik koks vienas truputi,o ryte šiandien dar tik 2 pilnai,o kiti 2 miega nors tu ka.Tai nesuprantu,gal nepatinka Tiutelis,bet keisti bijau 
Dar pilnai neatsimerke,nors pusiau tai jau visi.Laukiu kol pilnai atmerks akeles,pradesiu katinuku konservus duoti,jei tik es 

Šiaip jie visalaika miega,tik kai esti nori pradeda kuistis,čepseti,pacypauja kartais.Bet jei išimi iš guolio ir miegančius ,tada atsibunda ir jau nerimsta ,ieško kur isiknisti,lenda vienas po kitu,lipa ant virsaus vienas kitam.Paemus i rankas ,randa rankove ir lenda gilyn  doh.gif .Nesiriečia i kamuoluikus beveik,nes sako,kai pripranta ,tai ir nebesiriečia.
Kai valgyt nori,tai laižo mano pirštus ,čiulpa viska,kas tik papuola  wub.gif .

Mielai dabar pasidalinčiau su jumis jais,bet kai paaugs tikrai nabesinores išskirti ju.
Visus išvešiu i kaima ,ten kur ir radau,paliksiu tečio priežiurai.Vietoj vienos kates dar 4 tures.
Pas save nepasiliksiu nei vieno,nors nuosava kiema turiu,bet visgi mieste pavojai tyko  g.gif .O namie nesinori laikyti,juolab kate turiu  wub.gif

Kartais apima pesimistiškos mintys,ar išgyvens visi  g.gif ,o kai sočiai pavalgo ,vel nuveju jas tolyn  wub.gif

kaip keista, kad jie tik karta i diena valgo g.gif mazu grauziku like jaunikliai kol dar visai maziukai turi but maitinami kas dvi valandas visa para, cia eziukai - bet vis tiek kad taip retai valgytu... unsure.gif

QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 12, 15:16)
Walgo mazai,gal nenori smile.gif juk irgi ne wisada walgot daug..o dar maziukai..stresas maziukas..smile.gif kur man gaut eziuka biggrin.gif tongue.gif noriu to mielo snukucio:) as tikiuosi isgywens:) lb.tikiuosi:) tada jau bus dideli katynai smile.gif spygliuoti smile.gif greit atsimerks smile.gif ir lakstys ..TK TK TK TK..kojytem per kambari biggrin.gif

As ir uz tai kad laukiniai gyvunai gyventu laisveje gamtoje, bet jei jie prie zmogaus pripras ir nebijos priesu, nuo kuriu gyvendami gamtoje sleptusi, o taip pat nemokedami patys susirasti maisto - paleisti i laisve zus, gal eitu juos kaip nors adaptuoti prie laisves... g.gif arba visa gyvenima reiks kam nors juos priziuret unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2008 06 12, 21:37)
Mergaitės, ar jūs suprantat, kad tai yra laukinis gyvūnas? gal baikim dėl savo įgeidžiu jaukintis ežiukus, barsukus, beždžionėles? Kam brautis į laukine gamta? Ar tai toks turi būti gyvūno įsigyjimo stimulas: "kur man gaut eziuka  noriu to mielo snukucio:) as tikiuosi isgywens:) lb.tikiuosi:)" Tai labai vaikiška ir egoistiška..
Blansyte, tau spaudžiu ranka ir lenkiuos už toki ryžta užauginti našlaičius, tačiau išlik tvirta ir paleisk mažylius atgal į miška kai jie bus savarankiški. Ir žinoma siūlau pasiskambinti į LGGD skyriu, tau tikrai paaiškins kaip elgtis su mažyliais. Aukit ir tvirtėkit.

jau skambinau,i visiska laisve jie grizti vargu ar begales.tiesiog nesugebes patys maistu pasirupinti .Ir taip,patare kuo greiciau,paaugus pieno atsisakyti,nes labai pripranta,bet serti juos vistiek reikes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 12 birželio 2008 - 21:20
nežinau tai gandai ar tiesa, bet esu girdėjusi tokį dalyką, kad tuos gyvūnus, kurie gyveno pas žmones iš leidus į laukinę gamtą kiti gentainiai, žvėrys užmuša, nes jie atsineša žmogaus kvapą ir šiaip yra kitokie, nemoka elgtis kaip tikri žvėrys...
tai manau, kad čia jau turi likti naminukai-pukšiukai ax.gif
Atsakyti
manau,kad tame yra tiesos doh.gif
Atsakyti