Įkraunama...
Įkraunama...

Veršvų pradinė mokykla

Aš turiu nupirkus dvejus baltus. Mausiu golfus, marškinėlius vienspalvius. Kažkaip man atrodo, kad su marškiniais bus nepatogu visą laiką. O ta žalia spalva tokia bjauroka, sunkiai pritaikoma doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kas baigėte jau šią mokyklą ir turite tvarkingą uniformą parduoti? Reikia mergaitei ( ūgis apie 140 cm) ax.gif
Į až 4u.gif
Atsakyti
gal kas lankot pradine galit biski papasakot? smile.gif iki keliu buna prailginta grupe? koks mokestis?
kiek mokate uz pietus ir vakariene?
ar pirmoje klaseje kokie bureliai yra? buciau dekinga smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
mes šiemet į pirmą klasę atvedėme savo bernužėlį. Kol kas už pietus rinko po 4lt. Prailginta grupė 2lt/val. Prailgintos grupės laikas pagal tėvų pageidavimą.
Galima buvo rinktis dailę, keremiką, muziką, šokius, teatrą, futbolą, sportą.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 09 07, 12:27)
mes šiemet į pirmą klasę atvedėme savo bernužėlį. Kol kas už pietus rinko po 4lt. Prailginta grupė 2lt/val. Prailgintos grupės laikas pagal tėvų pageidavimą.
Galima buvo rinktis dailę, keremiką, muziką, šokius, teatrą, futbolą, sportą.

nu kad ne pagal pageidavima, o tik iki 16 val... Vat cia ir pagrindine problema, nes dauguma teveliu dirba bent iki 17 val sad.gif pusryciai kainuoja 4 lt, o pietus dar 6 lt
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2012 09 08, 17:21)
nu kad ne pagal pageidavima, o tik iki 16 val... Vat cia ir pagrindine problema, nes dauguma teveliu dirba bent iki 17 val sad.gif pusryciai kainuoja 4 lt, o pietus dar 6 lt


mums auklėtoja nieko neminėjo g.gif sakė rašyt "iki kada pageidaujate". Kito pranešimo dar nebuvo, nes dar ir grupės nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2012 09 08, 18:21)
nu kad ne pagal pageidavima, o tik iki 16 val... Vat cia ir pagrindine problema, nes dauguma teveliu dirba bent iki 17 val sad.gif pusryciai kainuoja 4 lt, o pietus dar 6 lt

Mums tai sake, kad pagal pageidavima iki 17h. Taciau girdejau kaip prailgintos grupes mokytoja sake, kad jei bus tik koks vienas ar du vaikai iki 17h, tai jiems neapsimoka but tiek. O del pusryciu ir pietu, tai kazkaip keistai... Sriuba, antras ir gerimas kainuoja 4lt. Tik, kad bent jau musiskiai labai anksti valgo, po pirmos pamokos. Bet nesuprantu kodel pietus 6lt, ka dar viena patiekala prideda g.gif blink.gif ?
Atsakyti
kalbėjau su auklėtoja. Pietų visiem neperka, vaikai pasiima ką nori ir susimoka patys. Ji sakė, kad pietūs kažkur 4lt.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 09 11, 11:42)
kalbėjau su auklėtoja. Pietų visiem neperka, vaikai pasiima ką nori ir susimoka patys. Ji sakė, kad pietūs kažkur 4lt.

Mano pats perkasi, tai jis sriubos nevalgo ir moka 3lt
Papildyta:
Tai 6lt tikrai negali buti schmoll.gif
Atsakyti
žiūrėjau, kad maltinukas 3lt, tai jei dar gėrimas, bus iki 4lt. Jau irgi pats pirkosi.
Atsakyti
keistai kazkaip. dauguma tikrai dirba iki 17h tai pasiimti vaikus suspetu tik 17.30 .. ir tas "neapsimoka" irgi kazkaip keistai. o ar tie vaikuciai susigaudo ka jiems ten pirkti ir kiek moketi g.gif man labiau patinka kai buna viskas nupirkta ir paduota tada bent ramu kad pavalgys o dabar det kasdien kad pinigus nesiotusi, pastoviai smulkiu turek, pavalgys nepavalgys doh.gif zodziu g.gif bet kokiu atveju aciu uz atsakymus atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
man dėl to irgi neramu, bet viskas lyg ir gerai baigėsi. Reiks smulkiais duot, metaliniais litais, gal lengviau vaikus bus
Atsakyti