Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Regila @ 2009 03 18, 18:15)
Dar ir per mugę tikriausiai ankstoka bus sodinti..dabar tai tikrai. Juodų serbentų galiu pasiūlyti "Vologdos", didelėm, lyg vyšnia uogom.



Man raudonu reikia. Ziuriu mergom mano niekas nerugstu, net agrastu zalius suvalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 17, 19:06)
Bet tą dūminimą reikia daryti rudenį, kai nuimama derlius ir išraunami stiebai. Pavasarį vėlokai tai daryti, nes po dūminės šaškės rūko geras 2 savaites negalėsit įeit ir dirbt. Žemė bus negyva. Tad, jei ką pasėsit-niekas neaugs, sėklos žus. Tą padarius, galima bus sėti, sodinti tik pomidorus.T.y., šiltnamį naudoti tik gegužės mėnesį.

Aciu Regila uz informacija, tad manau kad siltnamio saske sulauks urdenio paslepsiu gilaiu kur rusyje smile.gif
Taip pat dekui ir Spyglei 4u.gif
ka mes be Jusu darytume:)
Atsakyti
QUOTE(vilsa @ 2009 03 18, 18:53)
Man raudonu reikia. Ziuriu mergom mano niekas nerugstu, net agrastu zalius suvalgo  smile.gif

Prieš kelis metus įsigijom raudoną serbentą,ne krūminį,o tokį,kaip medelis,su kamienu.Negaliu atsidžiaugt derlium:kekės didelės,uogos irgi thumbup.gif Gal kas žinot,ar nėra juodųjų tokio tipo?
Atsakyti
assa.gif vakar apžiūrėjau savo daržą... sudygo mano paprikos juodos ir geltonos, jau kalasi ir raudona su oranžine... net gėlės visos sudygo thumbup.gif negaliu atsidžiaugti:) lauksiu arbūzų ir kopūstų prasiklant...
jau buvau praradus viltį, kad paprikutės sudygs... doh.gif bet va, kalasi ax.gif
atsiprašau, kad taip džiaugiuosi, bet toks sėklų daigumas per mano trumpą sodininkystės "karjerą" yra pirmą kartą 4u.gif
o šiltnamį jau viskas, tikrai šeštadienį tvarkysiu iki galo.... nes ta žiema niekada nesibaigs pas mus... doh.gif
Atsakyti
Iš paprikų turiu sudygusią tik vieną, ale negaliu atsistebėti, kad radničiok agurkėliai sudygo vos per kelias dienas. Nesuprantu... Šiaip tai laukiau vėliau g.gif g.gif
Regila, jūs parodoje akademijoj dalyvausit? Kada tiksliai bus? Man tų juodųjų serbentų kokių trijų krūmų reikėtų.
Atsakyti
Aš pati parodoje nedalyvausiu. Mano augalams dar ankstoka, kadangi jie žiemoja ne vazonuose, o lauke. Kasiu ir pradėsiu pardavimą tada, kai žemė sušils, kai bus galimi darbai lauke, kai nereiks galvot, kaip, kada pasodinus krūmus, augalus, kai lauką kausto sniegas..
Kadabra, susiderinsim, rezervuosiu tiek krūmelių Jums. O kai bus galimybė ir kai surinksiu daugiau užsakymų-tikrai atvešiu į Kauną. Vilnių taip pat tikiuosi, kad pasieks užsakymai.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 19, 12:56)
. Vilnių taip pat tikiuosi, kad pasieks užsakymai.



Laba diena - o kokių medelių dar turitėsite blush2.gif
O kad butų į temą - siltamiui ( kurio dar neturiu ) sudygo daug pomidorų , 5 baklažanai ir 5 agurkai mirksiukas.gif
Atsakyti
Medžių neturėsiu, bus krūmai, vaiskrūmiai. Gali būti kokie atliekami daigai pomidorų, paprikų, agurkų.. O rinktis galima iš viso tinklapio, adresu:
www.sodai.lietuvoje.com
Pagal abėcėlę, pagal pavadinimus. Skaityti aprašymus, pasižymėti norimus augaliukus. Pagal straipsniuose esamas temas galima padėti pasirinkti augaliukus. Juos rašiau pati, mintimis vaikščiodama po sodą, rinkdama augalus, tinkamus vienoje ar kitoje vietoje auginti. Kažkiek augaliukų gali ir nebūti, tačiau tai sudarys apie 20 pavadinimų.
Šiuo metu galima rinktis sėklas, gumbus:
http://www.sodai.lie.../Perteklius.htm
Atsakyti
Regila, sugundet ir mane su tais serbentais. Man kokiu penkiu krumeliu reiketu,jei tiek bus. as is vilniaus. O kada mazdaug pasirodys jusu puslapy vaiskrumiu asortimentas? Noriu daug ko uzsisakyt ir bijau praziopsot,kad uzsakymas i Vilniu neiskeliautu be manes.

Ir siek tiek i tema. Prisisakiau is Regilos pomidoru ir papriku seklu.Kaip raso-ne maziau,kaip 10 seklu pokely.tai as-6pokelius pomidoru,5-papriku.(galvojau tas nemaziau-tai kokiu 12-15seklu.Nu,bet,kad po 35seklas pokely,tai negalvojau doh.gif Dabar statom antra siltnami ir dar keli mini siltnamiukai planuojami.Ir daigumas,kaip tycia,geras doh.gif Nezinau,kas cia bus. Regila,jus perspekit zmones.O tai is augintoju-megeju stambiais ukininkais pavirsim lotuliukas.gif Ismest juk gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 18, 15:24)
nezinau kaip kitoms, bet man tai absurdas su pomidorais ne siltnamy, nieeeko gero doh.gif , pora metu bandziau, daugiau nebandysiu, susisuka kokie, pazaliuoja tik doh.gif , nebent dar atskirai plevelem klotum, gal kitaip, bet i atvira grunta man visai nepatiko schmoll.gif , gerai, kad tik kelis daigus pasodinau.



QUOTE(laimiene @ 2009 03 18, 18:16)
o man tai  thumbup.gif tik ne visada speja sunokti,o nuskinti greit puna,bet mes megstam zlius vakuotus tai ziemai atsargu iki kaklo


Susukot mano galvelę lotuliukas.gif Ir vėl nzn ar vargti su tais pomidorais be šiltnamio ar ne doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(NIDA @ 2009 03 19, 14:26)

Ir siek tiek i tema. Prisisakiau is Regilos pomidoru ir papriku seklu.Kaip raso-ne maziau,kaip 10 seklu pokely.tai as-6pokelius pomidoru,5-papriku.(galvojau tas nemaziau-tai kokiu 12-15seklu.Nu,bet,kad po 35seklas pokely,tai negalvojau  doh.gif Dabar statom antra siltnami ir dar keli mini siltnamiukai planuojami.Ir daigumas,kaip tycia,geras  doh.gif Nezinau,kas cia bus. Regila,jus perspekit zmones.O tai is augintoju-megeju stambiais ukininkais pavirsim  lotuliukas.gif Ismest juk gaila  blush2.gif


lotuliukas.gif Ne taip ir blogai, pasirūpinsite savais, artimaisiais , draugais, dar sau į priekį keliems metams bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2009 03 19, 13:26)
Ir siek tiek i tema. Prisisakiau is Regilos pomidoru ir papriku seklu.Kaip raso-ne maziau,kaip 10 seklu pokely.tai as-6pokelius pomidoru,5-papriku.(galvojau tas nemaziau-tai kokiu 12-15seklu.Nu,bet,kad po 35seklas pokely,tai negalvojau  doh.gif Dabar statom antra siltnami ir dar keli mini siltnamiukai planuojami.Ir daigumas,kaip tycia,geras  doh.gif Nezinau,kas cia bus. Regila,jus perspekit zmones.O tai is augintoju-megeju stambiais ukininkais pavirsim  lotuliukas.gif Ismest juk gaila  blush2.gif

Aš tai Regilos pomidorų sėklų iš praėjusių metų pasilikau ir šiemet pasisėjau. Pomidorai , agurkai, juk daigūs ne vienus metus. Kažkurie - pomidorai ar agurkai nepamenu- net geriau sėti ne pirmametes sėklas. Bent jau prieš kelis metus skaičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 19, 12:56)
Kadabra, susiderinsim, rezervuosiu tiek krūmelių Jums. O kai bus galimybė ir kai surinksiu daugiau užsakymų-tikrai atvešiu į Kauną. Vilnių taip pat tikiuosi, kad pasieks užsakymai.


Gerai, Regila, rezervuokit man 3 krūmus juodųjų.
Dar labai norėčiau šilauogių ir spanguolių. Net nežinau kokių rūšių jų būna doh.gif . Aišku norisi geriausių, stambiausių ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti