Įkraunama...
Įkraunama...

Veršvų pradinė mokykla

man labai patinka kur teveliai sumoka uz visa savaite uz maista ir vaikui praktiskai nieko gali nebeduot. ideda pirmokui lita kad bulkute iseitu ar pan. bet det vaikui i mokykla 4-5lt, kai jis pirmokas... g.gif oi nezinau..
Atsakyti
Nesuprantu diskusijos esmes. Tai, jei norit, galit susimoketi uz visa savaite ir nereikes vaikui duoti pinigu. As pvz nenoriu pirkti sriubos ar kokio kito vaiko nemegstamo patiekalo, kuris bus ismestas i atliekas, o vaikas liks alkanas. Man gaila taip metyti pinigus, todel as vaikui duodu pinigus ir jis mokytojos priziurimas nusiperka ta ka nori. Aisku ne kokius saldumynus, o normalu maista. Jis yra maistui isrankus ir labai nevalgus, todel man taip yra patogiau ir ramiau, kad jis bus pavalges.
Atsakyti
Sveikos, mamos, gal zinot, kas bus pirmokeliu mokytojos nuo kt. mokslo metu? Aisku, gal dar anksti klausti, taciau svarstome galimybe leisti ir mazaja i sia mokyklele nuo kt. metu. Jei turite kokiu ziniu, prasome pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Gal esamu ketvirtoku teveliai galetu pasidalinti savo pastebejimais apie mokytoja Ilona Bubliene? buciau dekinga, nes girdejau kad labai gera mokytoja, bet tik idomu ar tos nuogirdos teisingos
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 03 19, 12:48)
Gal esamu ketvirtoku teveliai galetu pasidalinti savo pastebejimais apie mokytoja Ilona Bubliene? buciau dekinga, nes girdejau kad labai gera mokytoja, bet tik idomu ar tos nuogirdos teisingos


O as apie mokytoja Rasa noreciau paklausti :-) Ji siemet turi priesmokyklinukus, juos nuo rugsejo i mokykla ves,iki pat ketvirtos klases. Gal kuriu vaikuciai mokosi pas ja ar anksciau mokesi?
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 03 19, 13:48)
Gal esamu ketvirtoku teveliai galetu pasidalinti savo pastebejimais apie mokytoja Ilona Bubliene? buciau dekinga, nes girdejau kad labai gera mokytoja, bet tik idomu ar tos nuogirdos teisingos

Sveika mano dukra ketvirtoke mokosi pas sia mokytoja, gaila kad pavasari teks skirtis su ja. Galiu pasakyti kad tikrai superine, nuostabi mokytoja verta tik dau geru zodziu. Domisi savo auletiniais netik ka jie veikia mokykoje ir kaip mokosi, bet ir ka jie veikia uz mokyklos ribu. Matydama vaika po pamoku ne skubanti namo o kazkur kazka veikianti visada paskambina ir informuoja tevus. Dukra ir tik gerais zodziais sneka apie sia mokytoja, ir liudna prabyla gaila kad teks su ja issiskirti.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2013 03 20, 09:29)
O as apie mokytoja Rasa noreciau paklausti :-) Ji siemet turi priesmokyklinukus, juos nuo rugsejo i mokykla ves,iki pat ketvirtos klases. Gal kuriu vaikuciai mokosi pas ja ar anksciau mokesi?

Jei ta pati kur sporto bureli veda, tai thumbup.gif . Pirma karta kai isgirdau jos bendravima su vaikais, tai pagalvojau, kad kazkurio labai rupestinga mama biggrin.gif . Nezinau, kaip ji siaip ruosia mokinius, bet jos bendravimas su jais man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2013 03 24, 14:16)
Jei ta pati kur sporto bureli veda, tai thumbup.gif . Pirma karta kai isgirdau jos bendravima su vaikais, tai pagalvojau, kad kazkurio labai rupestinga mama biggrin.gif . Nezinau, kaip ji siaip ruosia mokinius, bet jos bendravimas su jais man labai patinka thumbup.gif


Ko gero, ta pati... g.gif Ji anksciau kuno kultura vede pradinukams, dabar turi priesmokyklinukus.Na, man ji labai rupestinga ir maloni atrodo. Reik tiketis, kad ta pati galesiu pasakyti mamoms po 4-eriu metu mokymosi pas sia mokytoja smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Noriu paklausti gal kas zinote kokios mokytojos mokys pirmokelius nuo 2014m. rugsejo? Laukiu ir atsiliepimu, jei kurios nors vaikas eina i ketvirta klase dabar... smile.gif
Is anksto aciu!
Atsakyti
O gal zinot kokia mokytoja nuo 2014 m. rugsejo prismokyklinukus mokins? Ir dar labai aktualus klausimas kiek vaiku buna klasese?
Atsakyti
neaktyvios sioj temoj mamytes biggrin.gif o mane domina atsiliepimai apie dabartiniu trecioku (busimu ketvirtoku) mokytojas. Si mokykla mums priklauso pagal gyv. vieta, i pirma klase keliausim 2015 m. rugseji. Yra galimybe rinktis silainiu mokyklas. Kazkada Versvu mokykla buvo uzsitarnavus nekokia reputacija. Ar neprasausim jei rinksimes ja? g.gif Aisku svarbiausias vaidmuo tenka mokytojai, ne mokyklai... Todel idomus visi pasisakymai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2014 06 03, 12:50)
neaktyvios sioj temoj mamytes  biggrin.gif o mane domina atsiliepimai apie dabartiniu trecioku (busimu ketvirtoku) mokytojas. Si mokykla mums priklauso pagal gyv. vieta, i pirma klase keliausim 2015 m. rugseji. Yra galimybe rinktis silainiu mokyklas. Kazkada Versvu mokykla buvo uzsitarnavus nekokia reputacija. Ar neprasausim jei rinksimes ja? g.gif Aisku svarbiausias vaidmuo tenka mokytojai, ne mokyklai... Todel idomus visi pasisakymai  4u.gif


Del pradines mokyklos galiu patvirtinti, kad tikrai gera. Be abejo, svarbiausia yra mokytoja smile.gif Ja rinkites. Manyciau, reiketu ateiti i Atviru duru dienas pavasari - paprastai kovo men.buna,tada tikrai daugiau suzinosite ir galesite su paciomis mokytojomis pabendrauti bei klases apziureti ax.gif
Atsakyti