Įkraunama...
Įkraunama...

Veršvų pradinė mokykla

mano pirmokėlis nuo rugsėjo eis į Veršvų pradinę.
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2012 04 05, 10:16)
Laba 4u.gif
O kurios geresnes mokytojos?


Mokytoja Lina thumbup.gif Ji kaip tik isleidzia ketvirtokus, tures pirmokus nuo rugsejo.
Atsakyti
Pati esu baigus veršvų vidurinę, kai mokiausi vid.mano brolis ėjo į pradinę, tikrai labai gerai ten buvo. Jį mokė mokytoja Macijauskienė, na man ji begalo patiko. Neskirstė vaikų, visi vienodai mylimi buvo, prižiūrėti ir tikrai gerai ruošiami, begalo gaila buvo skirtis.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 04 05, 13:26)
mano pirmokėlis nuo rugsėjo eis į Veršvų pradinę.

Gal jau zinot pas kuria mokytoja ax.gif ?

QUOTE(Spragtukas @ 2012 04 06, 23:04)
Mokytoja Lina  thumbup.gif Ji kaip tik isleidzia ketvirtokus, tures pirmokus nuo rugsejo.

Pasiprasem pas sia mokytoja rolleyes.gif . Po poros dienu eisim susipazinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2012 06 01, 17:02)
Gal jau zinot pas kuria mokytoja ax.gif ?
Pasiprasem pas sia mokytoja rolleyes.gif . Po poros dienu eisim susipazinti ax.gif


prašėmės pas Liną, pirmadienį bus matyt biggrin.gif
Atsakyti
na va, maniškis 1A klasėj pas mokytoją Liną.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 06 04, 09:26)
na va, maniškis 1A klasėj pas mokytoją Liną.

Bus klasiokai su mano sunumi smile.gif

Pirmi ispudziai thumbup.gif , mokyklele sutvarkyta, jauki. Apie mokytoja nuomones dar neturiu rolleyes.gif , bet sunui viskas patiko ir draugai, ir mokytoja, ir pati mokykla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2012 06 05, 08:22)
Bus klasiokai su mano sunumi smile.gif

Pirmi ispudziai thumbup.gif , mokyklele sutvarkyta, jauki. Apie mokytoja nuomones dar neturiu rolleyes.gif , bet sunui viskas patiko ir draugai, ir mokytoja, ir pati mokykla smile.gif


mano sūnus grįžęs pasakė, kad į mokyklą eis (iš pradžių deklaravo, kad ne, nes darželis geriau). Jam kilo klausimas,. kodėl nedavė pietų ir kodėl nėra lovų, nes kaip jie miegos biggrin.gif

Kur pirksite uniformą?
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 06 05, 10:56)
mano sūnus grįžęs pasakė, kad į mokyklą eis (iš pradžių deklaravo, kad ne, nes darželis geriau). Jam kilo klausimas,. kodėl nedavė pietų ir kodėl nėra lovų, nes kaip jie miegos biggrin.gif

Kur pirksite uniformą?

lotuliukas.gif
Mano, kai atejau pasiimti, tai liudnu balseliu sake: tai ka, jau viskas biggrin.gif
Uniformos bandysim bazej ieskoti. Negavom jo ugiui tinkamos
Atsakyti
Mums irgi nepasisekė. Šturmuosim bazę pioneer.gif

o tai šokių pamokų kaip privalomų nebus, kad tų "čežkių" nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 06 05, 12:53)
o tai šokių pamokų kaip privalomų nebus, kad tų "čežkių" nereikia?  g.gif

Kaip suprantu, tai sokiai pasirenkamas dalykas. Maniskis pasirinko teatra, nors mes su vyru labiau linke buvom i sokius ar muzika ji leisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2012 06 05, 12:08)
Kaip suprantu, tai sokiai pasirenkamas dalykas. Maniskis pasirinko teatra, nors mes su vyru labiau linke buvom i sokius ar muzika ji leisti ax.gif


Manasis pasirinko dailę biggrin.gif bet dar labai nori į keremiką.
Atsakyti