Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Merginos, ačiū už atsiliepimus apie sėklas. Net mamai paskaičiau:)kikenom abi..
O kas dėl užsakymų-sąrašų neįmanoma bus įdėt, kadangi viskas, kas tinklapyje - galima įsigyti. Jei tik šiemet turiu. Kai ką esu rudenį baigus, gal ko dar nebus. Bet tai smulkmė prieš tuos, ko yra ir galima įsigyti. Žiūrėkit, skaitykit aprašymus, žiūrėkit nuotraukas, skaitykit straipsnius, kuriuose po savo sodą vaikščiojau mintimis ir rašiau.Sudarinėkit sąrašus sau, siųskit man. Susidaro nemažai užsakymų, išeina pašalas, susiderinam, kasu ir vežu. Į kur bus daugiau užsakymų- į ten ir vešiu. Žinau, kad tų važiavimų bus ne vienas..Taip, kad, norinčios, kibkit į darbus - skaitinėti, sau ir man sąrašus sudarinėti.
Serbentų manau užteks visoms.
Atsakyti
O gal kas galite pasakyti kaip yra su tokiu faktu? Kiek bandziau pati,kaimyne ir dar kiek pazystamu bande auginti pomidorus is savu seklu,tai visi prarasdavo savo gerasias savybes-nebe tokie derlingi,mazesni ir pan. Ar taip ir turi buti,ar tiesiog nemokam surinkti geru seklu? Na,kaip pvz kiti augalai padauginti seklom praranda motinines savybes,gal ir pomidorai taip pat?Bet kaip kitaip juos tada sodinti,jei ne seklom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2009 03 20, 09:29)
O gal kas galite pasakyti kaip yra su tokiu faktu? Kiek bandziau pati,kaimyne ir dar kiek pazystamu bande auginti pomidorus is savu seklu,tai visi prarasdavo savo gerasias savybes-nebe tokie derlingi,mazesni ir pan. Ar taip ir turi buti,ar tiesiog nemokam surinkti geru seklu? Na,kaip pvz kiti augalai padauginti seklom praranda motinines savybes,gal ir pomidorai taip pat?Bet kaip kitaip juos tada sodinti,jei ne seklom?  g.gif

jei motininis augalas buvo hibridas (pvz F1 ar pan, matosi zymejimas ant pakuotes prie pavadinimo), tai ju seklu rinkti neverta, nes tu savybiu nebetures.
Atsakyti
Ar ne per anksti, jai agurkų pasisodinsiu šiltnamiui?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:26)
jei motininis augalas buvo hibridas (pvz F1 ar pan, matosi zymejimas ant pakuotes prie pavadinimo), tai ju seklu rinkti neverta, nes tu savybiu nebetures.


4u.gif Dabar zinosiu.Gal kada vel sumastysiu savu seklyciu parinkt.Matyt anksciau hibridus sodindavau.Ne is augintoju pirkdavau,o is parduotuves-ten matyt daugiausiai hibridai.

Dar noriu paklausti.Pas ka yra sukaltas medinis siltnamis? Ar jam reikia kazkokio pamato?Ar tiesiog i zeme kuolus sukalti? Pradziai galvojau darysiu is lanku siltnami.Bet lankai nepigus-24lt.O man maziausiai 10 lanku reiketu.Dar plius plevele doh.gif O lentu visokiu turim daug,tai galvoju,gal kalsim is ju.Tik neisivaizduojam nei as,nei vyras(jis pas mane ne prie statybu-kaip pasakai,taip padaro)kaip ka daryt. Gal kas gali imest nuotraukyciu?
Atsakyti
Laba,

Turiu klausimuka smile.gif susidaiginau as kopustus, brokolius, kalafiorus, salierus ir noriu juos pikiuoti tiesiai i silknami kad nereiktu man vazoneliu daug ar galima taip daryti ir kada tai daryti , na kokia temperatura lauke t.b. ir kokio dydzio, kiek lapeliu turi tureti augaliukai, kad pernestu sita persodinima ax.gif

is anskto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 20 kovo 2009 - 11:05
QUOTE(Diglė @ 2009 03 20, 10:36)
Ar ne per anksti, jai agurkų pasisodinsiu šiltnamiui?

blink.gif eikit sau, pas mane dar zeme salciausia, kur ten i plevelini sodint.
Nu nebent pas tave stiklinis ir sildomas siltnamis, tada tai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 03 20, 13:50)
blink.gif eikit sau, pas mane dar zeme salciausia, kur ten i plevelini sodint.
Nu nebent pas tave stiklinis ir sildomas siltnamis, tada tai taip 4u.gif


Turėjau galvoje, namie vazone daigus užsiauginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 03 20, 16:41)
Turėjau galvoje, namie vazone daigus užsiauginti  mirksiukas.gif



as manau, kad dar anksti, pavasario dar nematyti, paskui perauga tie daigai.
as pora savaiciu dar tikrai lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 03 20, 15:41)
Turėjau galvoje, namie vazone daigus užsiauginti  mirksiukas.gif

aaa, supratau biggrin.gif

Bet vistiek manau taip pat kaip kubilina, kad daigai tik istys per daug anksti pasodinti g.gif , nieko gero derliui manau smile.gif
Atsakyti
viskas, ką pasėjau dygst doh.gif o kieme pas mus sninga doh.gif schmoll.gif šiltanmį žemė dar šalta... o kur gi tas pavasaris g.gif ką reikės daryt su tais daigais, jei tokie orai bus?
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2009 03 20, 11:55)

Dar noriu paklausti.Pas ka yra sukaltas medinis siltnamis? Ar jam reikia kazkokio pamato?Ar tiesiog i zeme kuolus sukalti? Pradziai galvojau darysiu is lanku siltnami.Bet lankai nepigus-24lt.O man maziausiai 10 lanku reiketu.Dar plius plevele  doh.gif  O lentu visokiu turim daug,tai galvoju,gal kalsim is ju.Tik neisivaizduojam nei as,nei vyras(jis pas mane ne prie statybu-kaip pasakai,taip padaro)kaip ka daryt. Gal kas gali imest nuotraukyciu?

Pas mane medinis siltnamis mirksiukas.gif Jokio pamato- tiesiog kuolai i zeme sukalti.Metus atlaike kuo puikiausiai,atlaikys ir dar biggrin.gif
Atsakyti