Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

Na mes ir esam nevedę ir planavom 2.gif
Neplanavom tuoktis.
Bet kai sužinojau, kad aš nestuke.gif .
Tai kažkaip labai greit nusprendėm, kad reikėtų susituokti. Netik dėl leliuko, bet ir dėl savęs. Nesinorėjo, kad 2.gif gimtų nesantuokoj. O ir tie popieriai doh.gif
Tai labai greit suorganizavom ir po 2 mėn tuokiamės. nestuke.gif Bus kažkiek virš 3 mėn. Manau jausiuos gerai. Ir nieko bloga čia nematau. ax.gif

Kai pasakėm tėvams kad tuokiamės tai jie tik atsakė "Pagaliau" biggrin.gif
Atsakyti
gali tuoktis kada tik tinkama smile.gif zinau,kad tavo nuomones siaip ar taip niekas nepakeis, bet labai gerai issiaikink istatymus,nes ir as kazka girdejau,kad jei vaikas gimsta neesant santuokai uzregistruotai CMB, moteris skaitosi vienisa motina...o kai santuoka iragistruojama CMB tada vaikas turi buti ivaikintas...ivaikinti savo vaika, jega,ane?
o tas CMB tai galit tiesiog nueit ir susirasyt uz 20lt,o paskui su visom ceremonijosm susituoksit baznycioj...taigi,labai gerai issiaiskinkit,kad nebutu nesamoniu paskui mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai nėra kaip Ramunita sake, savo vaiko nereikia ivaikinti. Jei vaikas gimsta jo tevam nesusituokus, norint ji iregistruot reikes abiem eiti pas notara, kad patvirtintu pareiskima, del tevystes nustatymo, o paskui i CMB. Kiek sudetingesne procedura nei susituokusiems.
Atsakyti
Sveikutes,

mes irgi planavom vestuves rudeni, bet nelabai rimtai, o kai suzinojom, kad laukiuosi, tai nusprendem susituokti butent rudeni. Tik va nebezinau kaip atrodysiu 5 menesy nescia blink.gif ir kokia suknele siutis.... Gal kas turi kokiu ideju????
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2005 07 01, 16:43)
Sveikutes,

mes irgi planavom vestuves rudeni, bet nelabai rimtai, o kai suzinojom, kad laukiuosi, tai nusprendem susituokti butent rudeni. Tik va nebezinau kaip atrodysiu 5 menesy nescia  blink.gif ir kokia suknele siutis.... Gal kas turi kokiu ideju????

normaliai atrodysi smile.gif
ash tekejau 17 savaichiu lapkrichio menesi.
mudvi su dizainere pamastem, kad ner chia ko pilvuko slapstyti, kaip tik - reikia paryshkinti thumbup.gif tai ir nusimezgiau (salone) ilga siaura kremines spalvos vilnone suknele su kapishonu ir ilgom rankovem, nuspirkau tokios pat spalvos batelius ir uzhsisakiau ilga svyranchia puokshte ish zhalsvu orchideju ir kreminiu rozhychiu (i geliu salona buvau nusineshusi suknele). tikrai neblogas vaizdelis buvo smile.gif
Atsakyti
mes iki vestuvių tikrai saugojomės, kad 2.gif nebūtų, nes truputėlį norėjosi apsitvarkyti buitį, bet buitis matyt ir tebuvo vienintelė priežastis palaukti unsure.gif bet ir šiaip- mūsų tokia nuostata, kad vaikai tik po vestuvių 4u.gif

kai teka nėščia jaunoji man visiškai nėra baisu, kaip jau yra taip 4u.gif tiesa, gana kvailoka, kad į bažnyčią ar santuokos rūmus eina su rūtų vainikėliu- kai pilviukas pūpso, galėtų jau neberodyti šio ,,nekaltybės simbolio" biggrin.gif bent skirtingiems žmonėms, skirtinga jo reikšmė...

taigi man regis geriau tuoktis, kol vaikutis dar negimė, nes pvz man (čia tik mano asmeninė nuomonė) atrodo juokingai kai vaikui sukanka 2-3-4-5 metai tėvai susituokia, dukros neša nuometus, sūnūs žiedus biggrin.gif suprantu jei tai antra santuoka, arba šiaip taip išėjo... bet.....esu sutikusi žmonių, kurie specialiai nesituokia, nes jų svajonė, kad jų paaugę vaikai dalyvautų savo tėvų vestuvėse....va šito tikrai nesuprantu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif Vien tas jausmas, kad nestuke.gif sukelia nepaprastų jausmų. Kažkada aš sakiau, kad nesituoksiu būdama nestuke.gif bet console.gif
Atsakyti
neseniai dalyvavau vienose vestuvėse.
Parodija man buvo ir tiek. Jaunoji 7 mėn. nėščia, įsispraudė į baltą nuotakos suknelę, užsikabino rūtų vainiką, taip taip-ne vanikėlį, o vainiką, negana to, jai dar jaunikis įsegė lotuliukas.gif tą vainiką.
Žodžiu buvo žiauru.
Neturiu nieko prieš, kai tuokiasi su vaikiuku, bet šaunu, kai įvertinama situacija ir nedaromas cirkas.
Ateina 24 val. ir tada prasideda rūtų vainkėlio apraudojimo ceremonija, svočia skaito žodžius, kad ateina mergelei pirma naktelė, o iš po stalo pilvas į lėkštę lipa... Fu....
Aplamai nebūčiau tekėjusi, jei jau nėštumas būtų antroje pusėje. Vaikiuko ir savęs neapkraučiau. Dabar per savo vestuvių naktį jaunoji visą naktį praverkė nuo nežmoniško ištinusių kojų skausmo. O kam to reikia? Pavardę ir taip vaikas tėvo gaus...
O jei jau tekėjo, tai sunknelę galėjo pagal savo situaciją kokią laisvesnę išsirinkti ir be tų cirkų. Net dabar nuo šlykštumo purto
wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(mazela @ 2005 08 02, 10:34)
4u.gif  Vien tas jausmas, kad  nestuke.gif  sukelia nepaprastų jausmų. Kažkada aš sakiau, kad nesituoksiu būdama  nestuke.gif  bet console.gif


na va, visad norėjau, kad tie 2 jausmai tarpusavyje nesusipintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 02, 22:23)
mes iki vestuvių tikrai saugojomės, kad 2.gif nebūtų, nes truputėlį norėjosi apsitvarkyti buitį, bet buitis matyt ir tebuvo vienintelė priežastis palaukti unsure.gif bet ir šiaip- mūsų tokia nuostata, kad vaikai tik po vestuvių 4u.gif 

kai teka nėščia jaunoji man visiškai nėra baisu, kaip jau yra taip 4u.gif tiesa, gana kvailoka, kad į bažnyčią ar santuokos rūmus eina su rūtų vainikėliu- kai pilviukas pūpso, galėtų jau neberodyti šio ,,nekaltybės simbolio"  biggrin.gif bent skirtingiems žmonėms, skirtinga jo reikšmė...

taigi man regis geriau tuoktis, kol vaikutis dar negimė, nes pvz man (čia tik mano asmeninė nuomonė) atrodo juokingai kai vaikui sukanka 2-3-4-5 metai tėvai susituokia, dukros neša nuometus, sūnūs žiedus biggrin.gif suprantu jei tai antra santuoka, arba šiaip taip išėjo... bet.....esu sutikusi žmonių, kurie specialiai nesituokia, nes jų svajonė, kad jų paaugę vaikai dalyvautų savo tėvų vestuvėse....va šito tikrai nesuprantu schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

O man kaip tik graziau kada vaikai nesa ziedus ar nuometa, nei nescia nuotaka.
Man patinka kai viskas vyksta naturaliai, o ne kazko pastumeta. Vestuves reikia kelti tada kada jauti kad to nori. Jei zmonems norisi susituokti kada jaunoji nescia tai jau ju reikalas. Bet viska reikia apmastyti. Ar jie tuoktusi butent ta diena jei nebutu pastojimo, jei atsakymas teigiamas, tai puiku.
Atsakyti
As tuokiausi , kai buvau jau 4 men. nescia. Buvau pati papilnejusi, bet pilvelis nebuvo dar didelis. Suknele man pasiuvo drauge, tiksliau atskirai korseta ir pusilgi sijona su tiuliniu pasijoniu, kuri sekmingai nesioju ir dabar, derindama ivairius svarkelius ar palaidines.
Bet idomiausia, kad iki vestuviu as labai blogai jauciausi, du kartus gulejau ligonineje su gresenciu persileidimu. Vis galvojau, kaip as istversiu tas vestuves, nors jos buvo labai kuklios. Taciau stebuklas- diena pries vestuves pasijauciau labai gerai, pagaliau nustojo mausti ir tempti pilvo apacia. Tad su sveciais isbuvau iki 4 val. ryto rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuko @ 2006 08 01, 19:59)
neseniai dalyvavau vienose vestuvėse.
Parodija man buvo ir tiek. Jaunoji 7 mėn. nėščia, įsispraudė į baltą nuotakos suknelę, užsikabino rūtų vainiką, taip taip-ne vanikėlį, o vainiką, negana to, jai dar jaunikis įsegė  lotuliukas.gif tą vainiką.
Žodžiu buvo žiauru.
Neturiu nieko prieš, kai tuokiasi su vaikiuku, bet šaunu, kai įvertinama situacija ir nedaromas cirkas.
Ateina 24 val. ir tada prasideda rūtų vainkėlio apraudojimo ceremonija, svočia skaito žodžius, kad ateina mergelei pirma naktelė, o iš po stalo pilvas į lėkštę lipa... Fu....
Aplamai nebūčiau tekėjusi, jei jau nėštumas būtų antroje pusėje. Vaikiuko ir savęs neapkraučiau. Dabar per savo vestuvių naktį jaunoji visą naktį praverkė nuo nežmoniško ištinusių kojų skausmo. O kam to reikia? Pavardę ir taip vaikas tėvo gaus...
O jei jau tekėjo, tai sunknelę galėjo pagal savo situaciją kokią laisvesnę išsirinkti ir be tų cirkų. Net dabar nuo šlykštumo purto
wacko.gif

ui, tokie cirkai tai tikrai nereikalingi... blink.gif
rutu vainikelis nesciai nuotakai g.gif
jei jau atsiranda nauja gyvybe, jau vien tas faktas yra svente! kai teki budama nestuke.gif , tai galima atsvest dviguba proga smile.gif ir pilvelio visai nereiketu slept tongue.gif
beje, mane per vestuves ir taip pykino, nes buvau neissimiegojus, ir apetita atgavau tik po keliu dienu (prisimenu, atnesa mums silta valgyt neriebu vistienos karbonada su grybu padazu ir darzovem, o as tik puse teiveikiau, kai kita puse dejau i jaunojo lekste, ta tik slept ant sukneles! doh.gif bet greit issivale).. doh.gif
Atsakyti