Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(linuke_ @ 2008 06 12, 08:48)
4u.gif Sobieskai už info apie augalų prekyvietes aciuks.gif

irnesakyk.gif nėra už ką... Panos, žinokit bijau važiuot į savo fazendą - bijau pasižiūrėt į žolę unsure.gif , šitokie karščiai, o ji pas mane nelaistoma, jau turbūt bus idgavusi gelsvą spalvą verysad.gif o jūs turit galimybę laistyti savo veją ax.gif o lietaus dar net nenusimato doh.gif
Atsakyti
Labukai,
vat mano irisai pagaliau prazydo ax.gif
user posted image
Del tos vejos mano: nu ta trasu barstymo broka atskiriu, sunu irudintas skyles irgi (vilke dar rujoja tai istisai myzcioja doh.gif pavargau jau su slanga paskui lakstyti doh.gif ) - na ka padarysi, kazkaip gaila gyvius visai uzdaryt, reikia jiems judejimo, svarbu mano gelynai apsaugoti... Bet tas rudumas vejos man visvien lieka neaiskus... na veja tokia lyg isdziuvus butu, bet juk laistau kasdien beveik g.gif Pamaciau kad zydi ta mano veja doh.gif tai cia gal tie nuzydeje stegerai toki ruduma duoda... nu nzn... na vat sioj nuotraukoj gal matysis - priesai pusi g.gif
user posted image
Beje , sita juodoji pusis, lyginant su kitom dviem kurias turim labai reta... ar sutanketu jei nugnaibyciau naujus ugliukus? o gnybt reikia visa ar tik puse jo?
O darserbine egle, kuria pasodinom siemet panasu nebeturi virsunes doh.gif
user posted image
nu man ji visai negyva atrodo... ka daryt? kaip ji augs toliau... tik i sonus? g.gif
HELP!
Atsakyti
As ta aviete gavau is pazistamos, tokios dideles neskanios uogos ant jos buna. Kadangi ja kasmet vis sugalvoju naujoj vietoj pasodint, tai pas mane kolkas neisplito.
Atsakyti
Beje , sita juodoji pusis, lyginant su kitom dviem kurias turim labai reta... ar sutanketu jei nugnaibyciau naujus ugliukus? o gnybt reikia visa ar tik puse jo?

Reikia nukirpti po puse uglio, as taip darau labai graziai formuojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 12 birželio 2008 - 09:19
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 06:49)
O darserbine egle, kuria pasodinom siemet panasu nebeturi virsunes  doh.gif
user posted image
nu man ji visai negyva atrodo... ka daryt? kaip ji augs toliau... tik i sonus?  g.gif
HELP!


Man atrodo, kad vietoj viršutinės šakos ji gali suformuoti viršūnę 4u.gif Neskubėk nurašyti 4u.gif
P.S. o irisai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 06 12, 08:54)
Kai įeini į turgų,ten kur seniau lauke pardavinėdavo skintas gėles,yra kioskelių eilė 4u.gif


4u.gif
doh.gif Na buna juk, eini pro sali ir nematai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 09:49)
Labukai,
vat mano irisai pagaliau prazydo ax.gif
user posted image


Vat pamačiau tą žalią medelį nuotraukoj.Mes nusipirkom sodą ir buvo toks palikimas.Bet jis didesnis truputuką,kaip jį reikia prižiūrėt,laistyt,koks jo pavadinimas? Dėkočiau už info blush2.gif ( čia tas,kur šalia irisų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 12 birželio 2008 - 09:40
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 08:49)
user posted image
Beje , sita juodoji pusis, lyginant su kitom dviem kurias turim labai reta... ar sutanketu jei nugnaibyciau naujus ugliukus? o gnybt reikia visa ar tik puse jo?


taip, kol dar nepradeda pumpurai skleistis, gnybti tiek, kiek nori kad ji didetų ... Kai aš bonzajinu pušis - tai kerpu trečdalį... Tada jos gražiai į šonus plečia "kepures" savo... mirksiukas.gif
Aš irgi turiu kelias pušis įvairių rūšių ant kalnelių susodintas - tai kai paaugs iki reikiamo aukščio irgi planuoju auglius skabyti, tiesiog formuoji jų lają...
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 08:49)
user posted image
Beje , sita juodoji pusis, lyginant su kitom dviem kurias turim labai reta... ar sutanketu jei nugnaibyciau naujus ugliukus? o gnybt reikia visa ar tik puse jo?

sitoj nuorodoj paskaityk straipsni "Kaip geneti ir formuoti pusis" (kazko negaliu ideti straipsnio nuorodos tiesiogiai) :
http://www.rojaussod...nis.php?id=1023


Atsakyti
thumbup.gif Pas mus lyja (Joniskyje). clap_1.gif yahoo.gif sokiai.gif yess.gif Ir gan smarkiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmelė @ 2008 06 12, 12:24)
thumbup.gif Pas mus lyja (Joniskyje). clap_1.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  yess.gif  Ir gan smarkiai thumbup.gif

tai siųskit ir kitiems bent trupučiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmelė @ 2008 06 12, 11:24)
thumbup.gif Pas mus lyja (Joniskyje). clap_1.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  yess.gif  Ir gan smarkiai thumbup.gif


O pas mus ryte, už Klaipėdos link Palangos, kruša varė apie 5 min, su labai smarkiu lietumi ir vėju.. Nemačiau augalų, išvažiavau iš karto į darbą... Gal nesužalojo... g.gif Ir toliau vėl šviečia saulė
Atsakyti