Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(sobieska @ 2008 06 11, 19:44)
Sakykit, čia Vilniui taip pasisekė, kad turi Knifofiją biggrin.gif , tai Kaunas kaip ir už borto lieka, ar kaip yr ax.gif  Gal kokios dienos ir Kaunui paskiriamos, a mirksiukas.gif


Vilkdalgiai Kaune:

http://www.rojaussod...i...445&start=0
Atsakyti
O Kaune tik juodi debesys varo ratais ir ne laso schmoll.gif
Atsakyti
Va papirkau naujosios zelandijos špinatų. bigsmile.gif
user posted image

Ant pakelio rašo - zelandinis špinokas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sėklos tikrai didelės. thumbup.gif

Šiauliuose palija kol žemės paviršius sudrėgsta - išdžiūna.............. ir taip kokius tris kartus per dieną. lotuliukas.gif Ar čia skaitosi kad lija? g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 12 birželio 2008 - 13:27
VOPROS:

Ka jus manot apie rozes ikurdinima ne rozyne, o daugiameciu geliu gelyne? g.gif Turiu viena klaiku kampa kuri noriu sutvarkyti nes jis prie pat namo ir matosi per dideli langa, ten pernai ikisau raudonai zydincia roze kurios laabai norejau ir radusi neatsilaikiau (Ingrid Bergman) blush2.gif Siemet rozyno mintis pradejo deliotis, bet dar nenoriu skubeti, o vat sita grazuole reikia man iskeldinti... ir vienintele vieta matau gelyne, kur jai is kaires (ziurint is priekio) butu alyviniai liatriai, is desines bordo spalvos kardeliai, pries ja heuchera ir rasakila g.gif
Nu tingiu eit fotkinti - gal isivaizduosit? biggrin.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif turiu klausima smile.gif gal kas auginat toki medeli Cytisus scoparius 'Boskoop Ruby'
user posted image

kazkodel pradejo gelsti lapukai...kazin kodel? Gal nuo sausros? o gal reikia kuo nors nupurksti?
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 14:27)
VOPROS:

Ka jus manot apie rozes ikurdinima ne rozyne, o daugiameciu geliu gelyne?  g.gif Turiu viena klaiku kampa kuri noriu sutvarkyti nes jis prie pat namo ir matosi per dideli langa, ten pernai ikisau raudonai zydincia roze kurios laabai norejau ir radusi neatsilaikiau (Ingrid Bergman)  blush2.gif Siemet rozyno mintis pradejo deliotis, bet dar nenoriu skubeti, o vat sita grazuole reikia man iskeldinti... ir vienintele vieta matau gelyne, kur jai is kaires (ziurint is priekio) butu alyviniai liatriai, is desines bordo spalvos kardeliai, pries ja heuchera ir rasakila  g.gif
Nu tingiu eit fotkinti - gal isivaizduosit?  biggrin.gif

Mano tecio teviskej auga raudonu roziu krumas, o sale kazkokios melynos daugemetes gelytes, tokios gana augstos. Spalvu derinukas liuksiskas. Apskritai man labai grazu daugemetes prie roziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 12 birželio 2008 - 15:28
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 12, 14:27)
VOPROS:

Ka jus manot apie rozes ikurdinima ne rozyne, o daugiameciu geliu gelyne?  g.gif Turiu viena klaiku kampa kuri noriu sutvarkyti nes jis prie pat namo ir matosi per dideli langa, ten pernai ikisau raudonai zydincia roze kurios laabai norejau ir radusi neatsilaikiau (Ingrid Bergman)  blush2.gif Siemet rozyno mintis pradejo deliotis, bet dar nenoriu skubeti, o vat sita grazuole reikia man iskeldinti... ir vienintele vieta matau gelyne, kur jai is kaires (ziurint is priekio) butu alyviniai liatriai, is desines bordo spalvos kardeliai, pries ja heuchera ir rasakila  g.gif
Nu tingiu eit fotkinti - gal isivaizduosit?  biggrin.gif


Manau, kad butu puiku. Dar praskiedimui gal koki zolini augala ikist kur? Ar heichera ne bordine pas tave?
Atsakyti
Jo, bombordava thumbup.gif
tai vat ir galvoju kad turetu tikti... maciusi esu kazkokiam zurnale, ai ne, tam IMP "Mano svajoniu sodo" rinkiny (turiu ji visa)... graziai atrode...
Nu vnz man patinka netradiciniai gelynai... visokie misrainiukai...
Atsakyti
Labukas,
Atejo kaimyne ir pasake:sitas tavo medis negrazus, reikia is jo padaryti bonza blink.gif Jetus issigandau bigsmile.gif Ale kaip tai padaryti ir isvis ka cia daryti, tai nepaprotino.Tai gal jus patartumete, ar cia is tikruju kazka daryti, ar cia tik saiposi is mano nesupratingumo cool.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 12 birželio 2008 - 16:09
Zaneta75, special tau 4u.gif apie rožių derinimą su kitais augalais keli straipsniai:
http://www.rosebook.ru/design.php

O čia pats svarbiausias - apie spalvų derinimą rožynę ar mišriame gėlyne su rožėmis:
http://www.rosebook.ru/coloristics.php
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 12, 17:07)
Labukas,
Atejo kaimyne ir pasake:sitas tavo medis negrazus, reikia is jo padaryti bonza blink.gif <...>

blink.gif Jei tiksliai taip ir pasakė, aš jai pasiūlyčiau iš jos pačios bonsą padaryt dirol.gif


Tai, kur tie lietaus debesai? Ratais suka, o lašo nei vieno.
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 12, 14:07)
Labukas,
Atejo kaimyne ir pasake:sitas tavo medis negrazus, reikia is jo padaryti bonza blink.gif Jetus issigandau bigsmile.gif Ale kaip tai padaryti ir isvis ka cia daryti, tai nepaprotino.Tai gal jus patartumete, ar cia is tikruju kazka daryti, ar cia tik saiposi is mano nesupratingumo cool.gif  blush2.gif


padovanok savo kaimynei avietbraškę (kalbėjom praeitos temos paskutiniam psl.) ir tegu iš jos sau bonsą formuoja lotuliukas.gif O tavo gražiai augančius spygliuočius tegu palieka ramybėje rolleyes.gif
Atsakyti