Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

Taip, pilvelio tikrai nereika slepti. Ir man visai grazu, kai jaunosios pasisiuva koki rubeli, kuris graziai ta pilveli pabrezia. Manau, kad galima tuoktis ir su labai dideliu pilveliu. Svarbu, kad sau ir kitiems graziai atrodytumet bei pajustumet svente. Na, bet jei blogai jauciates, nestumas komplikuotas, gal tada reiktu su vestuvem neskubet. Pavyzdziui, mano drauge susituoke tik tada, kai pagimde ir registravo vaikelio gimima bei santuoka ta pacia diena.
Atsakyti
Aš tekėjau būdama 5mėn. nėščia.Tekėjau tikrai ne dėl vaikelio,mat mes jau prieš daugiau nei pusę metų buvom padavę pareiškimus ir išsirinkę vestuvių datą. Savo pilvuko tikrai neslėpiau.Jaučiausi super gerai.Tik jau po visų pasivaišinimų tortais ir šokių pasijuto nuovargis.Vestuves susiorganizavom per 3mėn. biggrin.gif
Atsakyti
as tuokiausi kai man jau 3menbuvo ir viskas buvo thumbup.gif nors siaip dar nebuvo pasibaiges pykinimu periodas, bet butent ta diena vaikiukas leido man gerai jaustis ir nebuvo nei pykinimu nei vemimu, jauciausi tikrai labai gerai. o ir nuovargio didelio nebuvo ir sokau ir visa kita dariau.. smile.gif
Atsakyti
Ziuriu si tema truputi pasenusi ax.gif
As irgi esu tokioj situacijoj, kad esu nestuke.gif ir isteku. Na ne paslaptis, kai tekesiu bus 8 men doh.gif zinau, cia esate laaaaabai kategoriskos kai kurios. Pradzioj nestumo visiems "visa gerkle" rekiau, kad vestuves tik po gimdymo. Bet... Na jauciuosi puikiai, per visa nestumo joooookiu (tfu tfu tfu) blogumu nejutau ir dabar del savo pilvelio jokio diskomforto nejauciu. Na pilvelis pagal kitu ta laika atitinkanciu maniskis yra mazesnis. O tuoktis turbut paskatino tai,kad atsirado poreikis visgi buti seima... zodziu, turim 1 menesiuka. Jokio rutu vainikelio nebus ir jokiu tradiciju irgi nebus. Artimiausi zmones tik. Man toks variantas, kad pirma metrikacija CMB o po to gal po keliu metu baznycioje yra visiskai nepriimtinas. Vestuves turi vykta viena karta. Ir manau, kad vaikeliui jei seimoje viskas gerai, jokio skirtumo nera ,kada mes busime susituoke. Tai musu svente. Ir seip, laikai gi keiciasi, kaip poziuris i vestuves po gimtymo keiciasi, taip ir vaikai ateiti manau nekreips demesio ar tevai tuokesi is reikalo ar ne. Kiekviena zinome kas mums geriausia. Kaip sakoma - pats planuok, o likimas pasijuoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2007 10 29, 19:21)
Kiekviena zinome kas mums geriausia. Kaip sakoma - pats planuok, o likimas pasijuoks  biggrin.gif


Visiskai sutinku! Planavome su draugu vestuves kitais metais, o ir as dar ir karjeros laiptukais norejau palypeti ax.gif planavom, planavom ir prisiplanavom nestuke.gif lotuliukas.gif . Todel greitai suorganizavom vestuves, buvo 5men kai tuokemes. jauciausi thumbup.gif . Ir viskas kuo pukiausiai. O su vyru net dziaugiames kad viskas taip greit isejo!! Taigi musu dukryte pakoregavo taip kaip jai norejosi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ką pasirinktumėte / pasirinkote - ar tekėti nėščiai, kad vaikelis gimtų santuokoje, gautų tvarkingą gimimo liudijimą su vienodomis tėvelių pavardėmis ir t.t. ar nekreiptumėte dėmesio į formalumus ir jau geriau atšvęstumėte šį įvykį po vaikelio gimimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skystar: 09 birželio 2008 - 13:42
QUOTE(skystar @ 2008 06 09, 14:41)
Ką pasirinktumėte / pasirinkote - ar tekėti nėščiai, kad vaikelis gimtų santuokoje, gautų tvarkingą gimimo liudijimą su vienodomis tėvelių pavardėmis ir t.t. ar nekreiptumėte dėmesio į formalumus ir jau geriau atšvęstumėte šį įvykį po vaikelio gimimo  g.gif



Priklauso nuo termino. Jei kokie 3-4 mėnesiai, tai tikrai tekėčiau. Nenorėčiau tekėti 7-9 mėnesį. Nors kai nešėme pareiškimus iki vestuvių buvo likę 9 mėnesiai. Jei būčiau pastojusi per tą laiką, vargu ar būčiau atidėjusi vestuves. Tik gal pačios vestuvės būtų kiek kitokios.
Atsakyti
Aš tai grynai tik savo nuomonę pasakysiu, kaip aš daryčiau. Vestuvių besilaukdama nekelčiau, susirašyčiau ir sio, kad vaikas gimtų šeimoj, o paskui po kokių metų + ar - krikšyčiau vaiką ir apsiženyčiau, padaryčiau dvigubą balių. Dar kartą pasikartosiu, kad nieko neįžeist aš tik pasakiau savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 06 09, 16:02)
Aš tai grynai tik savo nuomonę pasakysiu, kaip aš daryčiau. Vestuvių besilaukdama nekelčiau, susirašyčiau ir sio, kad vaikas gimtų šeimoj, o paskui po kokių metų + ar - krikšyčiau vaiką ir apsiženyčiau, padaryčiau dvigubą balių. Dar kartą pasikartosiu, kad nieko neįžeist aš tik pasakiau savo nuomonę.

Visiškai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano nuomone netekeciau irgi,palaukciau kol gimtu vaikas,kol jas sueis pora metu tada iskelciau vestuves.su pilvu teketi nesinori,o kad ir 2 ar 3 menuo vistiek gerti negalesiu,jei dar pykinimai aisku nuo organizmo priklauso rolleyes.gif bet tokia mano nuomone as netekeciau palaukciau kol gims vaikutis ir jam paugejus tekeciau o del pavardes spesiu manau jam vyro duoti o jei pabegs vyras ar butu taip kad kazkas neiseitu vistiek galima suteikt jam vyro pavarde.arba duoti savo.
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 06 09, 16:02)
Aš tai grynai tik savo nuomonę pasakysiu, kaip aš daryčiau. Vestuvių besilaukdama nekelčiau, susirašyčiau ir sio, kad vaikas gimtų šeimoj, o paskui po kokių metų + ar - krikšyčiau vaiką ir apsiženyčiau, padaryčiau dvigubą balių. Dar kartą pasikartosiu, kad nieko neįžeist aš tik pasakiau savo nuomonę.


Tai aš ne apie balių ir klausiau, pabaliavot aišku, kad smagiau, kai gali iš širdies lotuliukas.gif . Va man dabar klausimas staaaaačias ir stovi, kad gal reiktų susirašyti Metrikacijos biure, kad vaikelio gimimo liudijime tėveliai tvarkingai atrodytų, kažkaip man rodos nelabai, kai tėveliai bus nurodyti skirtingų pavardžių, o juk gimimo liudijimas visam gyvenimui išduodamas g.gif. Tiesiog pasimetėm su MB apmąstymuose unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Lars @ 2008 06 09, 16:02)
... Dar kartą pasikartosiu, kad nieko neįžeist aš tik pasakiau savo nuomonę.


Nemanau, kad kažkas įsižeistų. Tiesiog dalinamės mintimis ir patirtimi, kiekvieno ji gali būti laaabai skirtinga. O aš labai dėkoju visoms, kurios atsiliepė ir atsilieps good.gif , nes pati šiuo metu desperatiškai ieškau tų pliusų ir minusų, o laikas eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skystar @ 2008 06 09, 16:16)
Tai aš ne apie balių ir klausiau, pabaliavot aišku, kad smagiau, kai gali iš širdies  lotuliukas.gif . Va man dabar klausimas staaaaačias ir stovi, kad gal reiktų susirašyti Metrikacijos biure, kad vaikelio gimimo liudijime tėveliai tvarkingai atrodytų, kažkaip man rodos nelabai, kai tėveliai bus nurodyti skirtingų pavardžių, o juk gimimo liudijimas visam gyvenimui išduodamas  g.gif. Tiesiog pasimetėm su MB  apmąstymuose unsure.gif

Papildyta:
Nemanau, kad kažkas įsižeistų. Tiesiog dalinamės mintimis ir patirtimi, kiekvieno ji gali būti laaabai skirtinga. O aš labai dėkoju visoms, kurios atsiliepė ir atsilieps good.gif , nes pati šiuo metu desperatiškai ieškau tų pliusų ir minusų, o laikas eina  smile.gif

Aš irgi ne apie balių kalbėjau, aš aplamai apie situaciją. Manau susirašyt reiktų. Sėkmės!

P.S o įsižeidžainčių čia labai daug.
Atsakyti