Įkraunama...
Įkraunama...

Šikšnosparniai

Dieve, koks fajnas wub.gif kada gi aš tokių dovanų gausiu, vis nesiseka ax.gif
Atsakyti
O cypia kaip pėlytės, nes jį vargšą netyčia paspardžiau doh.gif . Buvo pas mus ten malkos sudėtos, už jų jis ir miegojo. Su koja paspyriau malką , o ten tik cyyyy. Na tai ką, pasiėmiau paskutines malkas ir tikėjausi, kad išlėks pelė bigsmile.gif, o ten... blink.gif . Vakare jo ten jau nebebuvo, nes slėptuvės neliko.
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2009 10 08, 20:59)
Na o kokį gi aš kovo aštuntosios proga pas save po laiptais buvau radusi šikšnosparnį?  g.gif Dovanėlė taip sakant  tongue.gif .
Gal siaurinis šikšnys?
user posted image
Tiesa, fotografavau su kapišonu ant galvos ... dėl viso pikto  biggrin.gif .

Jo ,nesa i siaurini,bet tiksliai nustatyti nedryscisu neciupinejusi ax.gif
Siaip dazniausisi nustatomi pagal ultragarso dazni,yra toks aparaciukas,kai praskrenda siksnosparniai parodo dazni,kurio jie tarpusavi kalbasi,pagal tai ir nustatoma rusys,juk kiekvieno nesugaudysi ir i akelas nepaziuresi,kai virs galvos desimtys skraido smile.gif
Gaila ,kad ta mazyli prikelet,nes pabusdami ne laiku jie dazniausisiai zusta nes antra karta neuzmiega.Kovo men. salta,vabzdziu nera...maisto nera verysad.gif
Atsakyti
http://brpd.am.lt/VI/index.php#a/153
Atsakyti
Na nekelia man jie žavesio ir gana, bijau blink.gif
Atsakyti
Man irgi jie susizavejimo nekelia schmoll.gif cool.gif
Atsakyti
prieš savaitę gavau galimybę gelbėti vieną smile.gif draugės šuo rado jos kieme ir lojo, o tas žviegia baisiusiai doh.gif Atnešė man, kitą dieną nuvežėme į IV fortą Kaune, radau plyšį sienoje, kur nebūtų skersvėjo ir kiti plėšrūnai nepasiektų, ir paleidau (: neskrido iš dėžutės, tačiau į plyšį nuropojo ir pradėjo karpyt ausim bigsmile.gif
Atsakyti

pas mus truputį apsiramino... tiek kurie išskrido manau jau negrįžo g.gif arba bent jau ne į tą pačią pastogę.. keli girdisi kad yra.. bet jau tik vakarais.. tai jau galima ir atsipūst....
[/quote]

turim tokia pacia problema, gyvena palepeje, laksto, krebzda, neimanoma gyventi. Papasakokit kaip jais atsikratyti?
Atsakyti
na, aš nežinau, kai galima ramiai reaguot kai aplink tavo galvą jie pradeda skraidyt?? mane šią nakt pažadino besiplaikstantis gyvis.. brrr... visą valandą bandėm užmušt, arba išvyt laukan. o baimės buvo... Niekam nelinkėčiau šito. Gerai, kad pamatęs, kad mes jį nukamuosim, išskrido lauaknt, per kur atskridęs smile.gif
Toks baisus.. kabo žemyn galvą, kraipo savo galvą....
Bet aš nesuprantu, kai mieste, aplink blokus, į penktą aukštą sugebėjo įskrit? Br..
Atsakyti
QUOTE(Rampriram @ 2010 07 27, 13:08)
na, aš nežinau, kai galima ramiai reaguot kai aplink tavo galvą jie pradeda skraidyt?? mane šią nakt pažadino besiplaikstantis gyvis.. brrr... visą valandą bandėm užmušt, arba išvyt laukan. o baimės buvo... Niekam nelinkėčiau šito. Gerai, kad pamatęs, kad mes jį nukamuosim, išskrido lauaknt, per kur atskridęs smile.gif
Toks baisus.. kabo žemyn galvą, kraipo savo galvą....
Bet aš nesuprantu, kai mieste, aplink blokus, į penktą aukštą sugebėjo įskrit? Br..

Nu ko gi jo bijoti, tokio mažo padarėlio?? ax.gif Bet iš palėpės manau galima butų juos iškraustyti su ultragarsu, skirtu pelėms..
Atsakyti
QUOTE(Rampriram @ 2010 07 27, 14:08)
na, aš nežinau, kai galima ramiai reaguot kai aplink tavo galvą jie pradeda skraidyt?? mane šią nakt pažadino besiplaikstantis gyvis.. brrr... visą valandą bandėm užmušt, arba išvyt laukan. o baimės buvo... Niekam nelinkėčiau šito. Gerai, kad pamatęs, kad mes jį nukamuosim, išskrido lauaknt, per kur atskridęs smile.gif
Toks baisus.. kabo žemyn galvą, kraipo savo galvą....
Bet aš nesuprantu, kai mieste, aplink blokus, į penktą aukštą sugebėjo įskrit? Br..


Į penktą tai į penktą aukštą, bet pas mum į pirmą aukštą įsivartė jis. Užpraeitą naktį atvyko. Per miegus lyg ir girdėjau, kažkokius garsus - lyg kas per tapetus varinėja, lyg praskrenda kas. Velnias, o taip miego norėjau, kad tik pagalvojau gal koks didesnis vabalas įskrido, jokių minčių apie šikšnosparnį nebuvo net. Tik biški keista buvo, kad kai praskrenda toks lyg vėjo gūsis pasijunta - velnias galvoju nu kas či per daiktas galėtų būti - nu bet nieko, labai miego norėjau, nesikėliau ir tiek žinių. O va praeitą naktį, nuėjau kažkaip vėliau gulti ir atsigulus dar telefoną maigiau - nu ir ką - girdžiu lyg kažkas vėl per tapetus varinėja ir po to praskrido ir vėl tas vėjo gūselis. Nu aišku man baimės pilnos kelnės jau. Vyro nėr, aš viena su dukryte 1,8m. - ji jau miega seniausiai. Girdžiu vėl atgal pravaro - nu velnias galvoju, nori nenori reik junkt šviesą ž žiūrėt kas či vyksta. Įjungiu, atsisuku - ogi žiūriu varo per kambarį ir pasislėpė už karnizo galo. Nu čia dabar - kas či per paukštis, ir tą pačią minutę mintis - čia gi šikšnosparnis. Nu man jie baisūs ir aš kų bijau. Rankos, kojos drebėt pradėjo, nei ką daryti. Mergytė išsibudino, pamatė - jai juokas, gyvis mat skraido po kambari, o man stresas juodas. Jungčiau siurblį dulkių - nu bet gi beveik antra valanda nakties, pasiėmiau šluotą - sakau pabadysiu kur jis ten užlindęs - jergutėliau kaip pradėjo jis ten čirkšt, vos šluota iš rankų neiškrito. (nu dabar kai rašau tai pačiai juokas ima, bet vakare jau nebeims juokas tikriausiai). Vyras išvykęs, rašau sms kokia problem namuose. Nu nebežinau ką daryti. Susirinkom patalynę ir su vaiku išėjom į kitą kambarį miegot, duris uždarėm ano kambario. Šiąnakt vėl miegosim kitam kambary kol negrįš vyras ir nesutvarkys "bėdos".
Šiandien žiūrėjau - nu niekur nesimato to padaro, matyt jau kažkur kitur įlindo. Net užuolaidas su šluotos galu atitraukiau, nes net bijojau prisiliest.
Tai va - labai nesijuokit, man tikrai labai baisu buvo. Nesugalvoju kaip iškrapštyti iš to kambario tą gyventoją.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2010 08 06, 13:42)
Į penktą tai į penktą aukštą, bet pas mum į pirmą aukštą įsivartė jis. Užpraeitą naktį atvyko. Per miegus lyg ir girdėjau, kažkokius garsus - lyg kas per tapetus varinėja, lyg praskrenda kas. Velnias, o taip miego norėjau, kad tik pagalvojau gal koks didesnis vabalas įskrido, jokių minčių apie šikšnosparnį nebuvo net. Tik biški keista buvo, kad kai praskrenda toks lyg vėjo gūsis pasijunta - velnias galvoju nu kas či per daiktas galėtų būti - nu bet nieko, labai miego norėjau, nesikėliau ir tiek žinių. O va praeitą naktį, nuėjau kažkaip vėliau gulti ir atsigulus dar telefoną maigiau - nu ir ką - girdžiu lyg kažkas vėl per tapetus varinėja ir po to praskrido ir vėl tas vėjo gūselis. Nu aišku man baimės pilnos kelnės jau. Vyro nėr, aš viena su dukryte 1,8m. - ji jau miega seniausiai. Girdžiu vėl atgal pravaro - nu velnias galvoju, nori nenori reik junkt šviesą ž žiūrėt kas či vyksta. Įjungiu, atsisuku - ogi žiūriu varo per kambarį ir pasislėpė už karnizo galo. Nu čia dabar - kas či per paukštis, ir tą pačią minutę mintis - čia gi šikšnosparnis. Nu man jie baisūs ir aš kų bijau. Rankos, kojos drebėt pradėjo, nei ką daryti. Mergytė išsibudino, pamatė - jai juokas, gyvis mat skraido po kambari, o man stresas juodas. Jungčiau siurblį dulkių - nu bet gi beveik antra valanda nakties, pasiėmiau šluotą - sakau pabadysiu kur jis ten užlindęs - jergutėliau kaip pradėjo jis ten čirkšt, vos šluota iš rankų neiškrito. (nu dabar kai rašau tai pačiai juokas ima, bet vakare jau nebeims juokas tikriausiai). Vyras išvykęs, rašau sms kokia problem namuose. Nu nebežinau ką daryti. Susirinkom patalynę ir su vaiku išėjom į kitą kambarį miegot, duris uždarėm ano kambario. Šiąnakt vėl miegosim kitam kambary kol negrįš vyras ir nesutvarkys "bėdos".
Šiandien žiūrėjau - nu niekur nesimato to padaro, matyt jau kažkur kitur įlindo. Net užuolaidas su šluotos galu atitraukiau, nes net bijojau prisiliest.
Tai va - labai nesijuokit, man tikrai labai baisu buvo. Nesugalvoju kaip iškrapštyti iš to kambario tą gyventoją.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paskaičius - tikrai juokinga... Ypač ta vieta, kai jis čirkšti pradėjo lotuliukas.gif Įsivaizduoju vaizdelį lotuliukas.gif abudu vienas kito bijot... lotuliukas.gif Vienas didelis ir su šluota, o kitas beginklis, tik "gerklę" ir belieka paleisti, kai moteris su šluota puola... lotuliukas.gif Juokas juokais, bet kai pačiai taip nutiktų, tai jau doh.gif Juk, jeigu jis kur pasislėpęs tūno per dieną - tai ir kakoja... doh.gif Gal kur už spintos jis? Bet Jūs labai nebijokit - jis tikrai nieko nedaro, paprasčiausias peliukas, tik su sparniukais... Jei dar jis tebėra pas Jus, pabandykit atverti langą, 'nutraukti" užuolaidą ir baidyti jį į atviro lango pusę, gal išskris... Jei jo labai bijot- pirštines užsimaukit, kepurę kokią (na kad į plaukus neįkibtų) ar šiaip kuom nors "saugiai" apsimuturiuokit, kad negautų kūnas kontakto su juo (taip man su vorais būna...Ypač, kai į metus kelis kartus tenka į palėpę lipti doh.gif Bijau paniškai... Tai guminės pirštinės man saugumo suteikia, kai reikia kokio atsikratyt...)
Atsakyti